Hry

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

Kronika komika 6

Publikácia Kronika komika 6 zachytáva formou kronikárskych zápiskov, divadelných hier, množstva fotografií a dokumentačného materiálu profesionálny i ľudský príbeh Radošinského... Čítať viac

6. diel série
Kronika komika
Vydavateľstvo
Ikar, 2020
280 strán
5 hodín čítania
Vychádzame z priemerného údaju o rýchlosti čítania 230 slov za minútu, od knihy ku knihe a čitateľa ku čitateľovi sa to však môže líšiť.

Publikácia Kronika komika 6 zachytáva formou kronikárskych zápiskov, divadelných hier, množstva fotografií a dokumentačného materiálu profesionálny i ľudský príbeh Radošinského naivného divadla... Čítať viac

  • Pevná väzba
  • Slovenčina
Vypredané
Ach, mrzí nás to, z tejto knihy sa už predali všetky výtlačky a nemáme ju na sklade my ani vydavateľ :( Teoreticky však môžete mať šťastie v niektorých iných obchodoch, ktoré ešte nepredali posledné kusy.

Dostupné v 17 knižniciach. Požičať v knižnici

Naši škriatkovia odporúčajú

Temný príbeh plný mágie. Od autorky Kde aj temnota zamrzne. Kniha Zrada čiernej labute, A.B. Poranek. Vydavateľstvo YOLi, 2026. Zistiť viac

Publikáciu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Publikácia Kronika komika 6 zachytáva formou kronikárskych zápiskov, divadelných hier, množstva fotografií a dokumentačného materiálu profesionálny i ľudský príbeh Radošinského naivného divadla. Ide o autorské divadlo s originálnou poetikou, uvádzajúce výhradne hry jediného autora Stanislava Štepku. Zo Štepkových hier, v ktorých neprestajne dominuje príznačný humor, autorova zhovievavosť k ľudským slabostiam, sebairónia a svojský jazyk, dodnes dýcha povestná „človečina“.

Kniha Kronika komika 6 obsahuje sedem divadelných hier Stanislava Štepku (Nesladím, Len tak prišli, Šťastné konce, Sláva, To nemá chybu, Besame mucho a Mužské oddelenie) z rokov 2010 – 2019, pričom niektoré z nich sú doplnené aj o pôvodné autorské piesňové texty.

Pre zobrazenie tohto obsahu potrebujeme sušienky.
Povoliť cookies a zobraziť
Naše katalógové číslo
798457
Počet strán
280
Väzba
pevná väzba
Rozmer
210×280 mm
Hmotnosť
1216 g
ISBN
9788055174433
Rok vydania
2020
Vydanie
1
Jazyk
slovenčina
6. diel série
Kronika komika
Vydavateľstvo
Ikar
Ostatné
s podporou FPU
Kategorizácia

Našli ste chybu alebo škodlivý obsah? Dajte nám, prosím, vedieť!

Nahlásiť chybu alebo škodlivý obsah

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Hodnotenia

Ako sa páčila kniha vám?

Recenzie čitateľov

Citatel Gejza
Neoverený nákup
20.9.2022
Stepka -uzasny clovek
Stanislav Stepka je uzastny autor a herec, predpokladam aj uzasny clovek, nakolko dlhe roky vytvara neskutocne zaujimave a natolko realne diela, pricom vyslovene nuti divaka a aj citatela tejto knihy tuho premyslat nad nadhodenou temou a vrchlom je jeho podanie diela z hereckej stranky kde obdivujem rovnovahu medzi miernym blaznovstvom v hre a v knihe kde je citatel vyskovene vymáchany v problematike a silnou profesionalitou autora mimo hry, mimo podia ked s nim moderator vedie rozhovor. Knihu urcite odporucam, patri do kazdej dobrej knižnice ...
reagovať

Vydavateľstvo Ikar

Obchodný názov
IKAR, a.s.
Adresa
Miletičova 23
821 09 Bratislava
Slovenská republika
E-mail
ikar@ikar.sk
Korytnačky vám o ceste môžu povedať viac ako králiky.