Láska na úteku - Melanie Harlow, Zelený kocúr, 2024

12,87 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo

Láska na úteku

Som slobodný otecko a na leto súrne potrebujem pestúnku. Znenazdajky sa na prahu mojich dverí objaví ona – nevesta na úteku v svadobných šatách – a hľadá u mňa prácu. Nemá však... Čítať viac

4,8 26 hodnotení
1. diel série
Cherry Tree Harbor
Vek
18+
Vydavateľstvo
Zelený kocúr, 2024
320 strán
4-5 hodín čítania

Som slobodný otecko a na leto súrne potrebujem pestúnku. Znenazdajky sa na prahu mojich dverí objaví ona – nevesta na úteku v svadobných šatách – a hľadá u mňa prácu. Nemá však žiadne referencie ani skúsenosti so starostlivosťou ... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina
13,50 €

12,87 €

-5 %
Na sklade > 5 ks
Posielame ihneď

Naši škriatkovia odporúčajú

Impérium bolesti - Patrick Radden Keefe, Absynt, 2024
Láska na úteku - Melanie Harlow, Zelený kocúr, 2024
12,87 €

Viac o knihe

Som slobodný otecko a na leto súrne potrebujem pestúnku.
Znenazdajky sa na prahu mojich dverí objaví ona – nevesta na úteku v svadobných šatách – a hľadá u mňa prácu.
Nemá však žiadne referencie ani skúsenosti so starostlivosťou o deti.

Nemôžem ju zamestnať. Taký zúfalý predsa nie som!
Ibaže Veronice Suttonovej, ktorej šťastie v poslednej dobe veľmi neprialo, sa za jeden deň podarí očariť nielen moje deti, rodinu, ale aj polovicu mestečka Cherry Tree Harbor. Dokonca sú všetci presvedčení, že sa na to miesto pestúnky dokonale hodí.

A vraj aj ku mne.
Niežeby sa mi nepáčila. Kto by odolal tým nezábudkovomodrým očiam a nekonečne dlhým nohám? Nehovoriac o jej perách. Sú ako stvorené na bozkávanie. No ja mám už aj bez toho poriadne naložené na pleciach – vychovávam sám dve deti a popritom sa snažím udržať pri živote rodinný podnik.
Nemám čas ani chuť zapliesť sa s nejakým prostorekým veľkomestským dievčaťom. Takže by som sa mal stiahnuť a nechať si zájsť chuť. Nemal som ju objímať a už vonkoncom som s ňou nemal stráviť noc. Prebudila vo mne vášeň a pocit, že patrí iba mne. Je ťažké s tým bojovať. Najviac si však vyčítam, že som sa priveľmi nechal uniesť, a teraz nedokážem existovať bez jej smiechu, jej vône... Túžim sa k nej každý večer pritúliť a spať s ňou v jednej posteli.

Veronica však na konci leta odíde.
A ak si nedám pozor, vezme si so sebou aj moje srdce.
Čítať viac
Originálny názov
Runaway Love
Počet strán
320
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
140×200 mm
Hmotnosť
352 g
ISBN
9788069010208
Rok vydania
2024
Vekové odporúčanie
18+
Naše katalógové číslo
2460373
Vydanie
1
Štýl
romantický
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Spojené štáty
1. diel série
Cherry Tree Harbor
Vydavateľstvo
Zelený kocúr
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,8 / 5

26 hodnotení

24
0
2
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

6

Som mlada baba ktora miluje čitat ???? Je to ako by som sa ocitla v inom svete

Adelka Izáková
Overený zákazník
3.6.2024
Je málo mužov v dnešnej dobe, ktorí namiesto svojich potrieb a vlastného šťastia uprednostnila radšej svoju rodinu. Je to skôr vzácnosť. A preto by sme si ich mali ešte viac vážiť. Za ich obetavosť, lásku a bezpečie, ktoré sa snažia zabezpečiť pre nás. Takíto muži sú aj pracovití, dobrosrdeční, no hlavne majú láskavé srdce. Aj keď neradi ukazujú svoje city navonok. Otvoria sa len malému okruhu blízkych ľudí. Boja sa vlastného šťastia, lebo potom sú zraniteľní. Zabúdajú dokonca na svoje sny a túžby.O tomto je aj príbeh Láska na úteku, ktorý si vás úplne podmaní.
Veronica utiekla spred oltára, lebo ju snúbenec podviedol. On je slobodný otecko, ktorý hľadá na leto pestúnku pre svoje sedemročné dvojčatá. Znenazdajky sa pred jeho dverami zjaví žena vo svadobných šatách a uchádza sa o miesto. Nemá však žiadne skúsenosti a referencie o starostlivosti o deti. Nemôže ju zamestnať. Dostane Veronica tú prácu? Získa si dôveru Austina? A dokážu spolu vychádzať alebo sa do toho zamotajú city?

