Hry

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Gombások - Hubári (Jenő Kovács). Alter-Nativa o.z., 2014
Kniha: Gombások - Hubári (Jenő Kovács). Alter-Nativa o.z., 2014

Gombások - Hubári

Obec Silická Jablonica v rožňavskom okrese sa môže pýšiť svojou bezprostredne napísanou monografiou. Pán Kovács, ktorý už prekročil vekovú hranicu sedemdesiatky otvorene... Čítať viac

Vydavateľstvo
Alter-Nativa o.z., 2014
Počet strán
285

Obec Silická Jablonica v rožňavskom okrese sa môže pýšiť svojou bezprostredne napísanou monografiou. Pán Kovács, ktorý už prekročil vekovú hranicu sedemdesiatky otvorene vyjadruje svoje nie vždy lichotivé pripomienky o lesnom... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina, maďarčina
Cena: 25,50 €
U dodávateľa 1 ks
Posielame do 1 – 6 dní
Tento produkt momentálne nemáme na sklade, ale zvyčajne vám ho vieme zabezpečiť a odoslať do 1 – 6 dní. A posnažíme sa aj trochu rýchlejšie!

Dostupné v jednej knižnici. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Temný príbeh plný mágie. Od autorky Kde aj temnota zamrzne. Kniha Zrada čiernej labute, A.B. Poranek. Vydavateľstvo YOLi, 2026. Zistiť viac

Viac o knihe

Obec Silická Jablonica v rožňavskom okrese sa môže pýšiť svojou bezprostredne napísanou monografiou. Pán Kovács, ktorý už prekročil vekovú hranicu sedemdesiatky otvorene vyjadruje svoje nie vždy lichotivé pripomienky o lesnom hospodárstve a poľovníctve a poukazuje na nepríjemnosti našej doby. Oproti týmto názorom stavia starú sedliacku formu života, hospodáriaceho človeka a jeho symbiotický vzťah ku prírode. Dvojjazyčné, maďarsko-slovenské vydanie je obohatené obrazovým materiálom a mapou, ktorá napomáha čitateľa v orientácii a oboznamuje ho s miestnymi názvami. V druhej časti knihy sa zaoberá bohatou poľovnícku minulosť obce a opisuje niekedy až desivé poľovnícke príbehy. Na rozdiel od iných bežných a nudných miestnych monografií si čitateľ môže vziať do ruky príjemnú knihu s dobrým humorom. Názov knihy je odvodený od bohatej úrody húb v chotári obce, ktorá po dlhých desaťročia poskytovala živobytie pre miestne obyvateľstvo. Osobitnou zásluhou vydania je, že poskytuje príjemné čítanie nielen pre miestnych, ale aj pre tých, ktorí príbehy a účinkujúcich nepoznajú.
Naše katalógové číslo
265096
Počet strán
285
Väzba
pevná väzba
Rozmer
148×210 mm
Hmotnosť
14 g
ISBN
9788089767038
Rok vydania
2014
Jazyk
slovenčina, maďarčina
Vydavateľstvo
Alter-Nativa o.z.
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Kúpte spolu
Kniha: Gombások - Hubári (Jenő Kovács). Alter-Nativa o.z., 2014
Kniha: Jen Náprstková, prosím… (Milena Secká). Národní muzeum, 2016
41,00 €

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Kúpte spolu
Kniha: Gombások - Hubári (Jenő Kovács). Alter-Nativa o.z., 2014
Kniha: Jen Náprstková, prosím… (Milena Secká). Národní muzeum, 2016
41,00 €
Úlohou rozprávača nie je povedať ti, ako máš myslieť, ale dať ti otázky, o ktorých máš premýšľať.
Kniha: Cesta králů (Brandon Sanderson), 2012
Cesta králů
  • Brandon Sanderson