Internetový obchod - Katarína Bystrická, Tomáš Mičo, Martin Tužinský
Internetový obchod
14,06 €
Knihy
E-knihy

Internetový obchod

Vydavateľstvo
Wolters Kluwer (Iura Edition), 2013

Publikácia Internetový obchod predstavuje unikátny počin vydavateľstva IURA EDITION, spol. s r. o., priniesť na slovenský knižný trh titul riešiaci otázky internetového podnikania z hľadiska právneho, účtovného a daňového...

Čítaj viac

14,06 €

Bežná cena Bežne 14,80 €

Ušetríte 5%

Vypredané, je však dostupné iné vydanie.

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Publikácia Internetový obchod predstavuje unikátny počin vydavateľstva IURA EDITION, spol. s r. o., priniesť na slovenský knižný trh titul riešiaci otázky internetového podnikania z hľadiska právneho, účtovného a daňového.

Kolektív autorov logickým a zrozumiteľným spôsobom vysvetľuje základnú právnu úpravu internetového obchodu so zameraním na povinnosti prevádzkovateľov internetových obchodov, podrobnejšie rozvádza právne vzťahy vyplývajúce zo zákona o ochrane osobných údajov a zároveň poskytuje prehľad najčastejších omylov, ku ktorým dochádza pri spracúvaní osobných údajov. Rozsiahla časť publikácie je venovaná internetovému obchodu z účtovného a daňového hľadiska, kde čitateľ v konkrétnych príkladoch nájde odpovede týkajúce sa účtovania domén, webových stránok, reklamných kampaní prostredníctvom Google AdWords a Google AdSense, licenčných poplatkov a platobného systému PayPal.

Odborné poznatky, ktoré sú v publikácii spracované, ocenia predovšetkým čitatelia z radov odbornej verejnosti, ktorí disponujú základnými znalosťami z daňovej a účtovnej problematiky. Odbornosť publikácie, jej rôznorodosť a komplexnosť spracovania jednotlivých tematických okruhov sú znakmi, ktoré publikácii predurčujú stať sa cenným zdrojom podnetných informácií a zároveň vyplniť medzeru na knižnom trhu, kde publikácia takéhoto zamerania dodnes absentuje.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
304
Hmotnosť
393 g
Rok vydania
2013
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Wolters Kluwer (Iura Edition)
Rozmer
147×209 mm
ISBN
9788080785550
Naše katalógové číslo
146139

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?


Timotej ILLITH
4.3.2015
Názor čitateľa
máte na sklade knihy od autora Jozef J. Matejka. či ich viete dodať do obchodu v Bratislave, kde by som si ich vyzdvihol. Ale prosím najprv ponuku. Vopred ďakujem ILLITH Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac

„Dávaj si pozor, keď čítaš knihy o zdraví. Mohol by si zomrieť z tlačovej chyby.“

Mark Twain