Blaze

Stephen King

Stephen King je najpredávanejší a najkultovejší žijúci spisovateľ v Spojených štátoch. Za necelých dvadsaťpäť rokov svojej literárnej činnosti napísal viac ako štyridsať kníh, z ktorých sa na celom svete predalo viac než dve miliardy výtlačkov. Podľa jeho knihy bolo nakrútených tridsaťpäť...

Okamžitý download
EPUB
MOBI
3-4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
BETA - Dobrovský, 2021

Ďalšie formáty

Kniha
13,63 €

Claytonu Blaisdellovi, přezdívanému Blaze, to po úrazu hlavy moc dobře nemyslí. Zkušený kriminálník George Rackley, se kterým se po útěku z chlapeckého ústavu seznámí, mu vnukne „úžasný“ nápad – unést dítě ...

Čítať viac

Claytonu Blaisdellovi, přezdívanému Blaze, to po úrazu hlavy moc dobře nemyslí. Zkušený kriminálník George Rackley, se kterým se po útěku z chlapeckého ústavu seznámí, mu vnukne „úžasný“ nápad – unést dítě ...

Čítať viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Claytonu Blaisdellovi, přezdívanému Blaze, to po úrazu hlavy moc dobře nemyslí. Zkušený kriminálník George Rackley, se kterým se po útěku z chlapeckého ústavu seznámí, mu vnukne „úžasný“ nápad – unést dítě z bohaté rodiny. Než se ale oběma kumpánům podaří plán „za miliony dolarů“ uskutečnit, George zemře. Blaze, odkázaný sám na sebe, si ve sněhové bouři odnáší dítě jako rukojmí, policie je mu v patách a celý „do detailu promyšlený zločin“ se v bílém pekle mainských lesů najednou mění v závod s časem.
Čítať viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Na sklade, posielame ihneď
13,63 €

E-knihy a audioknihy

E-kniha
Okamžite na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
EPUB
MOBI
7,69 €
Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Blaze
Počet strán
2483-4 hodiny čítania
Rok vydania
2021
Naše katalógové číslo
1296227
Jazyk
čeština
Preklad
Vydavateľstvo
BETA - Dobrovský

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

5 hodnotení

4
1
0
0
0

11
Dům na kopci - Shirley Jackson, Martina Nožičková (ilustrátor)
Práve čítam
Dům na kopci

“Niektoré knihy stačí ochutnať, iné prehltnúť, iba niekoľko málo je hodných prežutia a trávenia. Pri niektorých knihách si stačí pozrieť iba jej časť, niektoré stačí preletieť, a niekoľko málo treba prečítať starostlivo s plnou pozornosťou.”

Lujza S.
6.4.2022
Jednohubka v podaní Bachmana
Už v predslove nás Stephen King varuje, že držíme v rukách knihu, na ktorú veľmi dlho sadal prach a nebola vydaná kvôli jeho pochybnostiam. King ale opäť raz predviedol, prečo je majstrom svojho pera. V jednom príbehu nám pripravil slušnú dávku emócií a pri konci takmer aj slza vyšla.
Blazeova tragikomédia naozaj dokáže chytiť za srdce, hlavne keď sa do príbehu zakomponuje jeho minulosť - nedá sa s ním nesúcitiť a nemôže vám byť nesympatický, aj napriek tomu, že sa odhodlal vykonať naozaj ohavný čin - únos.
Príbeh si napriek tomu zachováva aj istú dávku tajomna a duchárčiny (alebo skôr žiarenia?).
Kinga môžem vždy iba odporučiť všetkými desiatimi a inak to nie je ani pri bachmanovkách.
Čítať viac

O autoroch

Čítať viac

„Keby sa človek mohol pobaliť do neba, urobil by to presne tak. Všetkého by sa dotkol a nezobral by si nič... “

Nestrácajte vieru - Mitch Albom
Nestrácajte vieru
Mitch Albom