Manažment ľudských zdrojov a organizačné správanie - Július Alexy, Július Boroš, Rudolf Sivák, IRIS, 2004

13,90 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Manažment ľudských zdrojov a organizačné správanie - Július Alexy, Július Boroš, Rudolf Sivák, IRIS, 2004
Manažment ľudských zdrojov a organizačné správanie - Július Alexy, Július Boroš, Rudolf Sivák, IRIS, 2004

Manažment ľudských zdrojov a organizačné správanie

Prístup a orientácia k spracovanej monografii vychádza z cieľa poskytnúť nevyhnutný rozsah poznatkov k manažmentu ľudských zdrojov a organizačnému správaniu sa manažérov a... Čítať viac

Vydavateľstvo
IRIS, 2004
Počet strán
256

Prístup a orientácia k spracovanej monografii vychádza z cieľa poskytnúť nevyhnutný rozsah poznatkov k manažmentu ľudských zdrojov a organizačnému správaniu sa manažérov a pracovníkov organizácie. Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
Vypredané
Kniha je dostupná v 28 knižniciach. Pozrieť dostupnosť v knižniciach

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Naši škriatkovia odporúčajú

Atramentovočierne srdce - Robert Galbraith, J.K. Rowling, Lindeni, 2023

Viac o knihe

Prístup a orientácia k spracovanej monografii vychádza z cieľa poskytnúť nevyhnutný rozsah poznatkov k manažmentu ľudských zdrojov a organizačnému správaniu sa manažérov a pracovníkov organizácie. Nadväzuje na všeobecnú ekonomickú teóriu, hospodársku a sociálnu politiku. Jednotlivé tematické oblasti vychádzajú z poznatkov manažmentu, teórie riadenia, z poznatkov psychológie a sociológie so zámerom vyváženou mierou integrovať do manažmentu poznatky týchto vedných disciplín.
Čítať viac
Počet strán
256
Väzba
pevná väzba
Rozmer
150×210 mm
Hmotnosť
436 g
ISBN
8089018599
Rok vydania
2004
Naše katalógové číslo
16374
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
IRIS
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,3 / 5

12 hodnotení

10
0
0
0
2

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

wildstorm
Neoverený nákup
26.1.2009
Najhoršia kniha (skriptum), akú som kedy čítala
S touto knihou som sa stretla v súvislosti štúdia o trhu práce a manažmente ľudských zdrojov. Knihou som sa musela doslova prehrýzať, pretože bola písaná komplikovane, často nezrozumiteľne. V knihe je veľa preklepov, skladby vety sú nesprávne a nezmyselné. Dosť často som musela jednu vetu prečítať aj viackrát, aby som pochopila jej význam. Pre ilustráciu prikladám dva z príliš veľa príkladov:

str. 114 - veľajšia veta v novej vete "...Snaží sa vypracovať optimálne metódy, formy a prostriedky na zhromažďovanie, ukladanie, vyhľadávanie, zobrazenie a spracovanie informácií bez vzťahu k technickému prostriedku, na ktorom spracovanie prebieha. Ďalej bez ohľadu na oblasť, kde informácie vznikajú a kde sa budú informácie používať."

str. 210 nedokončená veta: "V súlade s trojzložkovým modelom postojov, ktorý zahŕňa zložku inovačnú (vyjadruje predovšetkým emocionálno - citové vzťahy k predmetu postoja) zložku kongitívnu (vyjadruje stupeň poznania, vedomostí o predmete postoja) zložku behavionárnu, konatívnu (vyjadruje tendenciu konať v súlade s existujúcim postojom)." O tom, že za zátvorkami chýbajú čiarky ani nechcem hovoriť. Ďalej v danej publikácii je veľa zbytočných odrážok, čo zbytočne pletie čitateľa.
To je len pár vecí, ku ktorým mám výhrady, ostatné nech posúdia ostatní. V každom prípade ostávam v úžase, ako mohla prejsť kniha korektúrou a byť v súčasnej podobe vydaná.
Čítať viac

„Existujú ľudia, vedľa ktorých môžeme stráviť roky a nemať si čo povedať, a ľudia, s ktorými na rozhovory nestačí celý život.“