Pláž v Chorvátsku

Vydajte sa na vzrušujúcu plavbu po Jadrane

Pripravte si chutný letný drink, usaďte sa v tieni či na slniečku a vyberte sa s hlavnou hrdinkou Maddie na plavbu po Jadranskom mori. Čaká na vás príbeh plný chutí, vôní a tej... Čítať viac

4,5 171 hodnotení
5. diel série
Romantické úteky
Vydavateľstvo
Grada, 2022
344 strán
5-6 hodín čítania

Pripravte si chutný letný drink, usaďte sa v tieni či na slniečku a vyberte sa s hlavnou hrdinkou Maddie na plavbu po Jadranskom mori. Čaká na vás príbeh plný chutí, vôní a tej pravej lásky, vďaka ktorému pochopíte, že partner... Čítať viac

  • PDF EPUB MOBI
  • Slovenčina

14,44 €

Ihneď na stiahnutie
Ako čítať e-knihy?
Ďalšie e-knižné vydania
Pláž v Chorvatsku - Julie Caplin, Grada, 2020
PDF EPUB MOBI
Čeština, 2020
Ihneď na stiahnutie

14,14 €

Vianoční škriatkovia odporúčajú

Viac o e-knihe

Pripravte si chutný letný drink, usaďte sa v tieni či na slniečku a vyberte sa s hlavnou hrdinkou Maddie na plavbu po Jadranskom mori. Čaká na vás príbeh plný chutí, vôní a tej pravej lásky, vďaka ktorému pochopíte, že partner, ktorého ste si vysnívali, môže byť nakoniec na míle vzdialený od toho, ktorý sa k vám skutočne hodí...

Spomínate si ešte na talentovanú umelkyňu Maddie z Cukrárne v Paríži? Tentoraz sa s ňou stretnete na palube lode Avanturista, ktorá brázdi vody Jadranského mora. Spoločnosť jej bude robiť Nick, najmladší brat Niny, hlavnej hrdinky príbehu o parížskej cukrárni. Spočiatku pohodová plavba plná krásnych chorvátskych miest, zátok a romantických zákutí sa však veľmi rýchlo začne meniť na drámu kvôli dvom rozmaznaným modelkám, ktoré túžia zoznámiť sa s vplyvným producentom. A kým si obe hlava-nehlava razia cestu k svojmu ambicióznemu cieľu, Maddie sa prekvapivo začínajú otvárať dvere do Nickovho srdca. Krásavec Simon to však nemieni nechať len tak a je rozhodnutý získať si Maddie pre seba. Pre ktorého muža sa nadaná umelkyňa nakoniec rozhodne? A podarí sa jej splniť si sen o kariére maliarky na chorvátskom pobreží?
Čítať viac
Originálny názov
The Secret Cove in Croatia
Počet strán
344
Rok vydania
2022
Naše katalógové číslo
1569853
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
Preklad
Pôvod
Spojené kráľovstvo
5. diel série
Romantické úteky
Vydavateľstvo
Grada
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,5 / 5

171 hodnotení

108
40
20
0
3

Ako sa páčila e-kniha vám?

Recenzie čitateľov

26

Odmala horlivá čitateľka, ktorá sa snaží aj teraz žiť občas vo svete kníh.

Lucia Orosová
Overený nákup
19.11.2023
Kniha sa mi veľmi páčila. Pekná letná oddychovka. Na rozdiel od ostatných zo série bola viac pohodová či ako to nazvať, ideálna na leto. Hlavní hrdinovia mi pripadali sympatickejší a uveriteľnejší ako v predošlých častiach. Skvelé, keď sa chce človek preniesť k moru aspoň v knihe. Čítať viac
17
Overený zákazník
12.11.2023
Priemer
Krásna obálka, ktorá sľubuje letné dobrodružstvo v dovolenkovej destinácií.

Autorka vo mne vyvolala tú letnú atmosféru, ale opäť musím povedať, že jej kniha je pre mňa skôr priemerným čítaním. Jedine, čo ma presviedča ďalej od nej čítať knihy sú tie nádherné obálky a to, že sa každý príbeh odohráva v inej krajine.

