Rozhovory o vesmíre - Norbert Werner, Samuel Kováčik, N Press, 2024
Rosewoodska kronika: Princezná v utajení - Connie Glynn, CooBoo SK, 2018
Rosewoodska kronika: Princezná v utajení

Ktoré dievča by sa nechcelo aspoň na chvíľu stať princeznou? Lottie Pumpkinová o tom snívala mnoho ráz. A zrazu ju osud zavedie do jednej izby v elitnej internátnej škole Rosewood Hall, kam sa dostala na štipendium, s Ellie Wolfovou, princeznou, ktorá...

  • Čítanávýborný stav
    10,39 €
    -20 %
    Na sklade
  • Knihapevná väzba
    Vypredané
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    9,10 €
    Ihneď na stiahnutie
Ďalšie formáty

Rosewoodska kronika: Skutočná princezná - Connie Glynn, Fragment, 2019
Rosewoodska kronika: Skutočná princezná

Lottie Pumpkinová je obyčajné dievča, ktoré sa túži stať princeznou. Ellie Wolfová je princezná, ktorá chce byť obyčajným dievčaťom. Osud ich zviedol dokopy a ony si svoje úlohy jednoducho vymenili. Stali sa z nich najlepšie kamarátky a teraz...

  • Knihapevná väzba
    12,99 €
    Na sklade 1 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    9,10 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    10,39 €
    -20 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Rosewoodska kronika: Stratená princezná

Princezná Ellie je rebelka skrývajúca svoju pravú identitu. Lottie je obyčajné dievča, ktoré sa stane princezninou náhradníčkou a namiesto nej vystupuje na verejnosti. Chráni ju pred nepríjemným zvedavým záujmom verejnosti.

  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    9,10 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Knihapevná väzba
    Vypredané

Zápisky z Rosewoodu: Princezna celým srdcem - Connie Glynn, Connie Glynn (ilustrátor), Nakladatelství Fragment, 2021
Zápisky z Rosewoodu: Princezna celým srdcem 
CZ

Ellie Wolfová je princezna rebelka skrývající svou pravou identitu. Lottie Pumpkinová je její dvojnice, která místo ní vystupuje na veřejnosti a chrání ji před zvědavým zájmem veřejnosti. Jamie je princeznin osobní strážce, odhodlaný chránit ji za...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    13,99 €
    Na sklade 1 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    9,51 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanámierne opotrebovaná
    8,39 €
    -40 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Nenašli ste titul, ktorý ste hľadali?

Napíšte nám a my sa ho pokúsime zohnať

Zápisky z Rosewoodu: Navždy princezna - Connie Glynn, Nakladatelství Fragment, 2022
Zápisky z Rosewoodu: Navždy princezna 
CZ

Princezna Ellie přestala skrývat svou pravou identitu a její dvojnice Lottie doufá, že ji dokáže ochránit před nebezpečím, které jí hrozí od leviatánů. Jamie – Elliin osobní strážce – totiž záhadně zmizel a ony neví kam...

  • Knihapevná väzba
    16,49 €
    Na sklade 3 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    13,68 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    11,54 €
    -30 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Zápisky z Rosewoodu: Princezna v nesnázích - Connie Glynn, Han Qing (ilustrátor), Nakladatelství Fragment, 2022
Zápisky z Rosewoodu: Princezna v nesnázích 
CZ

Lottie Pumpkinová je obyčejná holka, která touží po tom stát se princeznou.Ellie Wolfová je princezna, která chce být obyčejnou holkou. Osud je svedl dohromady, ony šly svým přáním vstříc a své role si jednoduše prohodily.Staly se z nich...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    14,99 €
    Viac ako 30 dní
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    12,70 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanámierne opotrebovaná
    9,42 €
    -35 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Zápisky z Rosewoodu: Ztracená princezna - Connie Glynn, Nakladatelství Fragment, 2022
Zápisky z Rosewoodu: Ztracená princezna 
CZ

