Na druhý pokus
TOP #29

Tristana Milese jsem poznala na jednání, při němž se snažil převzít mediální společnost – moje dědictví po zesnulém manželovi. Tristan je bohatý, mocný – a taky arogantní a... Čítať viac

4,9 58 hodnotení
2. diel série
Milesův klub
Vydavateľstvo
Grada, 2021
440 strán
6 hodín čítania

Tristana Milese jsem poznala na jednání, při němž se snažil převzít mediální společnost – moje dědictví po zesnulém manželovi. Tristan je bohatý, mocný – a taky arogantní a naprosto nesnesitelný. Nenávidím ho každou buňkou... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Čeština

15,53 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?

Naši škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Tristana Milese jsem poznala na jednání, při němž se snažil převzít mediální společnost – moje dědictví po zesnulém manželovi.

Tristan je bohatý, mocný – a taky arogantní a naprosto nesnesitelný. Nenávidím ho každou buňkou svého těla! Tak proč je, ksakru, tak neuvěřitelně přitažlivý?!

Jen tři dny po zmíněném mítinku mi nečekaně zavolal – a pozval mě na rande!
Samozřejmě bych radši umřela, než bych se sešla s chlápkem, jako je on. Ačkoliv musím uznat, že mi to docela polechtalo ego. Hlavně ten moment, kdy jsem ho odmítla!

Jenže teď, o šest měsíců později, jsem se vypravila na konferenci do Francie, a co čert nechtěl – jedním z přednášejících je on. Příšerný, odporný, samolibý Tristan Miles!

Až na to, že zatím není ani příšerný, ani odporný ani samolibý. Naopak, je překvapivě okouzlující a vtipný, a když se na mě podívá, navzdory svému přesvědčení se celá chvěju…
Já se jím ale nedám uchvátit. Je to jenom sukničkář v nažehleném obleku.
A já jsem zas jen vdova se třemi neukázněnými kluky na krku…
Bože, ať už ta konference skončí!

Každý totiž ví, že Tristan Miles vždycky dostane, po čem zatouží – a právě teď zatoužil zrovna po mně!
Čítať viac
Originálny názov
The Takeover
Počet strán
440
Rok vydania
2021
ISBN EPUB
978-80-762-5575-3
ISBN PDF
978-80-762-5574-6
Naše katalógové číslo
1086011
Jazyk
čeština
2. diel série
Milesův klub
Vydavateľstvo
Grada
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,9 / 5

58 hodnotení

54
2
2
0
0

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

9
2.9.2022
Overený nákup
Na začiatok musím napísať, že túto druhú časť som mala rozčítanú cca 2. týždne. Dostala som sa po stranu 130 a nevedela som sa hnúť z miesta. Nejak som sa nevedela dostať do deja. Pozerala som recenzie a úprimne som sa divila, že do čerta prečo má ta kniha 4,9*. Za mňa úplne obyčajný príbeh, nuda a neskutočné klišé.
Ale! Keďže nemám rada nedočítané knihy a vedela som, že aj tak sa k nej vrátim, lebo som bola zvedavá na ostatných Milesovcov tak som T&C dala šancu a dobre som urobila.
Zvrat nastal keď sa Tristan zoznámil so synmi Claire. Páni potom to začalo. Takže to čo sa do prvej tretiny zdalo ako jedna veľká nuda bola nakoniec jedna super jazda. Tristan je zlatíčko. To ako sa dokázal popasovať s tromi chalanmi, ako si ich postupne vedel získať. Hmmm. Bravó. Smekám.
Claire verím, že mala obavy. Bola zodpovedná nielen za seba, firmu, ale aj svojich synov. Páčilo sa mi ako sa dokázala preniesť cez minulosť, aj keď ju to stálo množstvo sĺz a boja neraz aj s vlastnými deťmi.
Každopádne od dvoch tretín som pochopila, prečo má kniha také vysoké hodnotenie. Plne súhlasím, že dvojka omnoho, omnoho lepšia ako jednotka. Kto hľadá knihu, v ktorej je romantika, super hrdinovia, trošku bláznivý dej, nechýba humor, mierne erotično tak táto kniha je to pravé.
PS: zaručujem, že pri čítaní budete revať smiechom. Hurónskym rehotom.
PS2: Teším sa čím ma prekvapí Eliot :)
Čítať viac
Katarína
22.5.2022
Katarína
Perfektná kniha. Ešte lepšia ako prvá časť. Výber novej autorky nesklamal. Toľko som sa pri knihe už dávno nenasmiala. Vtipné dialógy, pútavý dej, nevedela som sa od knihy odpútať, až kým som ju neprečítala. Kedy pripravujete pokračovanie? Čítať viac
11

Milovníčka kníh najmä románov a young adult literatúry.

Anna a knihy
25.3.2022
Po pre mňa úspešnej prvej časti Jednou Za Život som sa vrhla na druhú časť, ktorá ma tiež bavila. Dokonca mi pristála k srdcu o čosi viac, najmä vďaka hlavnému hrdinovi Tristanovi.

A na Tristana som sa neuveriteľne tešila, keďže sa mi už v prvej časti zapáčil. Samozrejme aj on je tvrdý obchodník, no pod tým všetkým sa skrýval veľmi milý, vtipný a zábavný muž a nezabúdajme aj na jeho príťažlivosť. Ale keď stretne Claire, matku troch synov, tak je o zábavu rozhodne postarané, keďže Claire z neho hneď nepadne na zadok, ako je pri iných ženách zvyknutý. Veľmi som si obľúbila ich doberačky, pretože tie rozhodne stáli za to. Aj v tejto časti je množstvo vášne a iskrí to medzi nimi zo všetkých strán. Rozhodne autorka vie medzi postavami vyvolať skvelú chémiu, ktorú som cítila z každej prečítanej strany. Opäť aj tu autorka využila svoj skvelý humor, ktorý mne rozhodne sadol.

Samostatná kapitola sú synovia Claire, pretože to bolo niečo, ja som pri scénach s nimi doslova plakala od smiechu. Hlavne Harry dal Trinstanovi dosť zabrať, ale Tristan sa rozhodne nevzdával a zvládol to na výbornú. Pre mňa bolo úžasné sledovať Tristana, ako si postupne vybudoval dôvernejší vzťah k jej synom. Viem, že veľa čitateľom vadilo správanie Claire, ale vedela som ju pochopiť, keďže to v živote nemala vôbec ľahké a jej synovia boli pre ňu dôležití.

Tento príbeh si ma získal a dúfam, že bude preložená aj ďalšia časť o Elliotovi.
Čítať viac
Martina Hogajová
15.3.2022
Tak táto je ešte lepšia ako prvý diel... Autorka ma fakt bavila a hlavne v úsekoch z Tristanovho pohľadu tam som sa veľa nasmiala hlavne pri zámene kondicionéra s depilačným krémom keď sa sťažoval Jamesovi som bola v koncoch.. Opäť odporúčam každému aj táto sa čítala úplne sama.. Dúfam že bude aj 3 diel. Čítať viac

Čítať viac

„Niekedy je všetko čo máme okamih. Neexistujú žiadne opakovania. Všetko, čo sa niekedy stalo, robí život životom.“