Laura Martinová

2

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori

Páči sa vám tento profil a chceli by ste mať podobný?

Založiť si profil
Obľúbené literárne žánre
Obľúbení autori
Zobraziť viac

Moje srdcovky

Moje odznaky

Moje aktivity

2
Laura Martinová

Laura Martinová získala odznak Šťastných 7

02.08.2021 09:31

Tento rok sa vaša knižnica rozrástla už aspoň o 7 kníh... Tešíme sa spolu s tými, ktorí ich budú čítať :-)

Šťastných 7
2
2

Laura Martinová napísala recenziu

04.05.2021 16:24

Určite vám toto dielo odporúčam. Toto je ten typ diel, ktoré by si mal každý minimálne raz prečítať. Ak vás dielo zaujme dokážete ho prečítať za 2 hodiny. Aj keď je toto dielo krátke má v sebe veľmi veľa skrytých ponaučený a vecí čo proste musíte hľadať a rozmýšlať nad nimi aby ste ich pochopili. Je to Shakespeareova klasika. Netreba však zabudnúť, že toto dielo je tragédia. Preto dopredu varujem, že z toho milé, pozitívne emócie mať nebudete. Avšak niekedy sa aj zasmejete. Ale nie všetci sme rovnaký takže moje nadšenie z tohto diela možno nemusíme zdielať. Každopádne je to veľkolepé dielo, čo má dosť hlboký význam.

Čítať viac

Hamlet - William Shakespeare, 2006
Hamlet
  • William Shakespeare
4,5
10,90 €

2
2

Laura Martinová napísala recenziu

04.05.2021 16:14

I highly recommend you this book. It is great for students because there is a lot of useful stuff that can help you understand things but it is great for adults either because there is a lot of interesting stuff written in understandable way. It contains many great and colourful illustrations. Its 100% worth the price and these book series are just great and simple.

Čítať viac

2
2

Laura Martinová napísala recenziu

04.05.2021 16:11

This book is really straight forward. It contains many useful informations and ideas. It's easy to read and understand. It has nice illustrations and everyone will find something interesting there. I highly recommend this book to everyone and it is 100% worth the price.

Čítať viac

2
2

Laura Martinová napísala recenziu

04.05.2021 16:08

This book is absolutely worth it. You don't have to have psychology school to find something interesting there. Everyone will find many interesting things there. It is easily written so you'll understand everything. It is really straight forward. I highly recommend it. I love this books so much :).

Čítať viac

2
2

Laura Martinová napísala recenziu

04.05.2021 16:03

Osobne som typ čitateľa, ktorý od diela vyžaduje nejaký hlbší zmysel a toto dielo bolo proste jednoduché. Nebolo také dobré aby som si to niekedy chcela prečítať aj druhýkrát. Áno, bola tam pekná myšlienka o priateľstve, ale to je asi tak všetko. Sem-tam som sa zasmiala. Odporúčam túto knihu ľuďom, ktorí hľadajú nejakú oddychovku. Knika nie je ťažká na čítanie. Námet je ale za to originálny spoznávať sa na základe instagramu. Ak by mi toto dielo malo dať aspoň niečo, určite by to bolo zamyslieť sa pred tým ako niečo postnem na sociálne siete a či to ozrkadľuje skutočnosť.

Čítať viac

2
Laura Martinová

Laura Martinová získala odznak Plány do budúcnosti

04.05.2021 12:07

Wishlist plný kníh je znakom cieľavedomého knihomoľa! Alebo pomaly píšucich autorov (pozdravujeme Georgea R.R. Martina) :-)

Plány do budúcnosti
2
2

Laura Martinová napísala recenziu

04.05.2021 12:03

Wau... This book is one of the classics that everyone should read at least once in a lifetime. This story is one of the greatest pieces that you can find. I would recommend it to literally everyone. It has many hidden meanings and ideas that are so powerful and will get you to think about some things. It showcases lot of different personalities, truth, friendship, and is also really motivating sometimes. This book taught me that even though your ideas aren't popular but you believe in them and they are good you should always go fo it even though there are people who won't help you. Also that you should be always nice to everyone because you don't know what they are going through. This book is really a masterpiece .

Čítať viac

2
2

Laura Martinová napísala recenziu

04.05.2021 10:26

Úprimne osobne by som si toto knihu na prvý pohľad nevybrala. Mali sme si ju prečítať ako povinné čítanie a neľutovala som to. Prečítané to bude mať každý za 1-2 hodiny (nie je to dlhé). Odporúčam určite aj mladým, ktorý by po tejto knihe nesiahli. Je to skorej taká poobedná oddychovka, lebo je fakt veľmi krátka. Na prvý pohľad sa môže zdať jednoduchá ale ak máte čas sa nad vecami zamyslieť viete si tam nájsť veľa skrytých významov.

Čítať viac

2
2

Laura Martinová napísala recenziu

04.05.2021 10:21

I read this book when I was younger. It took me one night :). I really enjoyed it and it got me out of reading slump. I enjoyed it and I would recommend it to people who know the doctor Who series or otherwise You'll be lost and don't understand a few things and if you like fiction and have great imagination. English level- I don't think that's its too hard.

Čítať viac

„Usmievajte sa tvárou, usmievajte sa mysľou – privoláte dobrú energiu a odoženiete zlú energiu. Usmievajte sa aj v pečeni.“

Jedz, modli sa a miluj - Elizabeth Gilbert, 2010
Jedz, modli sa a miluj
Elizabeth Gilbert