Preskočiť na hlavný obsah
Cleopatra a Frankenstein - Coco Mellors, Literárna bašta, 2024
Tři zákony produktivity - Steve Zaffron, Dave Logan, Computer Press, 2011

14,48 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Tři zákony produktivity - Steve Zaffron, Dave Logan, Computer Press, 2011
Tři zákony produktivity - Steve Zaffron, Dave Logan, Computer Press, 2011

Tři zákony produktivity

Přepište budoucnost svého podnikání a změňte svůj osobní život

Jak se výkonnému řediteli novozélandské ocelářské společnosti podařilo během jediného roku dostat firmu mezi hlavní hráče na trhu? Čítať viac

Vydavateľstvo
Computer Press, 2011
Počet strán
248

Jak se výkonnému řediteli novozélandské ocelářské společnosti podařilo během jediného roku dostat firmu mezi hlavní hráče na trhu? Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Čeština
Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Dostupné v jednej knižnici. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Mačkohlavý orol - Dominika Sakmárová, inspira publishing, 2024

Viac o knihe

Jak se výkonnému řediteli novozélandské ocelářské společnosti podařilo během jediného roku dostat firmu mezi hlavní hráče na trhu? Jak dokázal šestisetčlenný tým pracující na modernizaci největší naftařské společnosti v Brazílii překonat počáteční skepsi a vnitřní konflikty a zaznamenat přelomový úspěch? Proč významná japonská stavební firma vzkvétala i v časech hluboké ekonomické krize?

K těmto skvělým výsledkům dospěli díky třem zákonům produktivity. Kniha, kterou držíte v ruce, vám ukáže, že i vy můžete v pracovním i osobním životě dosáhnout podobných úspěchů.

I když si to většina z nás neuvědomuje, naše životy směřují k budoucnosti, která je již napsaná. Naši budoucnost totiž utvářejí naše naděje, obavy, sny, očekávání a rozhodnutí. Také budoucnost podniků ovlivňují minulé události, kultura, úspěchy či selhání. Takto načrtnutá budoucnost má pak vliv na stupeň produktivity, jíž jsou jednotlivci a organizace schopni dosáhnout. Steve Zaffron a Dave Logan ve Třech zákonech produktivity ukazují, jak mohou lidé i podniky přepsat budoucnost a zvýšit svou produktivitu na nevídanou úroveň.
Čítať viac
Naše katalógové číslo
102194
Počet strán
248
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
167×225 mm
Hmotnosť
450 g
ISBN
9788025126585
Rok vydania
2011
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
Computer Press
Pre koho
pre začiatočníkov
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Karol
Neoverený nákup
15.12.2016
Zaujímavá kniha
Knihu som si kupoval iba podľa mena spoluautora (Dave Logan, predtým som čítal jeho knihu Tribal leadership, Zrození kmenového vůdce – tu v Martinuse majú aj anglicky, aj česky) a to bolo jediné, čo som o nej vedel. Objednával som ju online, takže som si v nej ani nemohol prelistovať. Po prečítaní knihy nákup vôbec nelutujem, práve naopak, som veľmi rád, že som ju prečítal.

Kniha je rozdelená do troch častí. Prvá je úvodom, druhá časť sa týka skôr pracovných vzťahov a tretia sa dotýka (aj) osobného nepracovného života. Ku kapitolkám boli uvádzané príbehy a historky, na ktorých ilustrovali obsah samotnej kapitoly. Pre mňa osobne boli zaujímavé.

V knihe som počas čítania videl rôzne prvky, o ktorých som predtým čítal v už spomenutej knihe Zrodenie kmeňového vodcu od Dave Logana. Ak by som to mal nejak pomenovať, tak by sa mi asi hodili slová sociálna dynamika, týmová dynamika, interakcia medzi ľuďmi. Niekedy som mal dokonca pocit, že skĺzajú do nejakých zen tém :-) Zaujímavé čítanie o tom, ako veľmi záleží na tom, ako rovnaká situácia môže vyznieť úplne inak iba voľbou používaných slov, ako slová a spôsob vyjadrovania zohľadňujú to, ako situáciu vnímame, akou sa nám javí. A ako rovnakú vec môžme brať dobre, ak sa nám podarí prepnúť svoje myslenie. Naozaj odporúčam prečítať si obe knihy, tématicky sa dobre dopĺňajú, myslím, že z tejto knihe o produktivite by som mal oveľa menší úžitok, ak by som nemal nejakú predstavu o piatich kmeňoch a spôsoboch ich vyjadrovania.
Čítať viac

Vydavateľstvo Computer Press

Čítať viac

„Čo má cítiť? Kam má kráčať? Na koho sa hnevať? O čo sa usilovať? Kde je ten jediný pevný bod, od ktorého sa dá odvodiť všetko ostatné, čo by už konečne spolu súviselo, bolo by to správne a fungovalo by to tak, že by už nebolo potrebné vracať sa z kratšej cesty? Konečne sa nemusieť vracať z kratšej cesty, ako už toľkokrát za svoj dospelý život.“

Úplne najviac - Maxim E. Matkin, 2013
Úplne najviac
Maxim E. Matkin