Knihy
E-knihy

Tri (Rozhovory s Jánom Štrasserom)

Adela Banášová, Adriana Kučerová, Petra Polnišová

Ján Štrasser

V rokoch 1967 - 1970 bol redaktorom časopisu Mladej tvorby, neskôr divadelným dramaturgom na Poetickej scéne a počas vojenskej služby (1970 - 1971) pôsobil vo Vojenskom umeleckom súbore. V sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch publikoval najmä v literárnych časopisoch Romboid a Slovenské pohľady,...

Forza Music, 2011
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Forza Music, 2011

Spisovateľa, textára a prekladateľa Jána Štrassera v posledných mesiacoch zamestnávali naraz tri ženy: moderátorka Adela Banášová, herečka Petra Polnišová a sopranistka Adriana Kučerová.

Čítaj viac

5,00 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Spisovateľa, textára a prekladateľa Jána Štrassera v posledných mesiacoch zamestnávali naraz tri ženy: moderátorka Adela Banášová, herečka Petra Polnišová a sopranistka Adriana Kučerová. Túto výnimočnú kombináciu talentu sa mu podarilo priviesť dokopy vo svojej najnovšej knihe rozhovorov s príznačným názvom TRI. Napriek tomu, že sú všetky tri mediálne známe, v knihe hovoria najmä o doteraz neznámych faktoch z ich života. Čitateľ sa dozvie nielen o ich vzťahoch, ktoré rozoberajú veľmi otvorene, ale napríklad aj o tom, že Adriana Kučerová miluje extrémne situácie pri cestovaní, ako sú výbuchy sopky, kedy si Adela Banášová vykladá tarotové karty a prečo Petra Polnišová utekala z domu.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
262
Hmotnosť
490 g
Rok vydania
2011
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Forza Music
Rozmer
150×215 mm
ISBN
9788089359271
Naše katalógové číslo
111797

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

4 hodnotenia

3
1
0
0
0

Hana Kovárová
21.9.2015
Názor čitateľa
Štrasserovky milujem a ani táto nebola výnimkou. Trošku ma mrzelo, že v jednej knihe sú obsiahnuté až tri rozhovory, pretože v predchádzajúcich knihách som si vychutnávala rozhovory v oveľa väčšom rozsahu, ale určite to bolo spôsobené najmä vekom týchto mladých dám. Ale na kvalite knihy to určite neubralo.
Čítaj viac
Dezider
22.10.2013
Tri rozhovory
Vzhľadom na mladosť týchto troch dám, ich odpovede na otázky p. Štrassera svedčia o tom, že to nie sú "celebrity slovenských rozmerov", ale vzdelané, vtipné, rozhľadené ženy. Kniha sa rovnocenne zaraďuje medzi ostatné Strasserove Rozhovory.
Čítaj viac

Čítaj viac

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green