Přitažlivost mezi námi TOP #29

S Grahamem Russellem jsme nebyli stvořeni jeden pro druhého. Můj život řídily emoce, zatímco on byl apatický. Já jsem měla hlavu plnou snů, zatímco on žil v nočních můrách.... Čítať viac

4. diel série
Elements (CZ)
Vydavateľstvo
Baronet, 2022
Počet strán
296

S Grahamem Russellem jsme nebyli stvořeni jeden pro druhého. Můj život řídily emoce, zatímco on byl apatický. Já jsem měla hlavu plnou snů, zatímco on žil v nočních můrách. Brečela jsem, zatímco... Navzdory jeho ledovému srdci a sk Čítať viac

  • EPUB MOBI
  • Čeština

11,90 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Aj e-knihy môžete darovať

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

S Grahamem Russellem jsme nebyli stvořeni jeden pro druhého.

Můj život řídily emoce, zatímco on byl apatický. Já jsem měla hlavu plnou snů, zatímco on žil v nočních můrách. Brečela jsem, zatímco jeho slzy dávno vyschly.

Navzdory jeho ledovému srdci a skutečnosti, že jsem měla tendence utíkat, jsme spolu někdy trávili čas. Čas, kdy se naše oči spojily, a my jsme spatřili tajemství toho druhého. Čas, kdy jeho rty ochutnaly můj strach a já vdechovala jeho bolest. Čas, kdy jsme si oba představovali, jaké by to bylo milovat se navzájem.

V těch vteřinách jsme se oba vznášeli, ale když nás jednoho dne srazila tvrdá realita, gravitace nás donutila klesnout.

Graham Russell nebyl muž, který by uměl milovat, a ani já jsem nebyla ženou, která by to uměla. A přesto, kdybych dostala šanci znovu padnout, udělala bych to zase s ním. Navždy.

I kdyby nám bylo souzeno narazit na tvrdou zem.
Čítať viac
Originálny názov
The Gravity of Us
Počet strán
296
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1792111
Jazyk
čeština
Preklad
4. diel série
Elements (CZ)
Vydavateľstvo
Baronet
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

11
29.11.2022
Maktub
Overený nákup
Tak toto bol úplne iný príbeh aký som si po prečítaní anotácie predstavovala. Ale tak ako predchádzajúce knihy ma dostala aj táto. Diela tejto autorky ma jednoducho uchvátili, pretože to ako Brittainy píše je úžasné a ja som si zatiaľ každú jednu jej knihu užila. Toto bola jedna z najlepších sérií aké som kedy čítala.
Príbeh Grahama a Lucy udrží čitateľa v napätí od začiatku do konca. Sledovať ich cestu bola parádna jazda, pri čítaní ktorej som prežila všetky možné emócie.
Graham – zlomený muž, ktorý absolútne nič necíti. Je mu absolútne jedno, čo si o ňom kto myslí. Je krutý, zlý. Ale ako to už býva pod týmto zlomeným a chorým duchom potrebuje niekoho kto by ho uzdravil. Lucy bola jeho nádejou, nádejou navždy.
Lucy kvetinárka, slniečko, oddaná duša, ktorá robí všetko naplno. Teda keď miluje, miluje z celého srdca, keď sa smeje, robí to tiež od srdca. Vlastne všetko čo robí, vychádza zo srdca.
Je pravda, že títo dvaja sa stretli v nesprávny čas. Aj keď je jasné, že ich stretnutie je osudové, a že práve Lucy bude tá, ktorá všetko zmení. Ich vzťah je zakázaný. A oni dvaja vedia, že hoci k sebe patria nemôžu byť spolu. Teda zatiaľ. Myslím, že obaja boli prekvapení ako a čo sa to vlastne medzi nimi deje. Ale všetko sa deje z nejakého dôvodu. Všetko je napísané. Maktub.
Čítať viac

Čítať viac

„Človek je bohatý v pomere k počtu vecí, ktoré si môže dovoliť opustiť.“

Walden - Henry David Thoreau
Walden
Henry David Thoreau