Naše kníhkupectvá sú zatvorené :(
Stále sme tu však pre vás na webe. Viac info
Knihy
E-knihy

Alena M.

5

Moje srdcovky

Moje odznaky

Moje aktivity

5
Alena M.

Alena Majorošová získala odznak Máte čitateľský profil

11.06.2020 17:15

Váš čitateľský profil je na svete! Odteraz sa môžete každému pochváliť, aký úžasný(á) čitateľ(ka) ste!

5
5

Alena Majorošová napísala recenziu

11.06.2020 15:12

Na dvoch miestach sa čitateľ stretne s vysvetlením názvu knihy "Kedˇsvrčky plačú". Je to moment, ktorý vám zastaví dych a prinúti vás zamyslieť sa nad zmyslom života a zároveň rýchlo čítať ďalej. Ale to nebol môj prípad čitateľa. Ja som sa donútila k pauze v čítaní a premýšľala som nad dejom- kam to autor povedie. Je to kniha , ktorá rozpráva o srdci, rieši srdce , ale zároveň zostáva v srdci. Je to kniha , na ktorú určite nezabudnete a preto ju nedáte nikomu- bude zastávať čestné miesto medzi ostatnými knihami, ktoré ani s vekom nestratia posolstvo ktoré nesú: ľudskosť. Určite odporúčam ako darček pre ženu alebo pre muža každého veku.

Čítaj viac

5
Alena M.

Alena Majorošová získala odznak Pravý knihonaut

03.03.2019 12:00

Vydať sa na Knižnú odyseu po literárnych svetoch chce poriadnu dávku odvahy! Vy ju máte, a preto vám hviezdy ležia pri nohách a tento odznak zdobí hruď (alebo aspoň vašu zbierku).

5
Alena M.

Alena Majorošová získala odznak Hráč knižnej šifry

03.12.2018 12:00

Vaše aktívne zapojenie sa do Poslednej knižnej šifry si zaslúži odznak! A veríme, že nebude ani zďaleka posledný za účasť v knižných súťažiach. Len tak ďalej! :-)

5
Alena M.

Alena Majorošová získala odznak Horúce novinky

23.10.2017 10:00

Ďakujeme za prihlásenie sa do newslettera. Keďže naša ponuka sa stále rozširuje a nové skvelé tituly pribúdajú, radi vám pomôžeme zorientovať sa v nich a nezmeškať najlákavejšie knižné ponuky.

5
Alena M.

Alena Majorošová získala odznak Drozdajka

13.10.2017 19:32

Nenápadné dievča z 12. obvodu sa stane hlavnou postavou odboja voči Kapitolu. Tento tajný odznak, ktorý od nás získavate za prečítanie celej trilógie Hry o život, si môžete virtuálne pripnúť a stať sa tak jej podporovateľom :-)

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev