Hry

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Pálim, páliš, pálime... (Talamon). Talamon, 2019
Kniha: Pálim, páliš, pálime... (Talamon). Talamon, 2019

Pálim, páliš, pálime...

Výroba “odležanej” pálenky a likérov

    Cieľom tejto knihy je oboznámiť čitateľov, ktorí sa chcú pustiť do prípravy týchto lahodných nápojov pre vlastnú zábavu a potešenie svojich priateľov s ľahko osvojiteľnými... Čítať viac

    Vydavateľstvo
    Talamon, 2019
    Počet strán
    112

    Cieľom tejto knihy je oboznámiť čitateľov, ktorí sa chcú pustiť do prípravy týchto lahodných nápojov pre vlastnú zábavu a potešenie svojich priateľov s ľahko osvojiteľnými praktikami – jednoducho, jasne a s praktickými radami... Čítať viac

    • Pevná väzba
    • Slovenčina
    Vypredané
    Ach, mrzí nás to, z tejto knihy sa už predali všetky výtlačky a nemáme ju na sklade my ani vydavateľ :( Teoreticky však môžete mať šťastie v niektorých iných obchodoch, ktoré ešte nepredali posledné kusy.

    Dostupné v 14 knižniciach. Požičať v knižnici

    Naši škriatkovia odporúčajú

    Nenechajte si ujsť. Young adult fantasy obľúbenej autorky. Kniha Temný požierač, Lynette Noni. Vydavateľstvo Citadella, 2026. Zistiť viac

    Viac o knihe

    Cieľom tejto knihy je oboznámiť čitateľov, ktorí sa chcú pustiť do prípravy týchto lahodných nápojov pre vlastnú zábavu a potešenie svojich priateľov s ľahko osvojiteľnými praktikami – jednoducho, jasne a s praktickými radami. Kto chcete pripraviť pálenku doma, okrem príslušných právnych predpisov musí vedieť aj to, aké druhy ovocia sú najvhodnejšie na tento účel.
    Kvalitnú pálenku je možné vyrobiť iba z ovocia prvej kvality a plnej zrelosti! Starý, nesprávny názor, podľa ktorého sa na výrobu pálenky môže použiť ovocie, ktoré nespĺňa podmienky na priamu konzumáciu, dnes už nie je platný.
    Kniha predstavuje metódy, pomôcky na prípravu pálenky – poučí, z akého pohára a pri akej teplote máme pálenku konzumovať, aby sme prejavili zaslúženú úctu pestovateľovi ovocia, výrobcovi nápoja, čiže všetkému, čo dúšok pálenky stelesňuje – táto kniha z tejto tematiky prezradí všetko!
    Z našej knihy si čitateľ môže osvojiť všetky teoretické znalosti, aj praktické zručnosti nevyhnutné pre domácu prípravu pálenky...
    Naše katalógové číslo
    465039
    Počet strán
    112
    Väzba
    pevná väzba
    Rozmer
    165×235 mm
    Hmotnosť
    320 g
    ISBN
    9788097210427
    Rok vydania
    2019
    Jazyk
    slovenčina
    Vydavateľstvo
    Talamon
    Kategorizácia

    Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

    Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

    Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

    Hodnotenia

    4,7 / 5
    2
    1
    0
    0
    0

    Ako sa páčila kniha vám?

    Recenzie čitateľov

    Martina Olearnikova
    Neoverený nákup
    30.12.2021
    spokojnosť
    Mne sa kniha páči a je zaujímavá. Kniha bola určená ako darček. Majiteľ knihy je veľmi spokojný. Takže ako rodina dúfame, že informácie z knihy dobre poslúžia.
    reagovať
    Jozef Nízky
    Overený zákazník
    6.5.2019
    super kniha
    Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.
    Kniha je dobre spracovaná, názorne, tipy, rady, osobné skúsenosti ako správne spracovať kvas, len možno je nevýhoda, že je uvádzaný len jeden výrobca kvasiniek do kvasu.
    reagovať
    Jozef
    Neoverený nákup
    24.4.2019
    dobrá kniha!
    Výborne spracovaná obrázková publikácia, sú v nej popísané spracovania ovocia - ktoré ani len ťažko bude niekto robiť, lebo by to bolo nadmieru pracne, ovocie - ktoré nemá v sebe obsiahnutú šťavu a je potrebné pridávať vodu - čo dosť nechápem.
    reagovať

    Krásne vozidlá len priťahujú závisť priemerných ľudí, pohŕdanie intelektuálov a ľútosť duchovne prebudených, osvietených ľudí.
    Kniha: Boh cestuje vždy inkognito (Laurent Gounelle), 2015
    Boh cestuje vždy inkognito
    • Laurent Gounelle