Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Čítaj viac
Kúpte spolu
Der Kleine Prinz - Antoine de Saint-Exupéry
Mimi a Líza - Záhada vianočného svetla - Katarína Kerekesová, Katarína Moláková
19,15 €
Ušetríte 1,79 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

580 hodnotení

195
15
5
1
0

Martina
15.8.2017
Legendárny malý princ :-)
Túto knihu snáď čítal každý, okrem mňa :-) Tak som si ju kúpila rovno v nemčine. Krásna, na zamyslenie.. Máme len jeden život, tak ho nepremrhajme tým, že sa stále budeme za niečim náhliť a nakoniec to vlastné šťastie nájdeme pod nosom ;)
Čítaj viac
Alexandra Fottová
2.6.2017
Názor čitateľa
Všetko o tejto výnimočnej knižke tu už bolo napísané. Stále je v nej čo nájsť, záleží na veku, v akom ju čítate. Môžem iba odporučiť...Viac nie je čo povedať, len hádam slovami autora "knižku venujem dieťaťu, ktorým dospelý človek kedysi bol...Všetci dospelí boli najprv deťmi /len máloktorý z nich sa na to pamätá/".
Čítaj viac
Bibiana Tomanova
Bibiana Tomanova
14.3.2016
Upokojujúci darček ?
Tieto omalovánky som dostala na Vianoce.Potešili ma,dala som sa do vymalovávanie.Tak sto sa mi páči že sú z hrubšieho papiera a môžem používať fixi.Je to ozaj vyborny relax.Určite doporučujem.
Čítaj viac
Lucia Danisková
Lucia Danisková
5.3.2016
Jedine od Johanny Basford
Skvelý relax. Sú tam nádherné obrázky,detaily, je to taká prechádzka záhradou, oceánom,.Všetko je do detailu nakreslené. Páči sa mi na tom že má hrubšiu vrstvu papiera takže môžem použiť aj fixky. Mala som aj omaľovánky od iných autorov ( boli z tenkého papiera), ale tieto jednoznačne vyhrali.
Čítaj viac
Eva
29.1.2016
Tajomná záhrada
Knihu som kúpila ako vianočný darček. Obdarovaný sa veľmi potešili. Radi pri knihe sedia a maľujú, vynikajúco sa im pri nej relaxuje. Ich nadšenie ma inšpirovalo k tomu, aby som knihu kúpila aj priateľkám a určite si kúpim aj pre seba.
Čítaj viac
Alexandra Nyitrayová
Alexandra Nyitrayová
12.1.2016
Maľovánka
Johanna Basford opäť dokázala vyčarovať omaľovánku, ktorá chytí za srdce každého, kto rád kreslí. Príjemne sa pri nej človek zrelaxuje. Mne najviac pomáha odfiltrovať stres zo skúšok, keďže navštevujem vysokú školu. Vo všetkých ohľadoch som s ňou spokojná, aj keď... daný papier sa skôr hodí na pastelky a akvarely ako fixky (mne osobne trošku pretláčajú).
Čítaj viac
Pravá Veštba
3.11.2015
Názor čitateľa
Skvelý oddych pre tých, ktorí radi kreslia :) Ja plánujem ešte dokúpiť pár kúskov aj kamarátkam :) Na zimné večery ideálny darček ;) Páči sa mi, že sú obrázky rozdelené na menšie časti , takže môžete používať aj viac farieb :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Der Kleine Prinz - Antoine de Saint-Exupéry
Mimi a Líza - Záhada vianočného svetla - Katarína Kerekesová, Katarína Moláková
19,15 €
Ušetríte 1,79 €

„Nepridaj sa k tým, čo pália knihy. Nemysli si, že utajíš chyby tým, že zničíš dôkaz, že sa stali. Neboj sa ísť do knižnice a prečítať v nej každú jednu knihu.“

Dwight D. Eisenhower