Hry

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Malá cvičení v bezohlednosti (Drahomíra Pithartová). Torst, 2007
Kniha: Malá cvičení v bezohlednosti (Drahomíra Pithartová). Torst, 2007

Malá cvičení v bezohlednosti

Soubor deseti vyzrálých, čtivých povídek s rodinnou, společenskou a historickou tematikou představuje poprvé knižně... Čítať viac

Vydavateľstvo
Torst, 2007
204 strán
4-5 hodín čítania
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.

Soubor deseti vyzrálých, čtivých povídek s rodinnou, společenskou a historickou tematikou představuje poprvé knižně... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Čeština
Cena: 4,80 €
U dodávateľa
Posielame do 19 – 22 dní
Tento produkt momentálne nemáme na sklade, ale zvyčajne vám ho vieme zabezpečiť a odoslať do 19 – 22 dní. A posnažíme sa aj trochu rýchlejšie!

Naši škriatkovia odporúčajú

Ikonická séria. Záver trilógie Láska podľa čísel. Kniha Jedenásť škandálov na získanie vojvodovho srdca, Sarah MacLean. Vydavateľstvo Ikar, 2026. Zistiť viac

Viac o knihe

Soubor deseti vyzrálých, čtivých povídek s rodinnou, společenskou a historickou tematikou představuje poprvé knižně Drahomíru Pithartovou jako výraznou českou prozaičku. Drahomíra Pithartová (* 1940) vystudovala Filosofickou fakultu UK. Pracovala v jazykové škole a v nakladatelství. Zajímá se o společenské problémy, umění, literaturu a spiritualitu. Na tato témata publikovala články a úvahy v Lidových novinách, Literárních novinách, časopisu Prostor a na vlnách Českého rozhlasu. S Pavlem Říčanem napsala knihu Krotíme obrazovku. Jak vést děti k rozumnému užívání médií (1995). Ze svých povídek dosud otiskla jen některé v Literárních novinách a Prostoru. Úryvek z povídky Lorelai byl publikován v knize Šárky Smazalové Čaj a jiné texty.
Naše katalógové číslo
367185
Počet strán
204
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
110×200 mm
Hmotnosť
210 g
ISBN
9788072153022
Dátum vydania
16. 4. 2007
Jazyk
čeština
Pôvod
Česko
Vydavateľstvo
Torst
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Mladé dievčatá v sebe živia mnoho hlúpych nádejí, Sajury. Nádeje sú ako ozdoby do vlasov. Dievčatá ich chcú mať priveľa. Keď zostarnú, vyzerajú hlúpo aj s jednou.
Kniha: Pamäti gejše (Arthur Golden), 2006
Pamäti gejše
  • Arthur Golden