Hry

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Čmáranice (Zoro Laurinc). Trio Publishing, 2004
Kniha: Čmáranice (Zoro Laurinc). Trio Publishing, 2004

Čmáranice

alebo Muž, ktorý liezol na strom...

Krátke poviedky, básne, postrehy a črty boli pôvodne len nepovšimnutými zápiskami v autorových poznámkových zošitoch... Čítať viac

Vydavateľstvo
Trio Publishing, 2004
64 strán
1 hodina čítania
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.

Krátke poviedky, básne, postrehy a črty boli pôvodne len nepovšimnutými zápiskami v autorových poznámkových zošitoch... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
Vypredané
Ach, mrzí nás to, z tejto knihy sa už predali všetky výtlačky a nemáme ju na sklade my ani vydavateľ :( Teoreticky však môžete mať šťastie v niektorých iných obchodoch, ktoré ešte nepredali posledné kusy.

Dostupné v 8 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Temný príbeh plný mágie. Od autorky Kde aj temnota zamrzne. Kniha Zrada čiernej labute, A.B. Poranek. Vydavateľstvo YOLi, 2026. Zistiť viac

Viac o knihe

Krátke poviedky, básne, postrehy a črty boli pôvodne len nepovšimnutými zápiskami v autorových poznámkových zošitoch. „Je to kniha o vnútornej čistote, je pre ľudí, ktorí chcú byť sami so sebou,“ takto charakterizoval Zoro Laurinc svoju druhú knižku Čmáranice alebo Muž, ktorý liezol na strom. „Mne sa tá knižka veľmi páči. Zoro chodí po svete s otvorenými očami a zapisuje si zdanlivo nenápadné situácie, ktoré potom povýši na milé okamihy života,“ charakterizoval ju František Kovár. Je to knižka, ktorá sa zmestí nielen do vrecka, ale aj do srdca. Dopĺňajú ju vydarené ilustrácie Mareka Ormandíka.
Naše katalógové číslo
108652
Počet strán
64
Väzba
pevná väzba
Rozmer
155×155 mm
Hmotnosť
200 g
ISBN
809687053X
Rok vydania
2004
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Trio Publishing
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Vydavateľstvo Trio Publishing

Sme zrodení zo zeme, s láskou ju obrábame a ona nám na oplátku dáva všetko, čo potrebujeme. Keď zomrieme, vrátime sa do nej. Vlastne jej patríme.
Kniha: Brieždenie v Dženíne (Susan Abulhawová), 2013
Brieždenie v Dženíne
  • Susan Abulhawová