Pomýlené srdce (Play On 3)

Jak tenká je hranice mezi láskou a nenávistí?

Samantha Young

Samantha Youngová je mladá škótska spisovateľka. V roku 2009 promovala na Edinburskej univerzite, kde študovala dejiny staroveku a stredoveku a dodnes miluje všetko starožitné. Vo februári 2011 si začala sama vydávať svoje romány pre mládež a tie sa stali v internetovom obchode Amazon...

Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Ikar CZ, 2022
3. diel série
Play On (CZ)

Pro děvčata McKennovy byla Jane jako sestra. Pro Jamieho McKennu byla vším. Když se Jamieho svět začal hroutit, doufal, že právě Janina láska ho udrží pohromadě. Jane ho však opustila, když ji nejvíc potřeboval, a to jí Jamie nikdy... Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 17,87 €

Pro děvčata McKennovy byla Jane jako sestra. Pro Jamieho McKennu byla vším. Když se Jamieho svět začal hroutit, doufal, že právě Janina láska ho udrží pohromadě. Jane ho však opustila, když ji nejvíc potřeboval, a to jí Jamie nikdy... Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 17,87 €

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Pro děvčata McKennovy byla Jane jako sestra. Pro Jamieho McKennu byla vším. Když se Jamieho svět začal hroutit, doufal, že právě Janina láska ho udrží pohromadě. Jane ho však opustila, když ji nejvíc potřeboval, a to jí Jamie nikdy neodpustí. Už léta plánuje pomstu těm, kteří ho o všechno připravili. A Jane není výjimkou. Přijde si pro ni. Jane to ví, jen to nedokáže pochopit. Byl to přece on, kdo ji tehdy od sebe odehnal. Navzdory vzájemné nevraživosti je pojí stejný cíl – chtějí, aby ti, kdo zničili McKennovy, zaplatili za své zločiny. On chce pomstu. Ona chce spravedlnost. A aby toho docílila, bude muset neochotně spojit síly s chlapcem, kterého kdysi milovala. Jejich životy se jednou pro vždy změní, tajemství vyjdou na povrch a Jamie zůstane stát před zničující volbou mezi láskou a pomstou.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, objednávajte však rýchlo
17,87 €
-5 %

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Ihneď na stiahnutie
EPUB
MOBI
11,63 €
Ďalšie
Originálny názov
Black Tangled Heart
392 strán
Rok vydania
2022
Edícia
New Adult
Naše katalógové číslo
1609721
Jazyk
čeština
3. diel série
Play On (CZ)
Vydavateľstvo
Ikar CZ

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

5 hodnotení

5
0
0
0
0

Ako sa vám páčila e-kniha?

Recenzie čitateľov

@knizkomolka
5.6.2022
Kniha patrí do série Play on, ktorej spoločnou črtou je umelecká tematika. Každú knihu môžete čítať samostatne, každá kniha je úplne iná a všetky Vám aj odporúčam.

Táto kniha bola rozdelené na dve časti minulosť a súčasnosť . Ocenila som, že autorka nepreskakovala z minulosti do súčasnosti a naopak ale dej išiel krásne plynule a vy ste precítili všetko čo ste mali.

Príbeh je o veľkej osudovej pohlcujúcej láske a tak boli v popredí vždy city oboch hlavných postáv nech sa v ich životoch dialo čokoľvek. Ich minulosť, nech bola akákoľvek (a nie vždy bola pekná) nebola rozpitvávaná a omielaná dokookola ale napriek tomu ste si presne vedeli predstaviť alebo vcítiť sa do ich života. Neprekvapia Vás ani veľké zvraty, ktoré sú v príbehu ale myslím, že pri tomto type príbehu o to ani nešlo.

Bol to veľmi pekný príbeh, plný citov, lásky, bolesti, pomsty. Autorka otvorila smutné témy, ktoré príbehu dodali hĺbku i keď stále sa príbeh niesol v znamení romantiky a pekného čítania.
Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„Pamätaj si so mnou, že človek potrebuje dve veci, aby tú záťaž zvládol, aby dokázal stáť celkom vzpriamene, aby si uchoval žiaru v očiach, elán v srdci, hudbu v krvi - pevný chrbát a slzy.“

Ryby nemajú nohy - Jón Kalman Stefánsson
Ryby nemajú nohy
Jón Kalman Stefánsson