The Lion Inside - Rachel Bright , Jim Field (ilustrátor), Hachette Illustrated, 2016

11,17 €

Pri nákupe nad 49 €
poštovné zadarmo
The Lion Inside - Rachel Bright , Jim Field (ilustrátor), Hachette Illustrated, 2016
The Lion Inside - Rachel Bright , Jim Field (ilustrátor), Hachette Illustrated, 2016

The Lion Inside

A bestselling story about confidence, self-esteem, and a shy little mouse who sets out on a journey to find his roar. In a dry dusty place where the sand sparkled gold, stood a... Čítať viac

Vek
0-5
Vydavateľstvo
Hachette Illustrated, 2016
Počet strán
32

A bestselling story about confidence, self-esteem, and a shy little mouse who sets out on a journey to find his roar. In a dry dusty place where the sand sparkled gold, stood a mighty flat rock, all craggy and old. And under that rock in a tinyful... Čítať viac

  • Brožovaná väzba
  • Angličtina
11,72 €

11,17 €

-5 %
Na objednávku
Dodanie môže trvať viac ako 30 dní
Ďalšie knižné vydania
Lev v srdci - Rachel Bright, Jim Field (ilustrátor), Tatran, 2022
Pevná väzba
Slovenčina, 2022
Na sklade > 5 ks

14,90 €

Naši škriatkovia odporúčajú

Prekonajte úzkosť - Kirren Schnack, N Press, 2024
The Lion Inside - Rachel Bright , Jim Field (ilustrátor), Hachette Illustrated, 2016
11,17 €

Viac o knihe

A bestselling story about confidence, self-esteem, and a shy little mouse who sets out on a journey to find his roar.

In a dry dusty place where the sand sparkled gold, stood a mighty flat rock, all craggy and old. And under that rock in a tinyful house, lived the littlest, quietest, meekest brown mouse.

Fed up of being ignored by the other animals, Mouse wishes he could roar like Lion. But, as he discovers, even the biggest, bossiest people are scared sometimes ... and even the smallest creatures can have the heart of a lion!

A modern classic, The Lion Inside has sold over 200,000 copies in the UK alone and been translated into over 30 languages worldwide.
Čítať viac
Počet strán
32
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
238×298 mm
Hmotnosť
220 g
Rok vydania
2016
Vekové odporúčanie
0-5
Naše katalógové číslo
829353
Ilustrácie
Jazyk
angličtina
Pôvod
Spojené kráľovstvo
Vydavateľstvo
Hachette Illustrated
Pre koho
pre deti
Účel knihy
na rozvoj dieťaťa
Kategorizácia

Našli ste nepresnosti? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

5,0 / 5

7 hodnotení

7
0
0
0
0

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

1.9.2023
Lev v srdci prináša prekrásny príbeh malého myšiaka, ktorého odvaha odzrkadľuje jeho skutočú veľkosť. Je dôkazom, že sila jendotlivca pramení zvnútra a so zovňajškom má len pramálo spoločné. Veľmi sa mi páčili farebné aj veľkostné kontrasty myšiaka a leva, ale aj ostatných zvieratiek. Pobavili ma tiež vypleštené oči slona a antilopy a v istých momentoch mi ilustrácie pripomínali milovaný Madagaskar. V závere som bola dojatá a príbehovo je spomedzi detských kníh Lev v srdci moja topka. Čítať viac
Adra
Neoverený nákup
13.12.2022
Tak moc ľúbim detské knihy s nádhernými ilustráciami a ešte krajšou myšlienkou. A toto je presne jedna z nich. Jedna z tých, ktorú by mal mať určite každý doma.
Táto nádhera totiž obsahuje myšlienku, ktorú by malo poznať nejedno dietko a malo by si ju uchovávať po celý život.
Je to veršovaný príbeh o myšiakovi, ktorý sa bojí ozvať, pretože je malý a nikto ho nepočúva. Rozhodne sa teda, že by chcel vedieť revať ako lev, a tak sa za ním vyberie. No sám zistí, že nie všetko je také, ako to na prvý pohľad vyzerá.
Za mňa odporúčam všetkými desiatimi. Či ste veľký alebo malý, tento príbeh by ste prosto mali poznať, vidieť a možno vďaka milým veršom si ho aj zapamätať naspamäť.
A ak by sa Vám málilo, autorke u nás už z tejto série vyšla kniha Veľryba, čo chcela viac a práve teraz vychádza ďalšia, Vĺčikova cesta domov.
Čítať viac
20.11.2022
Milujem (dobre) veršované detské knihy. Čítaniu to dodá takú peknú melódiu a dramatický efekt, ako máloktorá próza.

Táto novinka od Tatranu je láska na prvý pohľad. Vtipne zveršovaný príbeh o malom myšiakovi, ktorého hnevá, že ho každý prehliada. Rozhodne sa, že potrebuje vedieť dobre revať a že najlepšie sa to naučí od leva, ktorého každý rešpektuje a počúva. Pravda, ísť za levom s touto prosbou je pre takého maličkého tvora dosť nebezpečné, veď čo ak ho bude považovať za večeru?

Prezrádzať celý dej nebudem, ale pointu hádam môžem. Každý sme raz malý a raz veľký, v niečom dobrý a v niečo menej, a ak sa budeme navzájom rešpektovať a mať radi, bude náš život plnohodnotnejší…

Vďaka @vydavatelstvo_tatran za recenzný výtlačok!

PS Od autorskej dvojice Jim Field & Rachel Bright vychádza v novembri ďalšia knižka - Vĺčikova cesta domov.
Čítať viac
2.11.2022
Lev v srdci si našiel miesto v mojej knižnici hneď vedľa Veľryby, čo chcela viac, a mám takého tušenia, že sa tam postupne budú udomácňovať všetky prekrásne diela z pera Rachel Bright a Jima Fielda. Nebudem klamať, rozplývam sa tu predovšetkým nad dokonalými ilustráciami, ktoré si s láskou prehliadam stále dookola, prechádzam po nich prstami a nadchýnam sa, že zakaždým nájdem drobnôstku, ktorú som predtým prehliadla.

Kresbičky však nie si jediným dôvodom, prečo si budem túto sériu opatrovať ako oko v hlave, zamilovala som sa tiež do veršovaných textíkov poukrývaných všade-možne po stránkach. Tentoraz sa zameriavajú na našu dôležitosť vo svete nahľadiac na fyzickú veľkosť. Chce nám ukázať, že názor každého z nás je rovnako dôležitý, či sme malí alebo veľkí, že tu máme každý svoje miesto, z ktorého nás nemôže nikto vyhnať.

Milé slová vám dokážu vyčarovať úsmev na tvári aj v tých najsychravejších dňoch a nezáleží na tom, koľko máte rokov, pretože aj príbehy pre tých najmenších dokážu dať veľa dospelým a skúseným.
Čítať viac

„Túžil som ju nežne zaobaliť hebkým tichom ako do deky.“