Dva sivé vlky - Lukáš Viglaš, Lukáš Viglaš, 2023

14,20 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Dva sivé vlky - Lukáš Viglaš, Lukáš Viglaš, 2023
Dva sivé vlky - Lukáš Viglaš, Lukáš Viglaš, 2023

Dva sivé vlky

Niektoré sny sa v živote splnia, iné ostanú snami navždy. Svoje o tom vie aj Ester. Tie jej sa jeden po druhom stávali realitou. No kým stihla na skutočnosť zmeniť ten najväčší... Čítať viac

Vydavateľstvo
Lukáš Viglaš, 2023
304 strán
4-5 hodín čítania

Niektoré sny sa v živote splnia, iné ostanú snami navždy. Svoje o tom vie aj Ester. Tie jej sa jeden po druhom stávali realitou. No kým stihla na skutočnosť zmeniť ten najväčší z nich, v jej živote nastal zlom... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
14,90 €

14,20 €

-5 %
Na sklade 3 ks
Posielame ihneď

Naši škriatkovia odporúčajú

Joga pre stuhnuté vtáčatá - Marion Deuchars, Slovart, 2024
Dva sivé vlky - Lukáš Viglaš, Lukáš Viglaš, 2023
14,20 €

Viac o knihe

Niektoré sny sa v živote splnia, iné ostanú snami navždy. Svoje o tom vie aj Ester. Tie jej sa jeden po druhom stávali realitou. No kým stihla na skutočnosť zmeniť ten najväčší z nich, v jej živote nastal zlom a všetko, čo dovtedy získala, pre ňu stratilo akúkoľvek hodnotu. Jej šťastný život sa zmenil na osamelé putovanie čiernobielym svetom, plným ohňa, vzrušenia, tvrdej muziky a rôznych pokušení. To všetko s jediným cieľom: zabudnúť.

Keď už sa úspešne lúči aj s poslednými bolestivými spomienkami, ako blesk z jasného neba sa objaví on. Prízrak z minulosti, o ktorom už dlho nič nepočula. Staré, dávno zabudnuté emócie a spomienky sa zrazu prederú z hlbín pamäte späť na svetlo a ona sa ocitá na začiatku.

Akú veľkú moc má čas? Ako veľmi sa dokážu ľudia časom zmeniť? Môžu vôbec láska a nenávisť vzdorovať času? A čo všetko sme ochotní obetovať, aby sme to zistili?

Líškou jednou hrdzavou sa všetko začalo. Teraz nastal čas nasadnúť do malej obytnej dodávky a za zvuku starého rocku sa vydať na kľukatú cestu do minulosti za hľadaním odpovedí. A, ktovie, možno sa aj stretnúť so starými známymi.
Čítať viac
Počet strán
304
Väzba
pevná väzba
Rozmer
125×205 mm
Hmotnosť
337 g
ISBN
9788057048206
Rok vydania
2023
Naše katalógové číslo
2174551
Vydanie
1
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Lukáš Viglaš
Pre koho
pre ženy
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,5 / 5

4 hodnotenia

2
2
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

28.1.2024
Veríte v to čo sa Vám sníva, že sa niekedy splní alebo ma význam?

Ester jej sny ukazovali veľa z jej budúcnosti. Autor opäť spojil sny s dejom. Sny boli samozrejme prepojené so zvieratami, ktoré postupne zvyšujú číslo. Čo bude trojka?

Pekne poporiadku idem spať k Ester. Takú trúbu ako bola ona som v knihe dávno nezažila. To ako sa správala mi chvíľami pripomínalo "najstaršie" remeslo ľudstva. Žiaľ rozum dostala na konci knihy,ale osud alebo sny to zariadili inak.

Za to Adam ten bol skvelý. Takého chlapa by chceli viaceré doma. Náhoda, že knihu písal muž =)

Záver bol pre mňa mega obrovským prekvapením. Do poslednej chvíle som verila,že to bude...

Situácie, ktoré sa v deji odohrávali mnohokrát boli trefne zo života aj keď občas nemali úplnú logiku (Ester). Kniha sa čítala rýchlo, možno vďaka kratším kapitolám. Krásna obálka dala knihe konečnú bodku.

Nakoniec však musím priznať, že Líška sa mi páčila o niečo viac. Možno Lukáš ďalšou knihou prekvapí.
Čítať viac
7

Jsem vášnivá čtenářka a nejen to i sama píši. Sice zatím na platformě wattpad, ale v hloubi duse doufám, že se mi někdy podaří vydat knihu.

Michaela Smažáková
Overený zákazník
19.11.2023
Aloha Perníčci, po přečtení Lišky jsem doufala a věřila v to, že vyjde pokračování a co se stalo? Pokračování vzniklo a když mě v květnu kontaktoval Lukáš, zda si příběh přečtu ještě před jeho vydáním, pištěla jsem jak malá holka.

Ale teď k recenzi.
Jak už jste asi postřehli tento díl se točí kolem Ester, která jak už jsme v prvním díle mohli postřehnout, byla číslo. Dívka, co na srdci to na jazyku a já ji upřímně měla ráda už v prvním díle, kde její minulost byla zahalena.
V pokračování Dva sivé vlky je pro mě ještě lepší čtení. Ano, mam ráda i Lišku, ale v této knize jsme se konečně dozvěděli více o Ester a aby to nebylo obyčejné, Lukáš do knihy zakomponoval i vlky.

Mě samotnou příběh Ester brutálně zaujal a nadchnul, zjistit čím si jako mladší prošla a co to v ní zanechalo.
Kniha začíná prologem, u kterého jsem pomalu ani nedychala. Myslela jsem si, že si Lukáš ze mě dělá srandu, ale když jsem četla dál, uvědomila jsem si, že nevtipkuje.
Čím jsem se dostávala hlouběji do děje, tím víc jsem měla Ester radši a příběh se mi zaryval hluboko pod kůži.

Podle mě Lukáš umí psát. Má svůj styl psaní, který spočívá v tom, že nepíše moc omáčky kolem, ale zároveň umí vtáhnout do děje. DSV jsem přečetla dost rychle a do teď ve mě příběh zanechal silné stopy. Už teď se těším na pokračování a věřím, že to bude další silný příběh.

Vaše MM
Čítať viac

„Je len jedna vec prázdnejšia ako život bez lásky - život bez bolesti.“

Spasiteľ - Jo Nesbo, 2012
Spasiteľ
Jo Nesbo