Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

Ve zrádných proudech
E-kniha

Do zchátralého londýnského skladiště na jižním břehu Temže dorazí dva nečekaní návštěvníci. První z nich je bohatý muž z Yorkshiru, pátrající po milence, již před jednadvaceti... Čítať viac

2. diel série
The Fairmile (CZ)
Vydavateľstvo
Baronet, 2021
512 strán
9-10 hodín čítania
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.

Do zchátralého londýnského skladiště na jižním břehu Temže dorazí dva nečekaní návštěvníci. První z nich je bohatý muž z Yorkshiru, pátrající po milence, již před jednadvaceti lety opustil. James Avery má dnes vše: peníze... Čítať viac

  • EPUB

    Prečítate na zariadeniach:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
    • Počítač s príslušnou aplikáciou

    Viac informácií v našich návodoch

    MOBI

    Prečítate na zariadeniach:

    • Pocketbook
    • Kindle
    • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
    • Počítač s príslušnou aplikáciou

    Viac informácií v našich návodoch

  • Čeština
Predaj skončil
Ach, mrzí nás to, ale platnosť licencie na predaj tohto titulu vypršala. Nemôžeme ho už bohužiaľ predávať :-(
Ďalšie e-knižné vydania (2)

Naši škriatkovia odporúčajú

Martin Baláž:Epizódy z polí.Klobúk,2026

Viac o e-knihe

Do zchátralého londýnského skladiště na jižním břehu Temže dorazí dva nečekaní návštěvníci. První z nich je bohatý muž z Yorkshiru, pátrající po milence, již před jednadvaceti lety opustil. James Avery má dnes vše: peníze, pozemky, ba i královu přízeň. Chybí mu jen jedno, a o to teď žádá Alinor, majitelku nuzného skladiště – o dítě, které s ní kdysi zplodil.
Druhým návštěvníkem je elegantní dáma až z dalekých Benátek. Hlásí se k Alinor coby ke své tchyni a zvěstuje jí strašnou zprávu – že se její syn Rob utopil ve zrádných proudech Benátské laguny. Alinor však má podezření, že na historce krásné cizinky něco nesedí…
Naše katalógové číslo
2350263
Počet strán
512
Rok vydania
2021
Štýl
historický, romantický
Jazyk
čeština
Preklad
Pôvod
Spojené kráľovstvo, zahraničný
2. diel série
The Fairmile (CZ)
Vydavateľstvo
Baronet
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

3,7 / 5
2
0
0
0
1

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

Overený zákazník
15.6.2024
Román "Ve zrádnych proudech" je pokračovaním predchádzajúcieho dielu "V neistých vodách". Netrpezlivo som čakala na pokračovanie životného príbehu jednej rodiny.
Prešlo 21 rokov a veľa sa zmenilo v rodine pani Alinor, ktorá trpela zdravotnými problémami, ktorých pôvod bol v utrpeniach prežitých v uplynulých rokoch. Po opustení ostrova s dcérou bol ich život spätý s Londýnom. V malom prístave, kde hospodárila v chudobnom sklade jej dcéra Alys, matka dvoch detí, prišli dvaja nečakaní návštevníci, ktorí netušili, že toto stretnutie im navždy zmení doterajšie životy. Treba povedať, že tento diel románu je venovaný hlavne dcére Alys a vdove po synovi Lívii.
James Avery, bohatý šľachtic, hľadal svoju bývalú milenku, ktorú zbabelo opustil. Hnevala ma na jeho správaní skutočnosť, že naletel Lívii miesto toho, aby bojoval o ženu, ktorú miloval. Inštinkt napovedal Alinor, že by Lívii nemala dôverovať. Preto poslala svoju vnučku Sarah do Benátok, aby zistila okolnosti úmrtia jej syna. Trochu viac, by som si prečítala o predchádzajúcich rokoch, ako sa darilo Alinor a Alys po odchode z ostrova. Od tohto momentu som bola prekvapená rýchlosťou priebehu ďalších udalostí. Je to naozaj zložitý príbeh, ktorý umožňuje čitateľovi spoznať Nové Anglicko, kde žil Ned, Alinorin brat, potom čo Karol II. nastúpil na trón. Ned, ktorý tu mal priateľov z kmeňa Indiánov, cítil sklamanie nádeje, kvôli ktorej emigroval z Anglicka. Videl aj tu chamtivosť, túžbu po majetku iného a rozpínavosť bielych osadníkov na pôde pôvodných obyvateľov. Keď hrozil ich ozbrojený konflikt, nechcel sa pridať ani k jednej strane.
Je to skvelý román venovaný nezávislým a silným ženám. Veľmi sa teším na pokračovanie príbehu tejto rodiny.

Vydavateľstvo Baronet

Obchodný názov
Nakladatelství Baronet
Adresa
5. května 1746/22
140 00 Praha 4
Česká republika
E-mail
baronet@albatrosmedia.cz
Všiml jsem si, že nic nevede k horšímu neuspokojení než hojnost. Nakrmte člověka, oblečte ho, dejte mu pěkný dům - a umře vám zoufalstvím.
Kniha: Na východ od ráje (John Steinbeck), 2002
Na východ od ráje
  • John Steinbeck