Knihy
E-knihy
8,10 €

Bežná cena Bežne 8,50 €

Ušetríte 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Väčšina manželstiev pociťuje potrebu prehĺbenia svojho vzťahu, ale ako na to? Stormie Omartian prináša osviežujúci pohľad na moc modlitby, ktorá je korením partnerského vzťahu. Stormie, matka troch dospelých detí, okrem príkladov z vlastného života ponúka jednoduché modlitby a biblické verše, ktoré inšpirujú a povzbudzujú ženy, aby dôverovali nádherným Božím zasľúbeniam o uzdravení a obnovení svojho manželstva. Harmonické manželstvo sa v súčasnosti javí ako nedosiahnuteľný sen. No Boh rád urobí aj zdanlivo nemožné, ak ho o to požiadame. Stormie Omartian nám ponúka svedectvá o tom, ako Boh upevňuje jej vzťah s manželom, odkedy sa zaňho začala modliť, a to najmä za tieto oblasti: duchovný život, spravovanie peňazí, úloha otca a lídra, ochrana v práci, zdravie.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Moc manželkiných modlitieb - Stormie Omartian
Moc manželových modlitieb - Stormie Omartian
16,20 €
Ušetríte 0,80 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

11 hodnotení

11
0
0
0
0

Evka Dubovská
3.12.2018
Odporucam
Velmi praktickym a konkretnym sposobom ponuknute modlitby za dolezite oblasti zivota manzela. Som velmi spokojna a kniha mi priniesla viac ako som ocakavala. Odporucam.
Čítaj viac
Natalia Machalová
18.5.2018
Odporúčame

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Túto knihu môžem len odporučiť ,stojí za prečítanie . A stále do nej vraciam . Určite každý manžel potrebuje byť odovzdávaní Bohu , s každym problémom , keď sám to možno tak necíti .
Čítaj viac
31.7.2014
Názor čitateľa
Je to skvelá kniha a nielen pre manželky. Modliť sa môžeme aj za bratov, priateľov, a pod. a modlitebné podnety v nej sú užitočné aj pre čitateľku, teda mňa. Odporúčam.
Danuša
Čítaj viac
Simona
21.4.2014
Názor čitateľa
Ak su nejake problemy v manzelstve, tato kniha moze fakt pomoct - hlavne si uvedomit, ze modlitbou menim seba viac ako manzela...
Čítaj viac
Ivana Horáková
14.4.2014
Skvělá, téměř denně ji otvírám
Milé čtenářky, mamky, taťkové, tyto knihy Síla rodičovské modlitby a Síla manželčiny modlitby mám spolu s Biblí na svém pracovním stole a každý den se snažím je otevřít a jednu modlitbu z každé knihy se pomodlit. Je neuvěřitelné, jak se autorce podařilo obsáhnout ty nejdůležitější oblasti života, za něž je třeba se vytrvale a upřímně modlit. Díky!
Čítaj viac
Zuzu
5.11.2013
Vyborna kniha
Odporúčam! Pravdivá, na základe vlastnej skúseností. Povzbudí, dodá nádej. Ale aj poodhalí niektoré veci, s ktorými môže byť pre niekoho náročné popracovať - zmeniť svoj postoj, zmeniť seba...
Čítaj viac
Ria
11.6.2013
Názor čitateľa
Nádherná kniha - ako môžem sprevádzať modlitbou kroky môjho manžela, ako byť tou, ktorá ho aj po rokoch bude nanovo okuzľovať krásou a hĺbkou svojej lásky ... určite neoľutujete...
Čítaj viac
Katarína
7.11.2012
Názor čitateľa
Práve som ju začala čítať a je to fakt krásna kniha, o tom ako sa nesnažiť zmeniť druhého ale hlavne seba, a o tom že Pán Boh je naozaj všemohúci a dokáže to, na čo ľudská sila nestačí.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Moc manželkiných modlitieb - Stormie Omartian
Moc manželových modlitieb - Stormie Omartian
16,20 €
Ušetríte 0,80 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia