Knihy
E-knihy

99 inšpiratívnych podnikateľských nápadov

vďaka ktorým môžete podnikať aj vy!

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Podnikajte.sk, 2013

V knižke nájdete 99 naozaj rôznorodých nápadov na podnikanie. Pri takmer každom z nich vám publikácia odhalí príbeh jeho vzniku, bližšie popíše biznis model a zdôrazní silné, no i slabé stránky tohto podnikania...

Čítaj viac

4,90 €

Bežná cena Bežne 13,00 €

Ušetríte 62%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

4,90 €

Viac o e-knihe

V knižke nájdete 99 naozaj rôznorodých nápadov na podnikanie. Pri takmer každom z nich vám publikácia odhalí príbeh jeho vzniku, bližšie popíše biznis model a zdôrazní silné, no i slabé stránky tohto podnikania. Príbehy, ktoré sú roztriedené do rôznych kategórií podľa oblasti, náročnosti, krajín pôvodu a ďalších užitočných kritérií.
Všetky príbehy predstavujú reálne podnikanie, ktoré už niekde vo svete existuje. Uvedené sú však najmä ako inšpirácia a nasledovanie hodného príklad, z ktorého si čitateľ môže zobrať kostru a zvyšok už si oživiť po svojom. Veď napokon, podnikanie je hlavne o tom prísť vždy s niečím novým.

Táto kniha by vás mala prinútiť rozmýšľať o tom, že mnohé podnety z vášho okolia môžu byť zaujímavou podnikateľskou príležitosťou, ak sa na ne pozriete zo správneho uhla pohľadu.
Autorka verí, že aj publikácia 99 inšpiratívnych podnikateľských nápadov dokáže ešte viac ľudí povzbudiť k tomu, aby sa postavili na vlastné nohy a splnili si svoj sen.
Čítaj viac
Kúpte spolu
99 inšpiratívnych podnikateľských nápadov - Ivica Ďuricová
59 inšpiratívnych podnikateľských príbehov - Martin Piko
14,80 €
Ušetríte 18,10 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

10 hodnotení

3
4
3
0
0

Izidor
18.9.2018
Nič moc
Očakával som viac. Sú tam síce nápady, ale podľa mňa nie veľmi zaujímavé. Možno pár. Zbytok sú len hovadiny. To je moja skúsenosť. Vôbec mi tá kniha nepomohla a tak som musel vytvárať vlastné nápady a zapisovať si ich. Teraz predávam svoje a mám ich hodne. Nie je to najhoršia kniha ale k dobrej je veľa chýba. Môj názor.
Čítaj viac
Katarina
15.7.2018
Dobré nápady
Kniha Vám dá nápady na podnikanie z celého sveta. Je to skvelá pomôcka ak podnikáte ak nie - sú tu dobré a nové zaujímavé nápady, ktoré sa dajú aplikovať aj na slovenskom trhu.
Čítaj viac
Lucia Verčíková
23.5.2013
Zaujimavé a inšpiratívne čítanie
Táto knižka ukazuje, že ak chcete podnikať, tak môžete v čom len si zmyslíte. Príbehy sú inšpiratívne a určite vás pri čítaní napadne aj nejaký netradičný nápad na vlastné podnikanie, alebo si môžete zobrať časť nápadu a upraviť si ho podľa svojich predstáv. Veľmi dobré čítanie, ak plánujete začať podnikať a ešte ani presne neviete v čom :)
Čítaj viac
Monika
2.2.2013
Názor čitateľa
Veľmi dobré nápady na podnikanie, avšak nie všetky aplikovateľné aj na naše prostredie Slovenska, ale čitateľ sa aspoň oboznámi s unikátnymi podnikateľskými nápadmi, ktoré sú inde vo svete. Odporúčam všetkým ,ktorí sa zaoberajú myšlienkou vlastného podnikania, alebo potrebujú nové nápady.
Čítaj viac
Adam
23.12.2012
Názor čitateľa
Určite odporúčam prečítať, ale mňa zaujali iba niektoré prípady. Dobrá kniha ďakujem autorke určite i v niečom pomohla. Zaujímavé čítanie vrelo odporúčam.

Ďakujem Adam
Čítaj viac

Kúpte spolu
99 inšpiratívnych podnikateľských nápadov - Ivica Ďuricová
59 inšpiratívnych podnikateľských príbehov - Martin Piko
14,80 €
Ušetríte 18,10 €

„Nepridaj sa k tým, čo pália knihy. Nemysli si, že utajíš chyby tým, že zničíš dôkaz, že sa stali. Neboj sa ísť do knižnice a prečítať v nej každú jednu knihu.“

Dwight D. Eisenhower