Harriet Beecher Stowe: Chalúpka strýčka Toma. Ikar, 2023.
Harry Potter - Metlobal v priebehu vekov, Ikar, 2001

3,29 €

Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Harry Potter - Metlobal v priebehu vekov, Ikar, 2001
Harry Potter - Metlobal v priebehu vekov, Ikar, 2001

Harry Potter - Metlobal v priebehu vekov

  Ak ste si niekedy kládli otázku, odkiaľ sa vzala ohnivá strela, ako vznikli prehadzovačky a prečo majú Wigtownskí tuláci na habitoch symbolické zobrazenie sekáčika na mäso,... Čítať viac

  4,1 214 hodnotení
  Vek
  11+
  Vydavateľstvo
  Ikar, 2001
  Počet strán
  71

  Ak ste si niekedy kládli otázku, odkiaľ sa vzala ohnivá strela, ako vznikli prehadzovačky a prečo majú Wigtownskí tuláci na habitoch symbolické zobrazenie sekáčika na mäso, potrebujete túto knižku. Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
  Vypredané
  Kniha je dostupná v 47 knižniciach. Pozrieť dostupnosť v knižniciach

  Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

  Naši škriatkovia odporúčajú

  Fitness diár® 2024 - Fitshaker, 2023

  Viac o knihe

  Toto jedinečné vydanie je kópiou knižky z Rokfordskej knižnice, ktorú prakticky denne čítajú mladí fanúšikovia metlolabu.

  Ak ste si niekedy kládli otázku, odkiaľ sa vzala ohnivá strela, ako vznikli prehadzovačky a prečo majú Wigtownskí tuláci na habitoch symbolické zobrazenie sekáčika na mäso, potrebujete túto knižku.
  Časť výnosu z predaja tejto knižky je venovaná nadácii Comic Relief, ktorá použije vaše peniaze na zlepšenie životných podmienok tých najchudobnejších a na záchranu životov - táto úloha je ešte dôležitejšia a úžasnejšia ako výkon RoderickaPlumptona, ktorý roku 1921 chytil ohnivú guľu za tri a pol sekundy.


  Upozornenie:
  Kniha je veľmi vhodná pre tých čitateľov, ktorí trpia úplne neškodnou závislosťou na čitaní príbehov o mladom čarodajníkovi Harrym Potterovi.
  Pre zobrazenie tohto obsahu potrebujeme sušienky.
  Povoliť cookies a zobraziť
  Čítať viac
  Počet strán
  71
  Väzba
  pevná väzba
  Rozmer
  120×200 mm
  Hmotnosť
  149 g
  ISBN
  8055102511
  Rok vydania
  2001
  Edícia
  Svet Harryho Pottera
  Vekové odporúčanie
  11+
  Naše katalógové číslo
  10075
  Jazyk
  slovenčina
  Vydavateľstvo
  Ikar
  Kategorizácia

  Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

  Nahlásiť chybu

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Hodnotenia

  4,1 / 5

  214 hodnotení

  105
  48
  42
  15
  4

  Ako sa páčila kniha vám?

  Recenzie čitateľov

  12.1.2023
  Ach bodaj by tento šport existoval...
  Je tu ďalšia doplnková kniha k svetu Harryho Pottera. Svet HP je tak podrobný a tak komplexný, že to fascinuje už generácie čitateľov. Nie len pôvodná séria. Ale aj každá kniha, ktorá sa odohráva v tomto fantastickom svete.
  Najslávnejšou čarodejníckou hrou je Metlobal. V pôvodných knihách HP sú dostatočne popísané pravidlá tejto hry. Vo filmoch je táto hra dychberúco znázornená.
  Táto útla knižka však obsahuje informácie o vzniku tejto hry, podrobné informácie o pravidlách a hráčoch. Čo ma však dostalo do kolien je popis jednotlivých metlobalových družstiev aj s ich hymnami, habitmy a emblémami. Dokopy to dáva pocit, ako keby ten šport naozaj existoval.
  Obdivujem autorkinu fantáziu. Nielen preto, lebo vymyslela túto hru, ale aj preto, lebo jej dokázala vymyslieť/vytvoriť aj podrobnú históriu. Táto kniha rozhodne nemôže chýbať v knižnici žiadneho fanušíka sveta Harryho Pottera.
  Knihu dopĺňajú krásne ilustrácie. Hlavne nákres Metlobalového ihriska a znázornenie všetkých emblémov metlobalových družstiev.
  Čítať viac
  1.9.2022
  Metlobal v priebehu vekov
  Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
  Podľa mňa pomerne dobrá kniha, nepatrí síce medzi moje obľúbené, ale myslím, že sa oplatí prečítať. Dozvedela som sa veľa vecí, ktoré som o metlobale doteraz vôbec nevedela. Históriu metlobalu, pravidlá, aké sú slávne metlobalivé družstvá, vývin zlatej strely... Čítať viac
  Marta Bruderová
  Overený nákup
  21.2.2022
  Darček
  Knihy od Rowlingovej ma oslovujú, aj keď okrem detektívok (napr. Volanie Kukučky)sú mimo mojej vekovej kategórie. Knižku som kúpila môjmu 12ročnému vnukovi - fanúšikovi Harryho Pottera. Potešil sa, lebo knižka kompletizuje jeho zbierku o Harrym a jeho priateľoch. Čítať viac
  Mária Ruszóová
  Overený nákup
  20.10.2021
  Metlobal v priebehu vekov
  Tento tytul som kúpila v predstihu pre svoju 8 ročnú vnučku,ktorá zbožňuje Herryho Pottera,prečítala už všetky diely,tak predpokladám,že sa jej bude páčiť aj tento tytul. Čítať viac
  11

  Myslím, že som klasický knihomoľ :D. Rada sa ponorím do deja natoľko, že nevnímam vlastnú realitu. Je to jedna z mojich najobľúbenejších foriem oddychu. Prečítam si klasiku, občas niečo romantické, avšak mojou vášňou je fantasy.

  Adriána Konrádová
  Overený nákup
  3.8.2021
  Pekné, jednoduché no zaujímavé uvedenie do histórie metlobalu pre fanúšikov Harryho Pottera. Nie náročná knižka, ako stvorená pre mladých čitateľov. Čítať viac
  9
  Povstanie ničoty - Leigh Bardugo, 2021
  Práve čítam
  Povstanie ničoty

  Knížočky, knížočky, ako získať čas, aby som si prečítal každú jednu z vás?

  Katarína Beniaková
  Overený zákazník
  9.4.2021
  Metlobal v priebehu vekov
  Kniha Metlobal v priebehu vekov je vlastne učebnica vo svete HP. V sérii bola aj viackrát spomínaná. Obsahuje všetko, čo potrebujete vedieť o metlobale: jeho pravidlá, históriu, typy metiel, info o metlobalových družstvách..... Kniha je ideálna pre každého fanúšika HP a pre tých, ktorí by sa chceli naučiť hrať metlobal :D. Čítať viac

  Vydavateľstvo Ikar

  Čítať viac

  „Všetko vždy funguje, keď si naplno uvedomuješ, čo chceš dosiahnuť.“