Veronica bola tanečnica. Bola bystrá, smelá, odvážna, veselá, veľmi si ma získala. Prišla o mamu a túžila po rodine a láske. Chcela byť pre niekoho prvou voľbou. Jej ex sa k nej nesprával najlepšie. Našťastie si to včas uvedomila. Mala priateľskú povahu a hneď si získala Austinove deti. Ich spoločné chvíle som si užívala.
Austin bol slobodný otecko, ktorý všetko obetoval pre svoju rodinu a svoje deti. Bol pracovitý, trochu aj nevrlý, no mal dobré srdce. Rozdal by sa pre iných. Mal sen, ktorý odkladal aj so svojim šťastím. Bál sa dať city najavo, aby sa nezranil. Dostal sa mi pod kožu.

Romantická linka - Chémia medzí postavami bola výborná. Mali sme tu kopec horúcich scén, ktoré som si užívala. Páčilo sa mi ako sa postupne jeden druhému otvárali a podporovali jeden druhého v tom, aby si išli za svojími snami.

Som zvedavá aj na príbehy ostatných štyroch Austinových súrodencov. Spoznali sme bližšie Xandera a Mabel. Deti tiež boli veľmi zlaté, múdre a dobre vychované.


Obyvatelia malebného mestečka boli priateľskí a srdeční. Každý o každom vedel všetko.


Láska na Úteku bola poriadne pikantná romantika, nedajte sa oklamať jemnou obálkou. Nechajte sa zlákať do príjemného prímorského mestečka a užite si nezabudnuteľné momenty a humorné situácie s Veronikou a Austinom. Užila som si to a zabavila sa. Rozhodne odporúčam.
Čítať viac
10

Knihy sú vášeň, únik z reality, možnosť prežiť stovky, ba tisíce najrôznejších životov a príbehov. S knižnými postavami sa môžeme stotožniť, nesúhlasiť s nimi, milovať ich alebo nenávidieť a cez to všetko zadefinovať to, kým sme, kým nie sme, alebo to, kým chceme byť. Dobrá kniha je tá, pri ktorej síce stratíte hlavu, ale nájdete svoju dušu.

Mária Zubalová
Overený zákazník
24.5.2024
Ak si chcete užiť pohodovú romantiku, pri ktorej môžete pookriať, tak Láska na úteku je skvelý výber. Hlavné postavy budete milovať, rovnako ako rodinné prostredie v ktorom sa dej odohráva. Nejaké veľké zvraty v knihe neočakávajte, ale je to dokonalo vyvážené romantikou, humorom a dynamikou vzťahu hlavných postáv. Čítať viac
11.5.2024
Obálka veľmi ovplyvňuje to, ako čitateľ vníma knihu. Ak je tmavá a pôsobí seriózne, aj na príbeh pozerám vážnejšie. Ak je obálka veselá, očakávam aj taký veselý príbeh.

Aspoň u mňa to práve takto funguje a od knihy Láska na úteku som dostala to, čo som na základe obálky čakala.

Príjemný romantický príbeh, ktorý ma dostal od prvej strany. Doslova. Rýchly úvod a potom už autorka išla rovno na vec a s ničím sa nebabrala.

Veronica bola veselá extrovertka, ktorá mala horšie obdobie, ale nenechala sa zlomiť a bojovala sama za seba.

Na druhej strane Austin bol zamračený a vážny otecko, ktorého život vypĺňali len jeho deti a práca.

Ibaže Veronica pekne zamiešala karty a oboch ich to k sebe tiahlo ako železné hobliny k magnetu. Túto knihu som potrebovala ako soľ a dostala som 5 čítanie, takťe nemôžem byť spokojnejšia.

PS: pripravte sa aj zopár poriadne horúcich momentov
Čítať viac
18
Overený zákazník
9.5.2024
Krásna, humorná romantika.

Užila som si príbeh. Do knihy som sa púšťala miernymi obavami, že to bude príliš klišé a bude ma to nudiť. No opak bol pravdou.

