Zrodila sa láska

Mary Balogh

Rodáčka z Walesu, úspešná a obľúbená autorka historických romancí. Za svoj život napísala desiatky románov a, na radosť jej fanúšičiek, neustále vychádzajú ďalšie. :-)

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ, 2022

Reginald Mason je kultivovaný mladý muž, rodený džentlmen. Netrápi ho, že ich rodina nemá šľachtický pôvod – na rozdiel od jeho otca, ktorý ťažko nesie, že príslušníci smotánky naňho napriek jeho obrovskému bohatstvu pozerajú... Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 12,29 €

Reginald Mason je kultivovaný mladý muž, rodený džentlmen. Netrápi ho, že ich rodina nemá šľachtický pôvod – na rozdiel od jeho otca, ktorý ťažko nesie, že príslušníci smotánky naňho napriek jeho obrovskému bohatstvu pozerajú... Čítať viac

Ďalšie formáty

Kniha 12,29 €

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Reginald Mason je kultivovaný mladý muž, rodený džentlmen. Netrápi ho, že ich rodina nemá šľachtický pôvod – na rozdiel od jeho otca, ktorý ťažko nesie, že príslušníci smotánky naňho napriek jeho obrovskému bohatstvu pozerajú zvrchu.

Lady Annabelle Ashtonová je krásna dcéra grófa Havercrofta, suseda a nepriateľa Masonovcov. Keď spôsobí škandál, ktorý jej nenapraviteľne zničí povesť, gróf je ochotný súhlasiť, aby sa vydala pod úroveň, navyše za syna jeho úhlavného nepriateľa.

Reginald sa však netúži oženiť, príliš si zvykol na život slobodného mládenca. A tak mu otec dá ultimátum: buď sa ožení s Annabelle, alebo ho prestane finančne podporovať. Nádejná nevesta a ženích sa voči sebe správajú nepriateľsky, navzájom sa obviňujú z nepríjemnej situácie, v ktorej sa ocitli, no všetko nasvedčuje tomu, že sobášu z rozumu už nič nezabráni. Ibaže v tomto čarovnom ľúbostnom príbehu plnom tajomstiev nie je ani zďaleka všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá...
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, posielame ihneď
12,29 €
-5 %

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
PDF
EPUB
MOBI
9,50 €
Ďalšie
Originálny názov
A Matter of Class
144 strán
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1520901
Jazyk
slovenčina
Preklad
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť.

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,5 / 5

4 hodnotenia

3
0
1
0
0

Ako sa vám páčila e-kniha?

Recenzie čitateľov

4
30.5.2022
Tenučká kniha
Kniha bola na moje počudovanie celkom tenučká. Podľa mňa by príbehu prospelo viac strán, aspoň by nepripal taký rýchly a zároveň strohý.
Mala som pocit, že sa tam nič nedeje, málo romantických zápletok, vykreslenia postáv. Neviem, také veľmi jednoduché. Očakávala som popravde viac a veľmi som sa na knihu tešila. No čítanie ma kvôli nezaujatosti trvalo dlho, aj keď bola kniha tenučká.
Čítať viac
Marika Molnárová
20.4.2022
Zrodila sa láska
Kniha Zrodila sa láska od veľmi talentovanej spisovateľky Mary Balogh je vynikajúca. Pri jej kúpe ma prekvapila v prvom rade hrúbka knihy, ktorá je oproti ďalším publikáciám z pera autorky podstatne tenšia, ale nakoniec som sa vôbec nesklamala. Dej je veľmi pútavý a čitateľa dokáže natoľko vtiahnuť, že knihu nepoložíte, kým ju nedočítate. Pri dočítaní máte chuť sa do nej ešte raz pustiť :) Čítať viac

Čítať viac
Čítať viac

„Smrť nečaká, kým si na ňu nájdeš čas. A keď zostarneš a obzrieš sa spčť, zistíš, že nečaká ani život.“

Bavilo ma žiť - Abby Fabiaschi
Bavilo ma žiť
Abby Fabiaschi