Knihy
E-knihy

Manažment II – ľudia v organizácii a orgnizačná kultúra

Vydavateľstvo
Wolters Kluwer (Iura Edition), 2013

Cieľom tejto časti učebníc manažmentu je charakterizovať problematiku práce s ľuďmi v pracovnom procese; vysvetliť úlohu manažéra v manažmente ľudských zdrojov; priblížiť čitateľovi klasické a nové prístupy...

Čítaj viac

12,39 €

Bežná cena Bežne 13,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Cieľom tejto časti učebníc manažmentu je charakterizovať problematiku práce s ľuďmi v pracovnom procese; vysvetliť úlohu manažéra v manažmente ľudských zdrojov; priblížiť čitateľovi klasické a nové prístupy k vedeniu ľudí a ich úskalia; vysvetliť podstatu pracovnej motivácie, základné teórie pracovnej motivácie a nové trendy v motivovaní zamestnancov; predstaviť proces a metódy manažérskej funkcie rozhodovanie a vysvetliť podstatu a význam organizačnej kultúry pre dosahovanie cieľov organizácie. Vo vysokoškolskej učebnici Manažment II – ľudia v organizácii a organizačná kultúra môžu nájsť inšpiráciu i zdroj vedomostí študenti vysokých škôl rôzneho zamerania, najmä však tých študijných odborov a programov, ktoré sa týkajú manažmentu a práce s ľuďmi v pracovnom procese. Publikácia má ambíciu byť zdrojom informácií, poznatkov a podnetov aj pre vlastníkov, manažérov a zamestnancov vo všetkých druhoch organizácií – ziskových i neziskových, verejných i súkromných, veľkých i malých, bez ohľadu na odvetvie pôsobenia či právnu formu, a pre všetkých, ktorých zaujíma rozmanitý svet práce (ľudí a s ľuďmi).
Čítaj viac
Kúpte spolu
Manažment II – ľudia v organizácii a orgnizačná kultúra - Mária Seková a kolektív
Nikdekoľvek - Neil Gaiman
24,29 €
Ušetríte 2,66 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
172
Hmotnosť
300 g
Rok vydania
2013
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Wolters Kluwer (Iura Edition)
Rozmer
168×236 mm
ISBN
9788080785116
Naše katalógové číslo
146563

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Manažment II – ľudia v organizácii a orgnizačná kultúra - Mária Seková a kolektív
Nikdekoľvek - Neil Gaiman
24,29 €
Ušetríte 2,66 €

„Uč sa z písania, rovnako ako sa učíš z čítania.“

Lord Acton