Postavy si ma získali. Bolo to milé, miestami humorné a naozaj krásne…

Precítila som vzťah hlavných postáv. Oceňujem, že nie všetko išlo tak, ako som si myslela, nie všetko sa dalo predvídať. Aj keď je už známe ako to celé skončí, no niekedy to nie je o tom, aby sme čítali príbeh, kde nás koniec má prekvapiť… Niekedy je to o tom, aby sme si užili to, čo sa odohrá medzi prológom a epilógom.

A pri tejto knihe to bolo presne o tom. O tom príbehu dvoch stratených duší, ktoré sa potrebovali nájsť a byť jeden pre druhého záchrannym člnom.

Nevesta na úteku a slobodný otecko… obaja mali vplyv jeden na druhého, usmerňovali sa. Pomáhali navzájom jeden druhému rásť a dosiahnuť svoje sny. Dosiahnuť svoj šťastný koniec… Až napokon si uznali, že jeden bez druhého to už nejde.

Ak teda túžite po sladkej romantike, v ktorej nechýba ani humor, ale ani vážne situácie, rozhovory, kniha, ktorá vám otvorí srdce, tak siahnite po tejto romantike a nebudete sklamaní…
Čítať viac
5.5.2024
Táto kniha ma veru príjemne prekvapila. Bolo to pohodové čítanie. Miestami vtipné, ale i smutné, predvídateľné a to ako Veronicu prijali obyvatelia mestečka bolo špicové. Austin bol jeden uhundraný chlap, ale s obrovským srdcom a pre svoju rodinu by urobil aj posledné.
Obálka knihy síce neevokuje wau efekt. Ale prečo vlastne tá pusa na obálke? Prečítajte si príbeh a zistíte...
Čítať viac
11

Mám 33 rokov a som mamička dvoch detí.Cez deň nemám veľa voľného času, ale večer keď deti zaspinkajú príde môj čas a čítám niekedy aj do rána.

Beatrica Juráková
Overený zákazník
26.4.2024
Láska na úteku
MELANIE HARLOW - LÁSKA NA ÚTEKU


"Láska nie je povinnosť. Je to dar."

Od autorky je to moja druhá kniha, ale už ma získala pri prvej. Obe knihy už patria k mojim srdcovkám. Veľmi sa mi páči jej humor, ktorý nás sprevádza od začiatku až dokonca. Nechýbala ani erotika. Uhh, a ešte aká! Strany mi priam horeli v ruke!

"Netuším, čo ďalej, ale s ním som rozhodne skončila."

Veronica utečie z vlastnej svadby a končí pri dverách Austina, slobodného otecka, ktorý súrne potrebuje na leto pestúnku. Na začiatku som ju veľmi ľutovala, bola zraniteľná a veľmi závislá na svojom snúbencovi. Ale facka, ktorú od života dostala ju nezložila, práve naopak postavila sa na vlastné nohy a začala bojovať za seba. Medzi ňou a Austinom od to začiatku iskrilo.

"Očividne ma chcel tak veľmi ako ja jeho."

Austin....ach jaaaj...potrebujem ľad, lebo eše stále horím!! Pre mňa je to obdivuhodný človek, ktorý obetoval celý svoj život, aby vychoval svoje deti sám. Existovala preňho len rodina, na seba nemyslel. Zmieril sa so svojím osudom. Práve Veronica ho "zobudila" a ukázala, že môže byť šťastný a zároveň byť aj naďalej dobrým a milujúcim otcom.

"Nie som nešťastný. Môj život síce nie je dokonalý, to uznávam, ale robím, čo môžem, s kartami, ktoré mi osud rozdal."

Všetky postavy mi v knihe sadli. Obľúbila som aj celú Austinovu rodinu, ale aj obyvateľov Cherry Tree Harbor.

"Po roku si znova užívam slobodu. A orgazmy."

Ako sa môže skončiť dopredu dohodnutý nezáväzný letný románik? Naozaj ide len o sex alebo tu už hrajú aj city dôležitú úlohu?

"Chcem, aby si ma niekto vybral. Chcem aby som niekomu stačila. Ja. Iba ja."

Ako sa rozhodne Austin? Nechá Veronicu na konci leta odísť alebo jej dá dôvod, aby zostala?

"Cítila som sa ako v nebi. Akoby sme sa doslova narodili jeden pre druhého."

Odporúčam tento osviežujúci, vtipný a zároveň vášnivý príbeh. Bola to dokonalá oddychovka! Určte ju ešte budem čítať! Musím sa priznať, že mi na konci vyšli aj slzy, ten koniec bol veľmi dojímavý!

