Nestratiť sa sama sebe - Erik Tabery, Zuzana Čaputová, N Press, 2024

Na tému zmiznutie fantasy pre deti

Zúžiť výberu

Vek
Ďalšie možnosti
Typ
Zobraziť iba
Ďalšie možnosti
Jazyk
Štýl
Ďalšie možnosti
Téma
Ďalšie možnosti
Pre koho
Ďalšie možnosti
Pôvod
Ďalšie možnosti
Útvar
Klasický x moderný
Podžáner
Ďalšie možnosti
Rok vydania
Ďalšie možnosti
Autor
Ďalšie možnosti
Dostupnosť v kníhkupectve
Ďalšie možnosti
Vydavateľstvo
Ďalšie možnosti
Kolekcia
Séria
Ďalšie možnosti
Edícia
Väzba
Formát
Zvláštna vlastnosť
Čitateľnosť
Cena
Ďalšie možnosti
Farba obálky
Ďalšie možnosti
Použité filtre
Zrušiť filtre
Dcéra Sparty - Claire M. Andrews, Slovart, 2022
Dcéra Sparty

Sparta z nej vykovala smrteľnú zbraň. Bohovia teraz chcú, aby zachránila svet! Sedemnásťročná Dafne je bojovníčka telom i dušou, odhodlaná spraviť všetko pre to, aby sa stala rovnocennou v očiach obyvateľov slávnej Sparty, mesta, v ktorom vyrástla...

  • Knihabrožovaná väzba
    14,95 €
    Na sklade 2 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    10,49 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    10,47 €
    -30 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Hviezdni priatelia: Polnočná neplecha - Linda Chapman, Lucy Fleming (ilustrátor), Albatros SK, 2023
Hviezdni priatelia: Polnočná neplecha

Keď sa obyvatelia Westcombu prihlásia do súťaže o najlepšie udržiavané mestečko, zdá sa, že majú tajného pomocníka - niekto cez noc mestečko upratal! Nikto nevie, kto pokosil trávniky a natrel ploty, no mestečko vyzerá upravenejšie ako...

  • Knihapevná väzba
    10,99 €
    Na sklade > 5 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    7,70 €
    Ihneď na stiahnutie

Amari a Noční bratia - B.B. Alston, Ikar, 2022 Flag
Amari a Noční bratia

Vyrastala ako obyčajné dievča. Ako obstojí v nadprirodzenom svete? Amari Petersová je dvanásťročné dievča, ktoré žije v chudobnej štvrti s mamou a so starším bratom Quintonom. Bystrý a obľúbený chlapec sa však jedného dňa záhadne vyparí...

  • Knihapevná väzba
    14,90 €
    Na sklade 2 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    10,40 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanámierne opotrebovaná
    8,94 €
    -40 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Svět poté - Susan Ee, Motto, 2014
Svět poté 
CZ

V prvním dílu světového bestselleru Pád andělů jsme sledovali osud dívky Penryn a její rodiny poté, co na zem sestoupili andělé apokalypsy a uvrhli celý svět do chaosu. Pro všechny lidské bytosti nastal Svět poté. Nikomu se nedá...

  • Čítanávýborný stav
    5,18 €
    Na sklade
  • Knihabrožovaná väzba
    Vypredané

Nenašli ste titul, ktorý ste hľadali?

Napíšte nám a my sa ho pokúsime zohnať

Co dělala Abigail v létě - Ben Aaronovitch, Argo, 2023
Co dělala Abigail v létě 
CZ

Je léto roku 2013 a Abigail, sestřenice Petera Granta, neví, co s volným časem. Ti, kdo ji znají, už tuší, že to nevěstí nic dobrého. Zatímco Peter někde na venkově řeší záludný kriminální případ s jednorožci...

  • Knihabrožovaná väzba
    13,49 €
    -18 %
    Na sklade 2 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    9,71 €
    Ihneď na stiahnutie

Dcera Sparty - Claire M. Andrews, #booklab, 2022
Dcera Sparty 
CZ

Sedmnáctiletá Dafné zasvětila celý svůj dosavadní život tomu, aby se stala bojovnicí tělem i duší a získala si tak uznání nesmlouvavých obyvatel starověké Sparty. Ale nečekané setkání s bohyní Artemidou - která drží v rukou osud Dafnina bratra...

  • Knihabrožovaná väzba
    18,06 €
    -18 %
    Do 9 – 12 dní
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    13,19 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    15,37 €
    -30 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Amari a Noční bratři - B.B. Alston, Jota, 2021
Amari a Noční bratři 
CZ

Epické dobrodružství vynalézavé hrdinky s nelegální magickou schopností. Vydejte se s Amari na stáž Úřadu pro nadpřirozené záležitosti pátrat po jejím bratrovi Quintonovi, nejlegendárnějším tajném agentovi všech dob...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    18,02 €
    -18 %
    Na sklade 1 ks
  • E-knihaEPUBMOBI
    9,45 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    15,32 €
    -30 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Zápisky z Rosewoodu: Navždy princezna - Connie Glynn, Nakladatelství Fragment, 2022
Zápisky z Rosewoodu: Navždy princezna 
CZ

Princezna Ellie přestala skrývat svou pravou identitu a její dvojnice Lottie doufá, že ji dokáže ochránit před nebezpečím, které jí hrozí od leviatánů. Jamie – Elliin osobní strážce – totiž záhadně zmizel a ony neví kam...

