Zelenina bez chémie - Zoltán Tamašek, Ivan Hričovský, Plat4M Books, 2018

10,90 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Zelenina bez chémie

Dlhé týždne náročnej práce súvisiace s napĺňaním obsahu kníh, popismi nasnímaných škodcov a chorôb a postupmi sú teda za nami. Teraz v rukách držíte prvú z plánovaných... Čítať viac

Vydavateľstvo
Plat4M Books, 2018
Počet strán
180

Dlhé týždne náročnej práce súvisiace s napĺňaním obsahu kníh, popismi nasnímaných škodcov a chorôb a postupmi sú teda za nami. Teraz v rukách držíte prvú z plánovaných publikácií o modernej ochrane záhradných plodov pestovateľov a záhradkárov... Čítať viac

  • Flexi väzba
  • Slovenčina

10,90 €

Na sklade 1 ks
Posielame ihneď

Dostupné v 7 knižniciach. Požičať v knižnici

Z kolekcie: Čo s voľným časom na jar

Naši škriatkovia odporúčajú

Grand Union - Zadie Smith, Inaque, 2024

Viac o knihe

O tejto publikácii hovorí v príhovore vydavateľa Boris Horák:
Autorská dvojica Ivan Hričovský a Zoltán Tamášek sa stretla už v minulosti v záhradkárskom bestselleri Rok v ovocnej záhrade + biologická ochrana. Zoltán Tamášek pôvodnú knihu doplnil o mnoho zaujímavých a podnetných návrhov, ako bez chémie chrániť úrodu ovocia pred škodcami. Kniha dodnes patrí najúspešnejším publikáciám nestora slovenského ovocinárstva na našom knižnom trhu.

Pred dvoma rokmi som sa s oboma odborníkmi stretol na záhradkárskej výstave v Trenčíne. Stretnutie bolo nielen milé, ale predovšetkým veľmi tvorivé a podnetné. Dohodli sme sa, že medzi záhradkárskymi publikáciami chýba titul, ktorý by pre pestovateľov podrobne opísal a odprezentoval postupy ochrany ovocia, zeleniny a plodov viniča bez použitia chemických prostriedkov. Stretnutie vyvrcholilo dohodou, že edičný projekt Praktické rady záhradkárom, ktorej dlhoročným garantom je práve profesor Ivan Hričovský, rozšíria tri nové knihy Zelenina bez chémie, Ovocie bez chémie a Vinič bez chémie.

Dlhé týždne náročnej práce súvisiace s napĺňaním obsahu kníh, popismi nasnímaných škodcov a chorôb a postupmi sú teda za nami. Teraz v rukách držíte prvú z plánovaných publikácií o modernej ochrane záhradných plodov pestovateľov a záhradkárov Zelenina bez chémie.

Veríme, že vám bude nápomocná pri vašich prácach v milovanej záhradke a naučí vás pestovať zeleninu bez chemických postrekov a prostriedkov vôbec. A najmä, že plody vašej záhradkárskej práce nebudú poškodzovať vaše zdravie, zdravie vašich detí a najbližších rodinných príslušníkov. Čistá a zdravá bezchemická zelenina už nebude iba vašim snom. Pustite sa do čítania tejto úžasnej publikácie.

Veríme, že vás rovnako zaujme, ako všetky ostatné knihy o pestovaní zeleniny, kvetov, okrasných rastlín a drevín, vinohradu a ďalších aktivít v záhrade z knižnej edície Praktické rady záhradkárom.
Čítať viac
Počet strán
180
Väzba
flexi
Rozmer
148×208 mm
Hmotnosť
304 g
ISBN
9788089642595
Rok vydania
2018
Edícia
Praktické rady záhradkárom
Naše katalógové číslo
450293
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Plat4M Books
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Zelenina bez chémie - Zoltán Tamašek, Ivan Hričovský, Plat4M Books, 2018
Rok v zeleninovej záhrade - Magdaléna Valšíková-Frey, Plat4M Books, 2017
21,80 €

Hodnotenia

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Eduard Krištof
Overený nákup
6.1.2024
fajn kniha
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
Dobre rozoberá ochranu rastlín, znášanlivosť rastlín. Popisuje jednotlivé druhy rastlín z hľadiska ochrany. Je tam však dosť veľa reklamy. Čítať viac
Juraj
Neoverený nákup
26.12.2022
Veľmi praktická kniha plná rád, ktorá uľahčí prácu každému záhradkárovi. Pán Hričovský vie poradiť s každým problémom, či dať cennú radu ako si ochrániť a správne sa postarať nielen o zeleninu. Čítať viac
domo
Neoverený nákup
10.3.2021
Knihu sme kúpili pre svokra a je z nej nadšený.
Odporúča ju všetkým, ktorí chcú pestovať a jesť zdravšie.
Čítať viac
10.12.2020
bez chémie?
Som si uvedomila že asi nepoznám definíciu pojmu "chémia". Čakala som niečo ceeelkom iné, možno preto, že som si nepozrela poriadne ukážku. Na tej ukážke vidno až 6 stránok - treba si ich pozrieť (keď stláčam tlačítka "Ctrl" a zároveň "+" tak obrázky aj písmenká vidno celkom zreteľne a dá sa to pohodlne čítať; naspäť zmenšiť sa to dá tlačítkami "Ctrl" + "-"). Čítať viac
bea
Neoverený nákup
19.3.2019
Sklamanie
Uvedená publikácia ma veľmi sklamala a hnevám sa skôr na to, že som si ju neprelistovala niekde v kníhkupectve pred samotným objednaním.
Od pána Hričovského (vzhľadom na skúsenosti a prax) som očakávala niečo fundovanejšie ako používanie "BIO" pesticídov, po použití ktorých sa zelenina nesmie konzumovať min. 14 dní. Takže úplne bez chémie to nie je. Knižku by som najradšej vrátila a vymenila. Platí sa akurát za farebné obrázky, obsahovo zlé. Možno tak pre niekoho, komu treba robiť reklamu na akože bio postreky. Chápem, z niečoho treba žiť, takže v tomto prípade je to mzda za reklamu.
Čítať viac

Vydavateľstvo Plat4M Books

Čítať viac
Kúpte spolu
Zelenina bez chémie - Zoltán Tamašek, Ivan Hričovský, Plat4M Books, 2018
Rok v zeleninovej záhrade - Magdaléna Valšíková-Frey, Plat4M Books, 2017
21,80 €

„Garretovi Grahamovi som dovolila naplniť ma najdeštruktívnejším pocitom, aký ľudstvo pozná - nádejou. “

Návrh - Elle Kennedy, 2019
Návrh
Elle Kennedy