Postavy mi boli sympatické až na dve modelky, ktoré mali až prehnane vykreslenu príšernu povahu. Pre mňa pôsobili nereálne. Netvrdím, že taký ľudia nemôžu existovať aj v skutočnosti, ale skôr mi to prišlo nereálne a typ osobnosti z nejakej telenovely.

Samozrejme aj Josh mi svojim správaním občas liezol na nervy, ale nebolo to také zlé, žeby som ho nezniesla.

Tiež by som prijala viac opisov krajiny, v ktorej sa hlavná hrdinka nachádza. Chýbalo mi, že to vo mne veľmi nevyvolalo emócie, že by som sa chcela hneď zbaliť a odísť tam.
Čítať viac
29.10.2023
Typická oddychovka
Toto bola taká typická oddychovka, po ktorej človek siahne, keď si chce prečítať niečo "sladké". Autorkin štýl písania mi vyhovuje a chcela som zmeniť žáner.

Stretávame sa tu s Maddie, ktorú sme mohli spoznať v knihe Cukráreň v Paríži. Išla na pár dní pracovať na jachtu. "Obsluhuje" tu partiu mladých ľudí - podnikateľ, bývalý tenista, dve modelky a módna stylistka a farmár Nick. Autorka každému prisúdila istý typ charakteru, ktorý je buď dobrý, alebo zlý. Modelky a tenista mi liezli na nervy a v istých momentoch som nechápala ani správanie Maddie. Niekedy sa správala ako veľké decko. 

Ale kniha sa čítala dobre, príbeh ma bavil (aj keď bol pritiahnutý za vlasy) a kniha tak splnila to, čo som od nej očakávala. 
Čítať viac
Lívia Brezinová
Overený nákup
28.10.2023
dovolenka v chorvátsku
alebo aj nie...idealna oddychovka na plaz k letnému drinku a pohode. Horuce ale nebude len počasie a uz teraz planujem aspon kratku plavbu pri pobreží Chorvátska. Čítať viac
2.9.2023
Leto na jachte v Chorvátsku
Pláž v Chorvátsku bola prvá kniha od Julie Caplin, ktorú som prečítala (hoci mám doma už celú sériu, aspoň tie časti, ktoré vyšli v Slovenskom preklade) a už konečne rozumiem prečo je autorka u čitateľov taká obľúbená a rozhodne sa pridávam do klubu fanúšikov Julie.

Tento svižný príbeh plný lásky, zvratov a cestovania začína fotením na farme Nickovej rodiny. Farma je totiž to prostredie, ktoré prestížna značka oblečenia vybrala na nafotenie ich novej kolekcie. Práve tam Nick stretáva modelku Taru a hoci je Nick dobre známy sukničkár Tara bola aj na neho priveľké sústo, skrátka iná liga. Napriek tomu však končia na rande a ja som sa od tohto momentu neskutočne tešila na ďalšie pokračovanie príbehu.

Druhá dejová línia sa zameriava na Maddie, ktorá len nedávno doštudovala a snaží sa preraziť vo svete umenia. Avšak už na prvom dohodnutom stretnutí sa stretáva s aroganciou a jej nadšenie razom upadá. No a práve vtedy dostane Maddie ponuku, ktorá sa neodmieta. Dva týždne na jachte v Chorvátsku ako pomocný personál. Popravde sa ani nečudujem, že ponuku takmer okamžite prijala.

Po spojení týchto dvoch dejových línií sa roztočí kolotoč rozmanitých situácií, vzťahov, zážitkov, cestovania, odhalení a nových lások, ktoré nenechajú vaše srdce chladné.

Výborné, málo predvídateľné, svižné letné čítanie, ak sa pýtate či ísť do toho ja hovorím rozhodne ÁNO! Popravde sa už nemôžem dočkať, kedy sa vydám na ďalší výlet do jednej z krajín tak ako ju vidí Julie Caplin.

Sleduj IG @na_ruzovej_policke
Čítať viac

Vydavateľstvo Grada

Čítať viac

„Pokiaľ ide o mňa, síce nechápem svoju mamu a oca a niekedy mi ich je ľúto, ale nemôžem si pomôcť, mám ich veľmi rád.“

Charlieho malé tajomstvá - Stephen Chbosky, 2016