Na druhý pokus

Tristana Milese jsem poznala na jednání, při němž se snažil převzít mediální společnost – moje dědictví po zesnulém manželovi. Tristan je bohatý, mocný – a taky arogantní a... Čítať viac

4,9 116 hodnotení
2. diel série
Milesův klub
Vydavateľstvo
Grada, 2021
440 strán
6 hodín čítania

Tristana Milese jsem poznala na jednání, při němž se snažil převzít mediální společnost – moje dědictví po zesnulém manželovi. Tristan je bohatý, mocný – a taky arogantní a naprosto nesnesitelný. Nenávidím ho každou buňkou... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Čeština

15,53 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Ďalšie e-knižné vydania
Na druhý pokus - T.L. Swan, Grada, 2023
PDF EPUB MOBI
Slovenčina, 2023
Ihneď na stiahnutie

16,99 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Karin Lednická: Šikmý kostol. Aktuell, 2023

Viac o e-knihe

Tristana Milese jsem poznala na jednání, při němž se snažil převzít mediální společnost – moje dědictví po zesnulém manželovi.

Tristan je bohatý, mocný – a taky arogantní a naprosto nesnesitelný. Nenávidím ho každou buňkou svého těla! Tak proč je, ksakru, tak neuvěřitelně přitažlivý?!

Jen tři dny po zmíněném mítinku mi nečekaně zavolal – a pozval mě na rande!
Samozřejmě bych radši umřela, než bych se sešla s chlápkem, jako je on. Ačkoliv musím uznat, že mi to docela polechtalo ego. Hlavně ten moment, kdy jsem ho odmítla!

Jenže teď, o šest měsíců později, jsem se vypravila na konferenci do Francie, a co čert nechtěl – jedním z přednášejících je on. Příšerný, odporný, samolibý Tristan Miles!

Až na to, že zatím není ani příšerný, ani odporný ani samolibý. Naopak, je překvapivě okouzlující a vtipný, a když se na mě podívá, navzdory svému přesvědčení se celá chvěju…
Já se jím ale nedám uchvátit. Je to jenom sukničkář v nažehleném obleku.
A já jsem zas jen vdova se třemi neukázněnými kluky na krku…
Bože, ať už ta konference skončí!

Každý totiž ví, že Tristan Miles vždycky dostane, po čem zatouží – a právě teď zatoužil zrovna po mně!
Čítať viac
Originálny názov
The Takeover
Počet strán
440
Rok vydania
2021
ISBN EPUB
978-80-762-5575-3
ISBN PDF
978-80-762-5574-6
Naše katalógové číslo
1086011
Štýl
erotický, romantický, humorný
Jazyk
čeština
Pôvod
Austrália
2. diel série
Milesův klub
Vydavateľstvo
Grada
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,9 / 5

116 hodnotení

97
4
2
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

20

Milujem knihy. Verím, že nie čitateľ si vyberá knihu, ale každá kniha nás osloví a príde k nám práve vtedy, kedy potrebujeme. A ak nie, ešte nedozrel jej čas :) Hovorí sa: "Povedz mi, čo čítaš, a ja ti poviem, kto si!" :) https://knihujeme-s-veron.webnode.sk/

Veronika Posová
Overený zákazník
1.6.2023
Hneď v úvode poviem, že by som v živote nepovedala, že pri knihe plnej erotiky budem plakať smútkom. Pozadie príbehu našej dvojice, ktoré autorka vybrala je veľmi emotívne, a ak máte v sebe aspoň štipku empatia, chytí vás za srdce.

Claire Andersonová je už 5 rokov vdova, ktorá sama zvláda výchovu svojich troch synov - Fletchera, Harrisona a Patricka. Manžel jej zanechal zodpovednosť nie len za nich, ale aj za jeho firmu, ktorej však klesajú príjmy. Do hry tak vstupuje Tristan Miles. Ten je povestný svojim dravým štýlom, ambíciami a tým, že dosiahne vždy to, čo chce.

Autorka sa snažila do príbehu vložiť všetky obavy, trápenie a preplakané noci, ktoré môže vdova prežívať. Podarilo sa jej to tak, že aj keď som nič podobné nezažila vnímala som všetky obavy hlavnej hrdinky. Plakala som s ňou, keď sa v príbehu odohralo niečo emotívne, spolu s ňou som sa túžila posunúť ďalej, ale zároveň som tiež cítila jej vinu. Z tohto pohľadu si myslím, že to autorka zvládla výborne.

