Nežiaduci účinok: Smrť - John Virapen, Slovart Print, 2011

14,99 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Nežiaduci účinok: Smrť - John Virapen, Slovart Print, 2011
Nežiaduci účinok: Smrť - John Virapen, Slovart Print, 2011

Nežiaduci účinok: Smrť

Priznanie bývalého riaditeľa farmaceutického koncernu

Vydavateľstvo
Slovart Print, 2011
251 strán
4-5 hodín čítania
  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina
Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Dostupné v 26 knižniciach. Požičať v knižnici

Ďalšie knižné vydania (3)
Nežiaduci účinok: Smrť - John Virapen, Slovart Print, 2010
Brožovaná väzba
Slovenčina, 2010
Vypredané

Nežiaduci účinok: Smrť - John Virapen, Slovart Print, 2010
Brožovaná väzba
Slovenčina, 2010
Vypredané

Side Effects: Death - John Virapen, Virtualbookworm, 2010
Brožovaná väzba
Angličtina, 2010
Vypredané

Ďalšie knižné vydania
Svet beží - László Krasznahorka, iBRAK, 2024

Viac o knihe

Nežiaduci účinok - nová kniha Johna Virapena, ktorá odhaľuje zločiny farmaceutického priemyslu. Bola odprezentovaná v slovenskom vydaní na Medzinárodnom knižnom veľtrhu Bibliotéka v Inchebe (4. - 7. 11. 2010) za účasti autora.

Táto kniha rozpráva pravdivý príbeh o korupcii, podplácaní a podvodoch. Napísal ju bývalý riaditeľ farmaceutického koncernu Dr. John Virapen, ktorý pozná interné praktiky a postupy používané vo farmaceutických gigantoch.

Či to viete alebo nie, farmaceutický priemysel (nazývaný v anglicky hovoriacich krajinách aj Big Pharma) kontroluje mnohé stránky vášho života a vytvára vo svete "kult medicíny". Hrozivá vec je to, že "intrigy" sú hlboko zakorenené v politike a prejavujú sa v klamstvách, škandáloch a korupcii. Veľa ľudí zodpovedných za kontrolu sa v prvom rade zameriava na peniaze namiesto toho, aby mali na mysli zdravie a blaho svojich zákazníkov. Vďaka dômyselným marketingovým praktikám sa však zdá byť všetko ružové a každý sa v zápase o svoje zdravie snaží získať najnovšie lieky. Dr. John Virapen (narodený v roku 1943) pracoval viac ako 35 rokov vo farmaceutickom priemysle. Bol výkonným riaditeľom švédskej pobočky Eli Lilly & Company, jednej z najväčších medzinárodne činných farmaceutických spoločností. Zapojil sa do rozvoja agresívnych marketingových stratégií, ktoré vo viacerých prípadoch zahŕňali nesmiernu korupciu. Zúčastňoval sa účinnej distribúcie liekov, ktoré spôsobovali masívne a nebezpečné, priam fatálne vedľajšie účinky – smrť pacienta, prípadne smrť náhodných ľudí, ktorú spôsobili pacienti pod vplyvom antipsychotík. V súčasnosti sa Dr.John Virapen venuje odhaleniu farmaceutických praktík a vytvoreniu povedomia o tom, ako farmaceutický priemysel pracuje s prvoradým cieľom, ktorým je jeho vlastný záujem – pričom riskuje naše životy a životy našich detí! Svoju prvú knihu o činnosti manažéra vo farmaceutickom priemysle pod názvom Rubiove rozhovory – Príbeh farmaceutického znalca napísal v roku 2006 pod pseudonymom John Rengen. Teraz je známy ako profesionálny informátor o nezdravých praktikách farmaceutického priemyslu. Avanir Pharmaceuticals ho v súčasnosti využíva na zvýšenie návštevnosti svojich webových stránok! Ako je to možné? Čo chcú? Čítajte o všetkom v tejto knihe...
Čítať viac
Originálny názov
Side Effects: Death
Počet strán
251
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
130×195 mm
Hmotnosť
338 g
ISBN
9788081120848
Rok vydania
2011
Naše katalógové číslo
100253
Jazyk
slovenčina
Vydavateľstvo
Slovart Print
Kategorizácia

John Virapen

Čítať viac

„Človek nesmie nenávidieť nič okrem večnosti.“

Žiadne umenie - Péter Esterházy, 2009
Žiadne umenie
Péter Esterházy