Never Ever Getting Back Together - Sophie Gonzales, Hodder Children's Books, 2023

11,16 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Never Ever Getting Back Together - Sophie Gonzales, Hodder Children's Books, 2023
Never Ever Getting Back Together - Sophie Gonzales, Hodder Children's Books, 2023

Never Ever Getting Back Together

Eighteen-year-old Maya dumped her cheating ex-boyfriend Jordy two years ago. So, when she receives a call to participate in Second Chance Romance - a reality show in which the... Čítať viac

Vydavateľstvo
Hodder Children's Books, 2023
288 strán
4 hodiny čítania

Eighteen-year-old Maya dumped her cheating ex-boyfriend Jordy two years ago. So, when she receives a call to participate in Second Chance Romance - a reality show in which the now-famous Jordy re-dates his ex-girlfriends - she isn't interested... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Angličtina
11,50 €

11,16 €

-3 %
Na sklade 3 ks
Posielame ihneď

Z kolekcie: Príbehy rezonujúce v albume RED od Taylor Swift

Naši škriatkovia odporúčajú

Cilla Börjlind, Rolf Börjlind: Oko noci. Ikar, 2024
Never Ever Getting Back Together - Sophie Gonzales, Hodder Children's Books, 2023
11,16 €

Viac o knihe

Romance, revenge, and reality TV. The new queer YA rom-com from Sophie Gonzales, bestselling author of Only Mostly Devastated.

Eighteen-year-old Maya dumped her cheating ex-boyfriend Jordy two years ago. So, when she receives a call to participate in Second Chance Romance - a reality show in which the now-famous Jordy re-dates his ex-girlfriends - she isn't interested . . . until she realizes she can use this opportunity to exact her revenge. If she can make it to the final spot on the show, she can reject Jordy in front of the nation, and publicly break his heart.

Maya's fellow contestants include Skye, the beautiful, charismatic girl Jordy cheated on Maya with. Skye charms the socks off everyone she meets, except for Maya, who knows that underneath all the sparkle, she's the girl who dated her boyfriend while he was still her boyfriend.

The reality show is a challenging environment. Amidst backstabbing, bickering, and having to see Jordy again, Maya finds herself becoming friends with Skye. Together, they come up with a plan for the ultimate revenge on Jordy.

But as she spends more time with Jordy and Skye, Maya is torn. Is Jordy a good guy who made a mistake? Is there more than friendship between her and Skye? As the season finale approaches, can Maya execute her plan, or will she go off-script?
Čítať viac
Počet strán
288
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
126×196 mm
Hmotnosť
332 g
ISBN
9781444964646
Rok vydania
2023
Naše katalógové číslo
1830947
Štýl
romantický, humorný
Jazyk
angličtina
Vydavateľstvo
Hodder Children's Books
Pre koho
young adult
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

16.3.2023
Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
love triangles ma nikdy veľmi nenadchýnali, keďže to nikdy nebol reálne trojuholník. ale sophie môj problém vyriešila a urobila to, čo som chcela - aby bol trojuholník trojuholníkom, aspoň jeden z trojice musí byť queer.
friends, let me introduce - romcom, kde najlepšou pomstou je tá, podávaná v live televízii.
celá kniha sa odohráva na natáčaní reality show, ktorej cieľom je “oživiť iskru medzi ex priateľkami a ich ex”. akurát že maya prišla s iným cieľom - pomstiť sa jordymu zato, že ju nie len podviedol ale ešte aj zosmiešnil. s čím, samozrejme, nepočíta je prítomnosť dievčaťa s kt. ju podviedol. a ofc že spolu skončia v jednej izbe.
neskutočne ma bavil celý ten príbeh, pretože hlavne u skye bolo vidieť ako si pomaly uvedomuje čo za experta je jordy. ten chalan by mohol napísať manuál “gaslighting & lying: 101”. a keby niekto veľmi chce, tak jeho postava by sa dala použiť aj ako žiarivý príklad narcistickej osobnosti.
je to veľmi príjemná, vtipná komédia z prostredia reality show a koniec je extrémne satisfying. btw, perrie je podceňovaná ikona. myslím, že perfektná oddychovka s veľmi sympatickými postavami, plná revenge plottingu s veľmi peknou sapphic romance
Čítať viac

„Alice stála uprostred kruhu a hľadela na tváre, ktoré ju obkolesovali tak tesne ako lupene nový púčik. Hoci narodeniny mala ona, tým, že sa podelila o svoj hlas, obdarovala všetkých naokolo.“