  • Knihapevná väzba
    16,49 €
    Na sklade 2 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    13,68 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    11,54 €
    -30 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Převzetí - Vojtěch Záleský, Filip Štorch (Ilustrátor), CooBoo CZ, 2023
Převzetí 
CZ

Rem Erdes zmizel. Jeho bratr Paul ví, že za tím musí vězet něco děsivého, protože Rem je jedním z mocných kněží – a ti nemají přirozeného nepřítele. Paul proto vyráží do New Amsterdamu a společně s Willem Flynnem...

  • Knihapevná väzba
    16,49 €
    Do 2 – 5 dní
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    13,68 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    11,54 €
    -30 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

D aneb příběh dvou světů - Michel Faber, Argo, 2022
D aneb příběh dvou světů 
CZ

Dhikilo se narodila v zemi, která formálně neexistuje, ale snaží se cítit jako doma v Cawber-on-Sands, městečku na pobřeží Anglie. Své rodiče viděla naposledy jako úplně malé dítě a to není jediné, čím se odlišuje od svých spolužáků ve škole...

  • Knihapevná väzba
    17,56 €
    -18 %
    Na sklade > 5 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    13,19 €
    Ihneď na stiahnutie
Graceling Graphic Novel - Kristin Cashore, Clarion Books, 2021
Graceling Graphic Novel 
EN

The beloved New York Times best-selling YA fantasy by Kristin Cashore is now available as a graphic novel, with stunning illustrations by award-winning artist Gareth Hinds...

  • Knihabrožovaná väzba
    16,74 €
    -12 %
    Do 3 – 7 dní

What Abigail Did That Summer - Ben Aaronovitch, Gollancz, 2021
What Abigail Did That Summer 
EN

It is the summer of 2013 and Abigail Kamara has been left to her own devices. This might, by those who know her, be considered a mistake. While her cousin, police constable and apprentice wizard Peter Grant...

  • Knihabrožovaná väzba
    10,95 €
    Na sklade 2 ks

My Neighbor Totoro: The Novel - Tsugiko Kubo, Hayao Miyazaki (ilustrátor), Viz Media, 2013
My Neighbor Totoro: The Novel 
EN

The beloved animation classic by legendary Studio Ghibli director Hayao Miyazaki, My Neighbor Totoro, is now a novel. This edition features original illustrations by Miyazaki himself, accompanying a story by veteran children’s author Tsugiko Kubo...

  • Čítanámierne opotrebovaná
    12,03 €
    -35 %
    Na sklade
  • Knihapevná väzba
    18,50 €
    Do 3 – 7 dní

World After - Susan Ee, Hodder Paperback, 2013
 
World After - Susan Ee, Skyscape, 2013
World After 
EN

In this sequel to the bestselling fantasy thriller, Angelfall, the survivors of the angel apocalypse begin to scrape back together what's left of the modern world. When a group of people capture Penryn's sister Paige...

  • Knihabrožovaná väzba
    11,95 €
    Viac ako 30 dní

The Mapmakers - Tamzin Merchant, Puffin Books, 2023
The Mapmakers 
EN

Return to the spellbinding world of Cordelia Hatmaker in this soaring magical sequel to The Hatmakers. Perfect for fans of Nevermoor, A Pinch of Magic and Harry Potter. Ever since Cordelia discovered the hidden map in her father's precious telescope...

  • Knihabrožovaná väzba
    10,64 €
    -3 %
    Do 3 – 7 dní

Troublemakers - Tamzin Merchant, Paola Escobar (Ilustrátor), Puffin Books, 2024
Troublemakers 
EN

Return to the spellbinding magical world of the Hatmakers in this sweeping, epic and exciting new adventure on the high seas - perfect for fans of Nevermoor, A Pinch of Magic and Harry Potter...

  • Knihabrožovaná väzba
    15,20 €
    -5 %
    Na sklade 2 ks

Rainbow Grey: Eye of the Storm - Laura Ellen Anderson, HarperCollins, 2022
Rainbow Grey: Eye of the Storm 
EN

The second book in a magical new series from best-selling author and illustrator, Laura Ellen Anderson...

  • Knihabrožovaná väzba
    9,68 €
    -3 %
    Na sklade 1 ks

The Housetrap - Emma Read, Chicken House, 2023
The Housetrap 
EN

An edge-of-your-seat adventure packed full of puzzles, spooks and mystery! ...

  • Knihabrožovaná väzba
    11,39 €
    -5 %
    Na sklade 1 ks

Amari and the Night Brothers - B.B. Alston, HarperCollins, 2021
Amari and the Night Brothers 
EN

An epic middle grade supernatural adventure series, soon to be a major movie starring Marsai Martin. Perfect for readers aged 8+ and fans of Percy Jackson, Skandar and the Unicorn Thief and Men in Black...

  • Knihabrožovaná väzba
    11,16 €
    -3 %
    Na sklade 1 ks

Princess Ever After - Connie Glynn, Penguin Books, 2022
Princess Ever After 
EN

Return to the magical world of The Rosewood Chronicles in the fifth and final installment of this gorgeous series for fans of The Princess Diaries and Harry Potter...

  • Knihabrožovaná väzba
    10,95 €
    Na sklade > 5 ks


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

  • Kindle
Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

„Na jeho očiach je niečo zvláštne - dokážete sa do nich zamotať ako do pavučiny.“

Road trip - Beth O'Leary, 2022
Road trip
Beth O'Leary