Výborný príbeh, a veľmi kvitujem, že sa v ňom stretávame práve s vdovou, ktorá má už deti, pretože povedzme si úprimne, nie je to knižný tróp, s ktorým by sme sa stretávali až tak často. Za veľmi veľký bonus považujem práve dejovú linku s deťmi. Ak by v príbehu neboli, dej by bol v podstate tuctový, ale práve ich prítomnosť celému príbehu dodávala energiu, odľahčenie a nadhľad. Každý jeden syn mal niečo do seba, Fletch sa predviedol hneď v úvode, čarodejník s jeho legendárnymi vylomeninami ma bavil počas celého príbehu a Trickyho som mala chuť objať. Naozaj výborné oživenie deja, vďaka ktorému sme aj mali možnosť vnímať silu a zároveň krehkosť Claire.

Autorke sa podarilo aj z erotického žánru vyžmýkať emócie, pri čítaní nemáte pocit trápnosti a naozaj vás príbeh baví. Ja som si ho naozaj veľmi užila.
Čítať viac
19.5.2023
Po prečítaní prvej časti som sa na druhú celkom tešila, nakoľko mi viacerí tvrdili, že je rozhodne lepšia, ako už spomínaná jednotka. A mňa teší, že môžem povedať, že to rozhodne lepšie bolo.

Tristan mi bol rozhodne sympatickejší a ani mi neprišiel taký prehnane toxický a panovačný, než jeho starší brat Jameson. Claire sa síce miestami nesprávala práve vhodne na svoj vek, ale to sa asi s človekom stane, keď po piatich rokoch obnoví svoj sexuálny život (neviem, iba hádam).

Veľmi cením, že to tentokrát nebolo iba o tom jednom jedinom. Samozrejme, keďže to do tohto žánru patrí, je tam toho hojne, no konečne dostali priestor aj iné pocity a emócie, nie len živočíšna potreba niekoho brutálne pretiahnuť až do bezvedomia.

Priznám sa, že som sa v určitých momentoch aj schuti zasmiala a to teraz nemyslím v zlom slovazmysle. Absolútne som nečakala, že v knihe tohto žánru bude aj čosi vtipné (okrem kvetnatých pomenovaní pohlavných orgánov aneb vitaj, kúzelná palička!).

Koniec bol za mňa až príliš rozprávkový a presladený, takže za mňa mohol byť kľudne inakší. Taký, ktorý by k celkovému príbehu pasoval o trošku viac.

Keď to však vezmem ako celok, čítanie som si teda užívala o kus viac ale teda stále to nie je príbeh, ktorý by mi vystrelil mozog z hlavy a poslal ho na druhú stranu vesmíru.
Čítať viac
15
Overený zákazník
9.5.2023
Najlepšia časť série
Tento príbeh, hoci budem čítať aj stý raz, bude stále mojim najväčším favoritom. Lebo Tristan, lebo Claire, lebo chalani.

Toto zoskupenie postáv snáď ani nemohlo byť lepšie.

Dokonalo romanticko-erotické, totálne pohodové a vtipné, ale aj vážne, pretože každý človek vo vzťahu dúfa, že ten jeho životný partner tu s ním bude navždy. No keď sa život nezachová fér a toho druhého nám vezme, prichádzajú ťažké časy.

Claire to vie, pretože stratila manžela a otca svojich detí. Ako má ďalej žiť? Môže a je v poriadku milovať niekoho ďalšieho? Nezrádza tým milovaného človeka, aj keď tu už nie je? A ako to vezmú jej chlapci?

To sú otázky, s ktorými sa táto silná žena pasuje a popri tom sa snaží udržať firmu, ktorú založila s manželom nad vodou.

A potom spoznáva Tristana.
Bude stretnutie s ním vážne osudové? Je on ten pravý muž, s ktorým stojí za to odraziť sa zo dna a objaviť krásy života nad hladinou?
A on? Bude ochotný vzdať sa svojho dokonalého života v prospech Claire a jej detí?

Je to unikátny príbeh. Nedalo sa nesmiať nad vtipnými scénkami ako vystrihnutých z Ten chlapec je postrach. Dokonalé dialógy zakaždým pobavili a prišli chvíle, kedy mi bolo nie len smutno, ale aj riadne horúco.

