Síla jednoduchosti - Leo Babauta, Computer Press, 2010

8,26 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Síla jednoduchosti - Leo Babauta, Computer Press, 2010
Síla jednoduchosti - Leo Babauta, Computer Press, 2010

Síla jednoduchosti

6 klíčových principů efektivity, které změní váš život

Žijeme ve světě, kde většinou platí, že čím více, tím lépe. Usilujeme o více peněz, více spotřebováváme, více vyprodukujeme a také pracujeme více než kdy dříve. Avšak v určitý... Čítať viac

Vydavateľstvo
Computer Press, 2010
Počet strán
168

Žijeme ve světě, kde většinou platí, že čím více, tím lépe. Usilujeme o více peněz, více spotřebováváme, více vyprodukujeme a také pracujeme více než kdy dříve. Avšak v určitý okamžik nutně musíme narazit na vlastní meze. Den má omezený počet hodin... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Čeština
Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Dostupné v jednej knižnici. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Pozvánka - Sebastian Fitzek, Tatran, 2024

Viac o knihe

Žijeme ve světě, kde většinou platí, že čím více, tím lépe. Usilujeme o více peněz, více spotřebováváme, více vyprodukujeme a také pracujeme více než kdy dříve. Avšak v určitý okamžik nutně musíme narazit na vlastní meze. Den má omezený počet hodin. Mnoho lidí spatřuje tuto mez jako osobní problém, jiní zase jako výzvu: pokud efektivně nakládám se svým časem a naučím se pracovat produktivně, dokážu toho udělat víc v tom omezeném čase, který mám k dispozici? Problém ale je, že ne vždy tímto přístupem dosáhneme nejlepších výsledků. Pokud děláme velké množství různých věcí, znamená to, že zřejmě děláme spoustu věcí nedůležitých, zároveň ale budeme přepracovaní a vystresovaní.

Přesto je možné dosáhnout toho, že budete mít celkem klidné pracovní dny, míra stresu bude minimální, budete se moci soustředit na svou práci a ještě si dokážete udělat čas na sebe a rodinu. K tomu vám pomůže šest klíčových pravidel, se kterými se v knize seznámíte:

1. Stanovte si limit.
2. Rozpoznejte, co je podstatné.
3. Zjednodušujte.
4. Zaměřte pozornost.
5. Vytvořte si návyky.
6. Začněte v malém.

Dosahujte primárních cílů bez stresu z toho, že musíte dělat sto věcí najednou. Může to znít jako utopie, ale autorovi této knihy se to podařilo – nechejte se tedy inspirovat.
Čítať viac
Počet strán
168
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
148×210 mm
Hmotnosť
253 g
ISBN
9788025118955
Rok vydania
2010
Naše katalógové číslo
86325
Jazyk
čeština
Vydavateľstvo
Computer Press
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,2 / 5

10 hodnotení

5
3
1
1
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

5

Niekto múdry raz povedal, že koľko kníh prečítate, toľko krát ste človekom. Keď nad tým teraz tak uvažujem, neviem či to niekto povedal. No tak minimálne som to povedal ja. Teda zatiaľ iba napísal.

Peter Kozák
Overený zákazník
14.5.2020
"Life design" pre nováčikov
Všetky knihy autora sú o tom istom, to musím napísať hneď takto na úvod. Ak prečítate jednu, prečítali ste všetky.

Ale k hodnoteniu: viem si predstaviť, že ak si túto (alebo inú autorovu) knihu prečíta niekto, kto nikdy neprišiel do kontaktu so žiadnym systémom produktivity, návykov a pod., tak preňho môže byť naozaj obohacujúca. Autor zhrnul viacero funkčných tipov do jednej knihy, a všetky ich zbavil balastu, aby boli čo najjednoduchšie.

Avšak ak ste čítali čo i len jednu knihu o produktivite, prípadne videli zopár videí na YouTube, tak sa z tejto knihy nedozviete nič nové.
Čítať viac
Bruno Dilhof
Overený zákazník
20.4.2013
Názor čitateľa
Je to úplne to isté, ako kniha Menej je viac od toho istého autora, aspoň mi to tak pripadalo pri čítaní. Komu sa nechce čítať Menej je viac, nech si prečíta Sílu jednoduchosti, je asi o polovicu kratšia ;-) Zdar Čítať viac

Vydavateľstvo Computer Press

Čítať viac

„Cesty vedú ďalej, ďalej, pod mračná, cez zrázne žľaby a po púti dlhej, smelej, domov zrazu mocne vábi.“

Hobit - J.R.R. Tolkien, 2012
Hobit
J.R.R. Tolkien