Princezna Ellie je rebelka skrývající svou pravou identitu. Lottie je její dvojnice, která místo ní vystupuje na veřejnosti a chrání ji před zvědavým zájmem veřejnosti. Jamie je princeznin osobní strážce, odhodlaný chránit ji za každou cenu. Všichni...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    14,99 €
    Na sklade 1 ks
  • Čítanávýborný stav
    11,19 €
    -20 %
    Na sklade

Zápisky z Rosewoodu: Princezna v utajení - Connie Glynn, Nakladatelství Fragment, 2022
Zápisky z Rosewoodu: Princezna v utajení 
CZ

Která holka by se nechtěla alespoň na chvíli stát princeznou? Lottie Pumpkinová o tom ve svých představách snila mnohokrát. Pak ji osud svede do jednoho pokoje v internátní škole Rosewood s Ellií Wolfovou. Princeznou, která touží po pravém opaku – být...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    13,99 €
    Viac ako 30 dní
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    12,21 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    9,59 €
    -20 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Undercover Princess - Connie Glynn, Penguin Books, 2018
Undercover Princess 
EN

Loved The Princess Diaries, Once Upon a Time and Girl Online? Then you'll love Undercover Princess! Lottie Pumpkin is an ordinary girl who longs to be a princess, attending Rosewood Hall on a scholarship...

  • Knihabrožovaná väzba
    9,95 €
    Na sklade 2 ks
  • Čítanávýborný stav
    7,96 €
    -20 %
    Na sklade

Princess in Practice - Connie Glynn, Penguin Books, 2019
Princess in Practice 
EN

Return to Rosewood Hall with your two favourite princesses in the sequel to Undercover Princess! As they return to Rosewood after the dramatic events of their first year, ...

  • Čítanávýborný stav
    8,40 €
    -20 %
    Na sklade
  • Knihabrožovaná väzba
    10,50 €
    Na sklade 1 ks
Princess Ever After - Connie Glynn, Penguin Books, 2022
Princess Ever After 
EN

Return to the magical world of The Rosewood Chronicles in the fifth and final installment of this gorgeous series for fans of The Princess Diaries and Harry Potter...

  • Knihabrožovaná väzba
    10,95 €
    Na sklade > 5 ks

The Lost Princess - Connie Glynn, Penguin Books, 2021
 
The Lost Princess - Connie Glynn, Penguin Books, 2019
The Lost Princess 
EN

Ellie is a rebellious princess hiding her real identity. Lottie is her Portman, acting as the princess for the public to shield Ellie from scrutiny. Jamie is Ellie's Partizan, a lifelong bodyguard sworn to protect the princess at any cost...

  • Knihabrožovaná väzba
    10,50 €
    Na sklade 1 ks

Princess at Heart - Connie Glynn, Penguin Books, 2022
Princess at Heart 
EN

Return to the magical world of The Rosewood Chronicles in the fourth instalment of this gorgeous series for fans of The Princess Diaries and Harry Potter....

  • Knihabrožovaná väzba
    10,95 €
    Na sklade 2 ks

The Complete Rosewood Chronicles Collection - Connie Glynn, Penguin Books, 2023
The Complete Rosewood Chronicles Collection 
EN

Lottie Pumpkin is an ordinary girl who has spent her life longing for the extraordinary. Ellie Wolf is the crown princess of Maradova, who wants nothing more than a chance at an ordinary life...

  • Knihabrožovaná väzba
    29,95 €
    Na sklade 5 ks


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

  • Kindle
Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

„Vybudovali si neúplné a asymetrické přátelství, tvořené dlouhými pauzami a spoustou mlčení, jakýsi prázdny čistý prostor, kam se oba mohli vracet a nadechnout se, když je školní zdi sevřely natolik, že už dál nemohli ignorovat pocit, že se dusí. “

Osamělost prvočísel - Paolo Giordano, 2015
Osamělost prvočísel
Paolo Giordano