Rýchly talent manažment - Marc Effron, Miriam Ort
Rýchly talent manažment
15,99 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Rýchly talent manažment

Eliminujte zložitosť, pridajte hodnotu

Vydavateľstvo
Eastone Books, 2011

Revolučný prístup k manažmentu talentov prináša nová publikácia z edície Nadácie Tatra banky. Rýchly talent manažment, alebo „manažment talentov na jednu stránku“ je nová metóda hodnotenia a účinného využitia talentovaných pracovníkov...

Čítaj viac

15,99 €

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Revolučný prístup k manažmentu talentov prináša nová publikácia z edície Nadácie Tatra banky. Rýchly talent manažment, alebo „manažment talentov na jednu stránku“ je nová metóda hodnotenia a účinného využitia talentovaných pracovníkov. Ponúka jednoduchý a prehľadný spôsob, akým môže manažér ľudských zdrojov identifikovať a rozvíjať potenciál talentov, dôležitých pre napredovanie firmy. Kniha vychádza z rozsiahleho výskumu a osobných skúseností autorov Marca Effrona a Miriam Ort. V publikácii Rýchly talent manažment sa dozviete, ako: identifikovať talentovaných pracovníkov s vysokým potenciálom; zvýšiť počet „hotových“ nástupcov do kľúčových pozícií; skrátiť manažérom čas potrebný na realizáciu talentových procesov; podporiť zodpovednosť za rast talentov prostredníctvom firemnej kultúry, odmeňovania a iných nástrojov.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
216
Hmotnosť
410 g
Rok vydania
2011
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Eastone Books
Rozmer
140×210 mm
ISBN
978808109168
Naše katalógové číslo
104191

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

O autoroch

Čítaj viac
Čítaj viac

„Poézia je nevyhnutne potrebná - keby som len vedel na čo.“

J. Cocteau