Na tému seriál komiksy pre deti

Zúženie výberu
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Ďalšie možnosti
Použité filtre
Zrušiť filtre
Bol raz jeden život: Mozog - Jean-Charles Gaudin, Minte (ilustrátor)
Bol raz jeden život: Mozog

Vydajte sa spolu s Maestrom, Hemom, Globínkou a ich priateľmi do hlbín ľudského tela. Sledujte, ako bojujú s vírusmi a baktériami, aby udržali telo zdravé. Zistite, ako funguje ľudský mozog. Zoznámte sa s neurónmi, ktoré plnia...

  • Knihapevná väzba
    9,99 €
    Na sklade
  • 7,00 €
    Ihneď na stiahnutie

Bol raz jeden život: Kosti a kostra - Jean-Charles Gaudin, Minte (ilustrátor)
Bol raz jeden život: Kosti a kostra

Vydajte sa spolu s Maestrom, Hemom, Globínkou a ich priateľmi do hlbín ľudského tela. Sledujte, ako bojujú s vírusmi a baktériami, aby udržali telo zdravé. Zistite, ako fungujú ľudské kosti. Kostra človeka je jemnou architektúrou, ktorá sa skladá z...

  • Knihapevná väzba
    9,99 €
    Na sklade
  • 7,00 €
    Ihneď na stiahnutie

Motýliky: Trojité rande v Paríži - Alice Oseman
Motýliky: Trojité rande v Paríži

To, v čo Charlie ani len nedúfal, sa stalo skutočnosťou – chodí s Nickom! Nick našiel samého seba a je do Charlieho neuveriteľne buchnutý, no Charlie sa neustále zmieta v pochybnostiach. Čaká ich však skvelý spoločný výlet do Paríža spolu s kamošmi...

  • Knihabrožovaná väzba
    18,99 €
    Na sklade

Motýliky: Prvá láska - Alice Oseman
Motýliky: Prvá láska
Martinus
Martinusák odporúča 5

Charlie a Nick chodia na tú istú školu, ale doteraz sa ich cesty nikdy neskrížili. Až do dňa, keď ich posadia vedľa seba na triednických hodinách. Chalani sú totálne rozdielni, ale čoskoro sa z nich stanú dobrí kamoši. Charlie pomaly zisťuje, že...

  • Knihabrožovaná väzba
    14,99 €
    Na sklade
  • 10,50 €
    Ihneď na stiahnutie

Motýliky: Lietajú v tom obaja - Alice Oseman
Motýliky: Lietajú v tom obaja
Martinus
Martinusák odporúča 5

Dvaja chalani. Jedna lovestory. Nick a Charlie sú najlepší kamoši. Nick vie, že Charlie je gej a Charlie si je istý, že Nick je na baby. Ale... Láska chodí po nečakaných chodníčkoch a Nick sa učí počúvať svoje srdce, aby zistil pravdu o sebe, o svojich...

  • Knihabrožovaná väzba
    14,99 €
    Na sklade
  • 10,50 €
    Ihneď na stiahnutie

Bol raz jeden život: Srdce - Jean-Charles Gaudin, Minte (ilustrátor)
Bol raz jeden život: Srdce

Vydajte sa spolu s Maestrom, Hemom, Globínkou a ich priateľmi do hlbín ľudského tela. Sledujte, ako bojujú s vírusmi a baktériami, aby udržali telo zdravé. Zistite, ako funguje najdokonalejší stroj na svete - ľudské srdce. Urobte si prechádzku...

  • Knihapevná väzba
    9,99 €
    Na sklade
  • 7,00 €
    Ihneď na stiahnutie

Srdcerváči 3 
CZ

Třetí díl Srdcerváčů, kterým tento příběh ještě zdaleka nekončí... Charlie dřív ani ve snu nenapadlo, že by ho Nick mohl taky mít rád, ale teď spolu oficiálně chodí. Nick se dokonce odhodlal a pověděl o tom svojí mámě.

  • 13,64 €
    Ihneď na stiahnutie

Heartstopper: Volume Two 
EN
Martinus
Martinusák odporúča 5

*Soon to be a live-action Netflix series!* Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the second volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Bein...

  • E-knihaEPUB (Adobe DRM)
    6,49 €
    Ihneď na stiahnutie

Heartstopper: Volume Three 
EN

*Soon to be a live-action Netflix series!* Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the third volume of HEARTSTOPPER, for fans of The Art of Being...

  • E-knihaEPUB (Adobe DRM)
    6,49 €
    Ihneď na stiahnutie

Heartstopper: Volume One 
EN
Martinus
Martinusák odporúča 5

*Soon to be a live-action Netflix series!* Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. An LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between - for fans of The Art of Being Normal, Holly Bourne and Love, Simon.'A...

  • E-knihaEPUB (Adobe DRM)
    5,49 €
    Ihneď na stiahnutie

Vedeli ste, že...?

4 z 5 knižiek do druhého dňa odovzdávame doručovateľom na cestu k vám?

Srdcerváči 
CZ
Martinus
Martinusák odporúča 5

Grafický román o životě, lásce a o všem, co se stane mezi tím.  Charlie je nervák a někdy až moc přemýšlivý kluk. Minulý rok pro něj nebyl dvakrát dobrý, ale aspoň už ho nikdo nešikanuje. Nick Nelson je zase veselý...

  • 11,36 €
    Ihneď na stiahnutie

Srdcerváči 2 
CZ
Martinus
Martinusák odporúča 5

Nick a Charlie jsou nejlepší kamarádi. Nick ví, že je Charlie gay, a Charlie si je jistý, že Nick není. Ale láska dovede překvapit a Nick tak přijde na spoustu věcí o svých přátelích, o své rodině a i o sobě samotném…

  • 12,73 €
    Ihneď na stiahnutie

Velká povalečská kniha Barta Simpsona -
Velká povalečská kniha Barta Simpsona 
CZ

Osmá kniha sebraných sešitů Barta Simpsona...

  • Knihabrožovaná väzba
    11,15 €
    -5 %
    Na sklade

Heartstopper: Volume Four 
EN

*Soon to be a live-action Netflix series!* Boy meets boy. Boys become friends. Boys fall in love. The bestselling LGBTQ+ graphic novel about life, love, and everything that happens in between: this is the fourth volume of HEARTSTOPPER, for fans of T...

  • E-knihaEPUB (Adobe DRM)
    6,49 €
    Ihneď na stiahnutie



Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

Neprečítate na zariadeniach:

  • Kindle

Viac informácií v našich návodoch

„Samozrejme že sa to odohráva v tvojej hlave, Harry, ale prečo preboha by to nemohlo znamenať, že je to skutočné?“