Nichola Smalley

Na sklade, objednávajte však rýchlo

A fresh, hilarious and compulsively readable love story with the most wonderful kernel of truth to it. An uplifting and clever read for fans of Graeme Simsion and Marian Keyes...

-3%
11,59 €

11,59 €

Zľava 3%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Na sklade, objednávajte však rýchlo

From the creative genius of Jostein Gaarder, author of modern classic Sophie's World, comes a novel about loneliness and the power of words. Jakop is a lonely man. Divorced from his wife, with no friends ...

-5%
18,06 €

18,06 €

Zľava 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo


„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev