Knihy
E-knihy

Manažerská ekonomika

5., aktualizované a doplněné vydání

Grada, 2011
Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Grada, 2011

V novém vydání nejpoužívanější publikace o řízení firmy se dozvíte nezbytné informace o všech činnostech, které vykonávají ekonomové a manažeři ve firmách (investiční a finanční činnost, nákup, výroba, inovace a marketing...

Čítaj viac

21,60 €

Bežná cena Bežne 25,37 €

Ušetríte 15%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

V novém vydání nejpoužívanější publikace o řízení firmy se dozvíte nezbytné informace o všech činnostech, které vykonávají ekonomové a manažeři ve firmách (investiční a finanční činnost, nákup, výroba, inovace a marketing, rozbory, controlling a interní audit), seznámíte se s veličinami charakterizujícími hospodářskou činnost firmy (výnosy, náklady, výsledek hospodaření) a majetkovou a kapitálovou výstavbou firmy. Zjistíte, co obnáší založení podniku, sdružování firem, internacionalizace podnikových činností, sanace a zánik podniku. Oproti předchozímu vydání je celý text doplněn o nové poznatky a aktualizován v souvislosti s novými právními úpravami, daňovými změnami a vývojem v české a světové ekonomice. Rozšířena je problematika finančního krizového managementu, sanace podniku a insolvenčního řízení, témata strategického řízení nákladů a měření výkonnosti, doplněna je problematika inovací a oblast nákupu. Autorský kolektiv knihy tvoří přední odborníci z VŠE v Praze a ČVUT v Praze.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Manažerská ekonomika - Miloslav Synek a kolektiv
Skleněný pokoj - Simon Mawer
31,29 €
Ušetríte 10,07 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,7 / 5

7 hodnotení

5
2
0
0
0

Martin
2.10.2009
paráádna kniha
Táto kniha je pre všetkých, čo máte čo to dočinenia s ekonomikou. Odporúčam, lebo je to tu prehľadne popísané, termíny sú tu adekvátne vysvetlené. Celú knihu dopĺňajú aj názorné obrázky. Jedna z tých kníh, ktorú sa oplatí mať.
Čítaj viac
Daniela Hrčková
28.8.2008
Pre studentov podnikoveho manazmentu...
...by mohla byt tato kniha velkou pomockou, ak hladaju prehladne, zaujimavo a skusenostne rozobratu problematiku. Gratulujem a zaroven dakujem autorom, DH.
Čítaj viac
bronuska
28.10.2007
nechápem prečo
Nechápem prečo uvádzate nepravdivú bežnú cenu tejto knihy a následne tam dávate ohromnú 20% zlavu, keď jej bežná cena je 789 Sk!!! Je to dosť úbohé a ako obchod ste ma sklamali.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Manažerská ekonomika - Miloslav Synek a kolektiv
Skleněný pokoj - Simon Mawer
31,29 €
Ušetríte 10,07 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“