Autor Oscar Hijuelos
Zúžiť výber
A "tender" snapshot of twentieth century New York about a hardworking seamstress turned cleaning woman, with a new cover, reading group guide, and foreword by Pulitzer Prize-winning author Elizabeth Strout (New York Times Book Review).
-
Knihabrožovaná väzba19,98 €Viac ako 30 dníTento produkt je na objednávku a jeho dodanie môže trvať aj viac ako 30 dní. Urobíme však všetko pre to, aby sme vašu objednávku odoslali čo najskôr a o jej ceste vás budeme včas informovať.
A "powerfully evocative" novel about a Cuban composer whose 1928 rumba takes Europe and America by storm, with a new foreword from Grammy award-winning jazz musician Arturo O'Farrill (Library Journal).
-
Knihabrožovaná väzba19,98 €Viac ako 30 dníTento produkt je na objednávku a jeho dodanie môže trvať aj viac ako 30 dní. Urobíme však všetko pre to, aby sme vašu objednávku odoslali čo najskôr a o jej ceste vás budeme včas informovať.
A first-generation Cuban son comes of age in 40's NYC in the debut--and most autobiographical--novel by Pulitzer Prize-winning author of The Mambo Kings Play Songs of Love.
-
Knihabrožovaná väzba18,73 €Viac ako 30 dníTento produkt je na objednávku a jeho dodanie môže trvať aj viac ako 30 dní. Urobíme však všetko pre to, aby sme vašu objednávku odoslali čo najskôr a o jej ceste vás budeme včas informovať.
-
Knihabrožovaná väzba14,24 €-5 %Viac ako 30 dníTento produkt je na objednávku a jeho dodanie môže trvať aj viac ako 30 dní. Urobíme však všetko pre to, aby sme vašu objednávku odoslali čo najskôr a o jej ceste vás budeme včas informovať.
Hailed "the deepest and the best" of Pulitzer-Prize winning author Oscar Hijuelos's novels, this acclaimed national bestseller examines faith lost and regained after a businessman's son violently dies at Christmas (New York Times Book Review).
-
Knihabrožovaná väzbaVypredanéAch, mrzí nás to, z tejto knihy sa už predali všetky výtlačky a nemáme ju na sklade my ani vydavateľ :( Teoreticky však môžete mať šťastie v niektorých iných obchodoch, ktoré ešte nepredali posledné kusy.