"Stráž si srdce ako svoj domov. Dávaj pozor na to, koho doň pustíš."
Čítať viac
25.4.2024
Objavila som ďalšiu autorku, ktorá sa zaraďuje do môjho MUST HAVE zoznamu. V knihách zbožňujem, také tie malé mestečká, kde sa každý s každý pozná a ani tu tomu inak nebolo. Mestečko Cherry Tree Harbor som si zamilovala aj s jeho obyvateľmi. Hlavne som si zamilovala Austina a Veronicu, každý z nich bol iný, ale spolu boli dychberúci. Milujem ich a vy budete tiež.

Hneď na začiatok zmienim, že som čakala nevinnú romantiku. No veľmi som sa mýlila, toto malo od nevinnej romatiky veľmi ďaleko… Toľko vášne, chémie a citov bolo medzi Veronicou a Austinom, že som bola veľmi prekvapená. Toľko potláčaných citov ma dostalo. Všetky tie emócie som prežívala s nimi.

Keď si spojíme mrzutého Austina, ktorý myslí viac na druhých ako na seba a dobrosrdečnú Veronicu v úlohe pestúnky, ktorá začína od znova, no najmä žena, ktorá ho prekvapí a postupne búra jeho hradby, tak nám vznikne skvelé duo, ktoré vás bude baviť od začiatku až po samý koniec. Aspoň u mňa to zafungovalo. V tomto príbehu jednoznačne platí, že sa protiklady priťahujú.

Polku knihu som doslova tlačila Austina, aby sa zobudil, keď tak urobil, tak som bola natešená ako malé dieťa. Aj keď niekedy, akoby jeho brat Xander povedal, sa správal ako idiot. No neskôr sa otvoril všetkému, po čom skutočne v živote túžil, a to vďaka jeho osudovej žene. Mňa celý čas všetky postavy v príbehu bavili. Celý tento príbeh je postavený tak, že nebudete chcieť prestať čítať.

Knihu vám môžem na milión percent odporučiť. V neposlednom rade chválim celý dizajn knihy či obálku, ktorá úplne vystihuje príbeh, ale aj vnútorné spracovanie je úžasné. A hlavne celý príbeh otecka s deťmi a pestúnkou je DOKONALOSŤ.
Čítať viac
5
Overený zákazník
20.4.2024
Láska na uteku
Milujem to! veď , ako si predstavte chlapa ktorý všetky svoje sny tuzby dáva bokom.. a zrazu sa objavi ženská ktorá búra jeho zásady hradby.. aj keď odoláva… ale.. raz sa zásady zosypú a on vykopne dvere len aby sa k nej dostal :)

Hovorí sa že šťastne sa končí svadbou.. tuto šťastne končí útekom z nej ..

Mám ďalšiu fiktívnu polovičku? Rozhodne áno ale tu chcem vlastne aj Veronicu

Neviem prečo ale asi mám slabosť na panovačných chlapov a to Austin rozhodne je .. najprv síce začne ako mrmlajúci večne mračiaci mrzut .. ale čoskoro sa z neho stane panovačný jaskynný chlap alebo ako by Xander povedal.. vlastne neprezradim

Ale od začiatku.. Veronica tak tu budete milovat.. toľko smoly a naivity snáď nemal nikto ale to sa čoskoro zmení..
a ako očarila celé mesto očarí aj vás a nakoniec neodolá ani Austin

Chémia medzi nimi absolútne boží.. to ich prestupovanie okolo seba doslova cítite .. a proste no nenechajte sa zmiasť touto nevinnou obálkou spicy

Deti tomu dodávajú správny vibe jo a Xander? Vlastne myslím že cela rodina nám ešte zamieša karty

Striedanie kapitol z oboch pohladov a spravovanie nadhera..
Rozhodne odporucam.. na nové zaciatky.. ..pretože tu rozhodne budú
Čítať viac

„Veci, ktoré nás navždy zmenia sa dejú bez toho, aby sme vedeli, že sa stanú. A vo chvíli, ktorá vyzerá ako všetky ostatné, sa srdcia lámu, alebo hoja. A čas, ktorý plynie vytrvalo a s istotou, sa mimo hodín odtrhne z reťaze. Život sa môže zmeniť za malú chvíľu a potom človeku trvá celý život, kým tej zmene porozumie.“

Diera v čase - Jeanette Winterson, 2016
Diera v čase
Jeanette Winterson