Som zlatý - unisex tričká
Novinka

    Kúpou tohto trička podporíte malých hrdinov na detskej onkológii v Bratislave... Čítať viac

    Výrobca
    Lemur, 2024

    Kúpou tohto trička podporíte malých hrdinov na detskej onkológii v Bratislave... Čítať viac

    Naši škriatkovia odporúčajú

    Film o slovenskom mafiánovi - Inšpirovaný skutočnými udalosťami

    Viac o produkte

    Kúpou tohto trička podporíte malých hrdinov na detskej onkológii v Bratislave. Plná suma z predaja poputuje rodičovskej a pacientskej neziskovej organizácii Deťom s rakovinou.
    Pôsobia priamo na Klinike detskej hematológie a onkológie, kde pomáhajú deťom a rodičom ľahšie zvládať náročnú liečbu. Modernizujú prostredie kliniky, aby bolo príjemné a bezpečné, podporujú vzdelávanie zdravotníckeho personálu, šíria osvetu, materiálne pomáhajú a prinášajú veľa radosti.
    Tričká vznikli v spolupráci so slovenskou firmou Lemur.

    Ďakujeme, že pomáhate vrátiť deti do života. Ste zlatí!
    Čítať viac
    Naše katalógové číslo
    2761325
    Rok vydania
    2024
    Edícia
    Zlatá edícia
    Kategorizácia

    Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

    Nahlásiť chybu

    Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

    Hodnotenia

    Ako sa páčil produkt vám?

    „Váš smiech je naozaj ako nádherná dúha po búrke, povedal doktor Goel, a keď sa na ňu usmial, na lícach jej okamžite rozkvitli červené ruže.“

    Dieťa vojny - Renita D´Silva, 2022
    Dieťa vojny
    • Renita D´Silva