Knihy
E-knihy
2,62 €

Bežná cena Bežne 2,75 €

Ušetríte 5%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Publikácia nadväzuje na rovnomennú učebnicu, ktorá sa pokúsila zhrnúť tradičné teoretické poznatky o verejnom sektore a princípoch jeho fungovania. S dôrazom na medzinárodný aspekt verejného záujmu ponúka pohľad na vybrané odvetvia verejného sektora v podmienkach Slovenskej republiky. Rozsah a náročnosť predmetnej problematiky podnietili autorský kolektív k napísaniu doplnkového učebného textu – praktika, ktorého zámerom je ponúknuť študentom možnosť precvičiť si získané teoretické poznatky na konkrétnych úlohách, kontrolných otázkach či prípadových štúdiách. V súlade s nosnými okruhmi prezentovanými v učebnici je praktikum rozdelené do dvadsiatich dvoch kapitol s jednotnou vnútornou štruktúrou (tézy, testové otázky, úlohy na riešenie, prípadová štúdia).

Tento učebný text je vhodnou podporou tvorivého myslenia študentov a takisto môže prispieť k celkovému rozšíreniu poznatkového základu z oblasti ekonomiky verejného sektora.

autori: Elena Beňová, Erika Neubauerová, Silvia Švecová, Ivana Kovácsová
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ekonomika verejného sektora - Elena Beňová a kolektív
Ekonomika verejného sektora - Viera Cibáková a kol.
8,89 €
Ušetríte 0,13 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Ekonomika verejného sektora - Elena Beňová a kolektív
Ekonomika verejného sektora - Viera Cibáková a kol.
8,89 €
Ušetríte 0,13 €

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka