Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?
Kniha: Klára Bôbiková má problémy (Lauren Child). Slovart, 2007
Kniha: Klára Bôbiková má problémy (Lauren Child). Slovart, 2007

Klára Bôbiková má problémy

Kláru Bôbikovú ešte stále fascinuje Ruby Redfortová, tentoraz aj v televíznej a filmovej podobe. Život jej naďalej komplikujú zrážky s pani Wilbertonovou, ktorá vyhlási súťaž v... Čítať viac

Séria
Klára Bôbiková
Vek
7-10
Vydavateľstvo
Slovart, 2007
192 strán
3-4 hodiny čítania
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.

Kláru Bôbikovú ešte stále fascinuje Ruby Redfortová, tentoraz aj v televíznej a filmovej podobe. Život jej naďalej komplikujú zrážky s pani Wilbertonovou, ktorá vyhlási súťaž v hláskovaní... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina
Vypredané
Ach, mrzí nás to, z tejto knihy sa už predali všetky výtlačky a nemáme ju na sklade my ani vydavateľ :( Teoreticky však môžete mať šťastie v niektorých iných obchodoch, ktoré ešte nepredali posledné kusy.

Dostupné v 48 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Od autora Psychológie ako zbraň, Rozpoznajte manipuláciu. Kniha Manipulácia ako zbraň, Tomáš Vepi. Speakfluence, 2026. Zistiť viac

Viac o knihe

Kláru Bôbikovú ešte stále fascinuje Ruby Redfortová, tentoraz aj v televíznej a filmovej podobe. Život jej naďalej komplikujú zrážky s pani Wilbertonovou, ktorá vyhlási súťaž v hláskovaní. Klára má problémy s pravopisom a je presvedčená, že to vôbec nie je tá najdôležitejšia vec na svete. Chce zistiť, na čo má talent, preto sa prihlási do dramatického krúžku. Rada by si zahrala aj v školskej hre. Spozná, že ak človek povie pravdu, môže si spôsobiť problémy, že niektoré veci je lepšie nevedieť a to, čo sa začalo zle, sa ešte môže skončiť dobre. S pomocou nového učiteľa príde na to, že svet slov (hoci aj zo slovníka) jej môže byť v živote užitočný.
Naše katalógové číslo
41709
Počet strán
192
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
135×185 mm
Hmotnosť
233 g
ISBN
9788080853495
Rok vydania
2007
Vekové odporúčanie
7-10
Štýl
dobrodružný
Jazyk
slovenčina
Séria
Klára Bôbiková
Vydavateľstvo
Slovart
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

4,1 / 5
5
2
1
0
1

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

kika
Neoverený nákup
5.3.2010
Názor čitateľa
podľa mňa sú aj lepšie knihy skrátka: nepáčila sa mi
reagovať
Dominika
Neoverený nákup
28.12.2009
Názor čitateľa
Tuto knihu čítala veľmi dávno no viem že sa mi páčila a keď ste ten tip ktorých rýchlo všetko omrzí tak ju vám ODPORÚČAM.
reagovať
majka
Overený zákazník
1.2.2008
Názor čitateľa
TáTo čAsť klárinych príbehov sa mi páčila oveľa viac,ako prvá,lebo v 1.časti boli strašne mega písmená a proste nebola taká dobrá,ako je táto...
reagovať

Vydavateľstvo Slovart

Obchodný názov
Vydavateľstvo SLOVART, s.r.o.
Adresa
Bojnická 10
831 04 Bratislava
Slovenská republika
E-mail
slovart@slovart.sk
Ale v skutočnosti minulosť hodnotíme očami prítomnosti. Dívame sa na ňu cez to, čo vieme teraz, takže ju nevnímame ako ľudia, akými sme boli, ale ako ľudia, akými sme, a to znamená, že ju od základov meníme.
Kniha: Holandský dom (Ann Patchett), 2020
Holandský dom
  • Ann Patchett