Hry

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Orlando (Virginia Woolf a Brenda Lyons). Penguin Classics, 2025
Kniha: Orlando (Virginia Woolf a Brenda Lyons). Penguin Classics, 2025

Orlando

A Penguin Classics Deluxe editon of Virginia Woolf’s pioneering novel, with a new foreword by Andrea Lawlor, author of Paul Takes the Form of a Mortal GirlFirst masculine, then... Čítať viac

Vydavateľstvo
Penguin Classics, 2025
336 strán
6 hodín čítania
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.

A Penguin Classics Deluxe editon of Virginia Woolf’s pioneering novel, with a new foreword by Andrea Lawlor, author of Paul Takes the Form of a Mortal GirlFirst masculine, then feminine, Orlando is a young sixteenth-century nobleman who gallops through... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Angličtina
Cena: 18,73 €
U dodávateľa > 5 ks
Posielame do 6 – 7 dní
Tento produkt momentálne nemáme na sklade, ale zvyčajne vám ho vieme zabezpečiť a odoslať do 6 – 7 dní. A posnažíme sa aj trochu rýchlejšie!

Naši škriatkovia odporúčajú

Predpredaj spusteny. Temná séria, ktorá vás pohltí. Kniha Pomsta je krvavá, kniha prvá, S.T. Abby. Vydavateľstvo Ikar, 2026. Kúpiť knihu

Viac o knihe

A Penguin Classics Deluxe editon of Virginia Woolf’s pioneering novel, with a new foreword by Andrea Lawlor, author of Paul Takes the Form of a Mortal GirlFirst masculine, then feminine, Orlando is a young sixteenth-century nobleman who gallops through the centuries, from Elizabethan England and imperial Turkey to Virginia Woolf’s own time. Will he find happiness with the exotic Russian princess Sasha? Or is the dashing explorer Shelmerdine the ideal man? And what form will Orlando take on the journey – a nobleman, traveller, writer? Man or . . . woman?Written for the charismatic, bisexual writer Vita Sackville-West, Orlando is one of Woolf’s most popular and accessible novels, a playful mock biography of a chameleon-like historical figure that is both a wry commentary on gender and, in Woolf’s own words, a ''writer’s holiday'' that delights in its ambiguity and capriciousness.
Naše katalógové číslo
3535897
Originálny názov
Orlando
Počet strán
336
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
147×212 mm
Hmotnosť
370 g
ISBN
9780143138211
Rok vydania
2025
Jazyk
angličtina
Vydavateľstvo
Penguin Classics
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Nikdy som nestratil zo zreteľa, čo znamená byť civilizovaný človek. Vedel som, že prežitie by nemalo zmysel, keby som sa musel stať podliakom...Viete, jedlo na prežitie nestačí. Neexistuje liek na morálne zásady. Ak ich človek stratí, príde aj o seba.