Hry

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Second Sleep (Diane Stanley). Quill Tree Books, 2021
Kniha: Second Sleep (Diane Stanley). Quill Tree Books, 2021

Second Sleep

The time by the lake is everything perfect about a childhood summerand maybe it also holds the answers Max needs. Give this tender middle grade novel to readers who love the... Čítať viac

Vydavateľstvo
Quill Tree Books, 2021
288 strán
5-6 hodín čítania
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.

The time by the lake is everything perfect about a childhood summerand maybe it also holds the answers Max needs. Give this tender middle grade novel to readers who love the mystery, friendships, and touches of magic in novels by Rebecca Stead and... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Angličtina
Cena: 22,49 €
Na objednávku
Dodanie môže trvať viac ako 30 dní
Tento produkt je na objednávku a jeho dodanie môže trvať aj viac ako 30 dní. Urobíme však všetko pre to, aby sme vašu objednávku odoslali čo najskôr a o jej ceste vás budeme včas informovať.
Ďalšie knižné vydania
  • Kniha: Second Sleep (Diane Stanley). HarperCollins, 2022
    Brožovaná väzba
    Angličtina, 2022
    Do 4 – 5 dní
    Tento produkt momentálne nemáme na sklade, ale zvyčajne vám ho vieme zabezpečiť a odoslať do 4 – 5 dní. A posnažíme sa aj trochu rýchlejšie!

    9,99 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Rodinná sága. Svetová historická senzácia Lazár. Nelio Biedermann. Vydavateľstvo Ikar, 2026. Zistiť viac

Viac o knihe

The time by the lake is everything perfect about a childhood summer…and maybe it also holds the answers Max needs. Give this tender middle grade novel to readers who love the mystery, friendships, and touches of magic in novels by Rebecca Stead and Laurel Snyder! To get Max and Rosie’s minds off their mother’s mysterious disappearance, their grandmother, Mozelle, suggests that they visit the old log cabin where their mom spent her summers as a child. This is a place where, when it gets dark, you go to bed. But according to Mozelle, their mother had her happiest dreams during her nights at the lake.  That first night, Max and Rosie travel in their dreams to an almost impossibly beautiful place where they meet a wonderful new group of friends. But was it really just a dream? Or is there something extraordinary and magical about this compound by the lake? As Max slowly grasps what is really going on, he wonders if he might have found the key to the mystery of his mother’s disappearance—and how to bring her safely home.
Naše katalógové číslo
2930075
Originálny názov
Second Sleep
Počet strán
288
Väzba
pevná väzba
Rozmer
217×150 mm
Hmotnosť
380 g
ISBN
9780062658036
Rok vydania
2021
Jazyk
angličtina
Vydavateľstvo
Quill Tree Books
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Úspech je ísť od jedného neúspechu k druhému a nedať sa odradiť.
Kniha: Mysli ako génius (Philippe Brasseur), 2021
Mysli ako génius
  • Philippe Brasseur