Tento príbeh opäť odporúčam a budem odporúčať kade chodím. Samu ma prekvapilo, že keď som to teraz čítala v slovenčine, mala som dojem, že čítam niečo známe a zároveň nové. Pecka.
A hoci máme dokonalú (najkrajšiu) obálku knihy, tentoraz sa prikláňam viac k CZ verzii, ktorá svojim prekladom rozhodne pôsobí vtipnejšie a zaujímavejšie.

Inak som si túto jazdu opäť maximálne užila. A už sa teším, kedy si to dám znova.
Skrátka milujem tento príbeh.
Čítať viac
5
Overený nákup
17.4.2023
Na druhý pokus
Tak toto bola ďalšia skvelá jazda od T. L. Swan. Tristan Miles sa dostal na vrchol môjho knižného rebríčka. Vtipný, dráždivý a zároveň citlivý príbeh, ktorý odráža realitu života a otvára mnohé citlivé témy....kiež by každá žena našla v živote svojho Tristana. Čítať viac
17.4.2023
Toto bolo tak dokonalé čítanie! Od prvej po poslednú stranu som si to neskutočne užila a je to jedna z tých kníh, ktoré ma nikdy neomrzia a úprimne už sa teraz sa teším na jej rereading!

Malo to tu správnu dávku všetkého. Romantiky, vzrušenia, emócií aj humoru. Ľudia ten humor! To bolo neskutočné! Niekoľkokrát som sa naozaj schuti a nahlas zasmiala. Bolo to vždy výborne zakomponované do deja.

Tristan Nadsamec Miles bol úplne D-O-K-O-N-A-L-Ý. Síce je vám jasné, že sa jedná o alfasamca, ktorý pretiahol už naozaj veľa sukní, tak tá jeho pravá stránka, ktorú odhalí pomerne skoro a na nič sa nepotrebuje hrať, bola úplne milujúca a každú čitateľku si obmotá okolo prsta. Matky o to viac, keďže náš drahý Tristan sa dá dokopy s vdovou s 3 synmi a ukáže nám svoju chlapskú, otcovskú a rodinnú stránku.

Claire bola úžasná ženská aj keď ku koncu mi tou svojou prehnanou, dramatickou aj keď chápem že neodkladnou zmenou postoja, liezla na nervy. Síce som ju po jednej stránke chápala ale … Čo sa vám na nej však zaručene zapáči bude jej podrezaný jazyk a “normálnosť”, ktorá z nej vyžaruje.

Cela kniha sa nesie v krásne zamilovanej, miestami rodinnej atmosfére, ktorú dokonalo narúšajú prekliato vášnivé momenty, ktorých nám autorka dopriala dosť ale zase nie až toľko aby to začalo byť otravné. A ľudia! Tá chémia medzi postavami vám bude pohlcovať telo aj myseľ!

Prekvapila ma však veľmi krátka linka kedy sa postavy nenávideli. Očakávala som niečo iné ale v konečne dôledku mi to autorka vynahradila inými vecami. Táto séria si ma obmotala a ja budem netrpezlivo čakať na ďalšieho Milesa!
Čítať viac
13.4.2023
Už prvý príbeh Jamesona bol super ale Tristan? Bol mega super!!! Autorka urobila výborný ťah že do deja zakomponovala aj Clairiných synov. Už dávno som sa pri knihe tak nezasmiala. Samozrejme, že krásne chvíle vystriedali aj tie zlé. Ale to čo pre nich robil Tristan a ako sa postupne menil bolo neskutočné a miestami dojemné. Dúfam, že pokračovanie Milesovho klubu vyjde už čoskoro. Už sa teším na príbeh o Elliotovi. Čítať viac
10.4.2023
Neskutočne úžasné pokračovanie :) . Už aby som mala v ruke ďalší diel. Príbeh plný emócií, od nenávisti až po lásku. Dlho som sa pri knihe nenasmiala ako teraz. Jednoduché a oddychové čítanie, ktoré skončí happyendom, čo sa dalo aj predpokladať ale za mňa toto čítanie úplne odporúčam :) Čítať viac

Vydavateľstvo Grada

Čítať viac

„Múdrosť totiž človeku nie je až taká užitočná; múdri ľudia nezájdu ďalej ako hlúpi o to, o čo sú múdrejší, ale oveľa, oveľa menej. Je to preto, lebo život nedáva dosť priestoru zájsť ďaleko; roztiahneš ruky, a jednu hrsť máš na slnku, druhú v hmle...“

Krajina maľovaná čajom - Milorad Pavić, 2010