Knihy
E-knihy

Vzkriesenie Olympie

Perfekt, 2001
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Perfekt, 2001

Zamarovského Vzkriesenie Olympie je prvou knihou, ktorá v úplnosti podáva vyše tisícročnú históriu antických olympijských hier a navyše sa zamýšľa aj nad ich odkazom dnešku. Je to hold Olympii a olympijským hrám...

Čítaj viac

8,50 €

Bežná cena Bežne 12,15 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Zamarovského Vzkriesenie Olympie je prvou knihou, ktorá v úplnosti podáva vyše tisícročnú históriu antických olympijských hier a navyše sa zamýšľa aj nad ich odkazom dnešku. Je to hold Olympii a olympijským hrám, ale nie ich idealizovanie. Ako konštatuje v diele autor, na olympijskej pôde sa ukázalo, že šport a umenie sú dva mosty na ceste, aj keď nie jedinej, ktorá vedie k dorozumeniu. Kniha je rozdelená na tri časti: prvá sa zaoberá dnešnou Olympiou a históriou jej objavenia, druhá antickými olympijskými hrami vo svetle poznatkov modernej vedy a tretia obnovením olympijských hier a niektorými ich otázkami.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vzkriesenie Olympie - Vojtech Zamarovský
Dejiny písané Rímom - Vojtech Zamarovský
17,00 €
Ušetríte 7,15 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,5 / 5

23 hodnotení

15
4
4
0
0

Rado
27.6.2015
Obalka
Oceňujem vydanie vo formáte PDF, kedže ide o peknú repliku tlačeného originálu ale na tejto a všetkých ostatných e-knihách Zamarovskeho kníh je obalka v PRÍŠERNEJ kvalite. Škoda.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vzkriesenie Olympie - Vojtech Zamarovský
Dejiny písané Rímom - Vojtech Zamarovský
17,00 €
Ušetríte 7,15 €

„Čítanie kníh je väčší pôžitok než teplá komora a či dobrý pokrm.“

Gutenberg