Výrobné technológie I - Pavol Sejč, STU, 2021

25,26 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
Výrobné technológie I - Pavol Sejč, STU, 2021
Výrobné technológie I - Pavol Sejč, STU, 2021

Výrobné technológie I

Učebnica svojím obsahom aj rozsahom vychádza z informačného listu predmetu Výrobné technológie I, ktorý je zaradený medzi povinné predmety v študijnom programe Výrobné systémy a... Čítať viac

1. diel série
Výrobné technológie
Vydavateľstvo
STU, 2021
Počet strán
281

Učebnica svojím obsahom aj rozsahom vychádza z informačného listu predmetu Výrobné technológie I, ktorý je zaradený medzi povinné predmety v študijnom programe Výrobné systémy a manažérstvo kvality na 2. stupni VŠ vzdelávania... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Slovenčina
26,30 €

25,26 €

-4 %
Na sklade 1 ks
Posielame ihneď

Dostupné v jednej knižnici. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Pollyanna - Eleanor H. Porter, Kumran, 2024
Výrobné technológie I - Pavol Sejč, STU, 2021
25,26 €

Viac o knihe

Učebnica svojím obsahom aj rozsahom vychádza z informačného listu predmetu Výrobné technológie I, ktorý je zaradený medzi povinné predmety v študijnom programe Výrobné systémy a manažérstvo kvality na 2. stupni VŠ vzdelávania. Uvedený predmet svojím zameraním nadväzuje na predmet Technológia I, v ktorom majú študenti na 1. stupni VŠ štúdia na Strojníckej fakulte STU získať základné poznatky z výrobných technológií zvárania, zlievania a tvárnenia.

Obsah vysokoškolskej učebnice je rozdelený do dvoch základných častí. Prvá má za úlohu rozšíriť teoretické i praktické poznatky o vybraných oblúkových procesoch zvárania, zvárania koncentrovanými zdrojmi energie, možnostiach využitia technológií zvárania v tuhej fáze, ako aj o chybách a kvalite zvarových spojov. Druhá časť publikácie poskytuje informácie o základných typoch netrvalých foriem, ich výrobe, vlastnostiach a použití, ako aj poznatky o trvalých formách, ich použití pri liatí pod nízkym a vysokým tlakom, odstredivom, resp. kontinuálnom odlievaní taveniny.
Čítať viac
Počet strán
281
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
170×240 mm
Hmotnosť
533 g
ISBN
9788022751100
Rok vydania
2021
Naše katalógové číslo
1114941
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
1. diel série
Výrobné technológie
Vydavateľstvo
STU
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

„První čarodějovo pravidlo: lidé jsou hloupí.“