David Walliams: Najhoršie príšery na svete. Slovart, 2024

Zúžiť výberu

Typ
Zobraziť iba
Ďalšie možnosti
Jazyk
Téma
Ďalšie možnosti
Pre koho
Dostupnosť v kníhkupectve
Ďalšie možnosti
Vydavateľstvo
Ďalšie možnosti
Kolekcia
Väzba
Formát
Farba obálky
Mexická gotika - Silvia Moreno-Garcia, Cosmopolis, 2021
Mexická gotika

Očarujúce 50. roky 20. storočia v horúcom Mexiku. Vzrušujúca atmosféra nabitá večierkami. Mladučká Noemí, dcéra z bohatej rodiny, si naplno vychutnáva život plný zábavy a nevinného flirtovania. Jedného dňa však neočakávane dostane záhadný list s prosbou..

  • Knihapevná väzba s prebalom
    7,99 €
    -50 %
    Do 6 – 8 dní
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    13,59 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    12,79 €
    -20 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Mexická gotika - Silvia Moreno-Garcia, Host, 2021
Mexická gotika 
CZ

Poté co Noemí Taboadová obdržela zmatený dopis od své nově provdané sestřenice s prosbou o záchranu, zamíří do odlehlého domu na mexickém venkově. Není si jistá, co v něm najde...

  • Knihapevná väzba
    17,16 €
    -18 %
    Na sklade 1 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    11,79 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    14,60 €
    -30 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Bohové jadeitu a stínu - Silvia Moreno-Garcia, Jota, 2021
Bohové jadeitu a stínu 
CZ

Velká města na severu Mexika pulsují jazzovými rytmy, ale Kasiopea Tun posluhuje v bohaté rezidenci svého děda a na zábavu nemá čas. Snění o zajímavém životě a naděje na jakoukoli změnu se zdají neuchopitelné jako hvězdy na obloze – až do chvíle, kdy...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    3,08 €
    -18 %
    Na sklade 2 ks
  • E-knihaEPUBMOBI
    8,97 €
    Ihneď na stiahnutie

A noc byla jako samet - Silvia Moreno-Garcia, Host, 2022
A noc byla jako samet 
CZ

Nepravděpodobnou hrdinkou příběhu se proti své vůli stává sekretářka Maite, která ze svého fádního života utíká k vysněným dobrodružstvím a romantickým komiksům. Jednoho dne ji její sousedka, půvabná...

  • Čítanávýborný stav
    15,37 €
    -30 %
    Na sklade
  • Knihapevná väzba
    18,06 €
    -18 %
    Do 4 – 6 dní
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    14,19 €
    Ihneď na stiahnutie
Ďalšie formáty

Nenašli ste titul, ktorý ste hľadali?

Napíšte nám a my sa ho pokúsime zohnať

Mexican Gothic - Silvia Moreno-Garcia, Jo Fletcher Books, 2021
 
Mexican Gothic - Silvia Moreno-Garcia, Jo Fletcher Books, 2020
Mexican Gothic 
EN

He is trying to poison me. You must come for me, Noemí. You have to save me. When glamorous socialite Noemí Taboada receives a frantic letter from her newlywed cousin begging to be rescued from a mysterious doom, it's clear something is...

  • Knihabrožovaná väzba
    11,95 €
    Na sklade 4 ks

Gods of Jade and Shadow - Silvia Moreno-Garcia, Jo Fletcher Books, 2020
Gods of Jade and Shadow 
EN

Inspired by Mexican folklore, Gods of Jade and Shadow is a magical, wildly imaginative coming-of-age tale for fans of Katherine Arden, Naomi Novik and Helene Wecker...

  • Knihabrožovaná väzba
    11,95 €
    Na sklade 2 ks

The Daughter of Doctor Moreau - Silvia Moreno-Garcia, Jo Fletcher Books, 2022
 
The Daughter of Doctor Moreau - Silvia Moreno-Garcia, Jo Fletcher Books, 2023
The Daughter of Doctor Moreau 
EN

Carlota Moreau: A young woman, growing up in a distant and luxuriant estate, safe from the conflict and strife of the Yucatán peninsula, the only daughter of a genius - or a madman...

  • Knihabrožovaná väzba
    18,06 €
    -5 %
    Na sklade 1 ks
  • Čítanávýborný stav
    13,27 €
    -30 %
    Na sklade

Silver Nitrate - Silvia Moreno-Garcia, Jo Fletcher Books, 2023
Silver Nitrate 
EN

A breathtaking blend of Mexican horror movies and dark occultism from the bestselling author of Mexican Gothic...

  • Knihabrožovaná väzba
    19,01 €
    -5 %
    Viac ako 30 dní

Velvet Was the Night - Silvia Moreno-Garcia, Quercus, 2021
 
Velvet was the Night - Silvia Moreno-Garcia, Quercus, 2022
Velvet Was the Night 
EN

1970s Mexico City: while student protests and political unrest consume the city, Maite seeks escape from her humdrum life in the stories of passion and danger filling the latest issue of Secret Romance...

  • Knihabrožovaná väzba
    17,83 €
    -4 %
    Na sklade 1 ks
  • Čítanámierne opotrebovaná
    12,03 €
    -35 %
    Na sklade

Untamed Shore - Silvia Moreno-Garcia, Jo Fletcher Books, 2023
Untamed Shore 
EN

Baja California, 1979: Viridiana spends her days under the harsh sun, watching the fishermen pulling in their nets and the dead sharks piled beside the seashore. Her head is filled with dreams of romance...

  • Knihabrožovaná väzba
    19,01 €
    -5 %
    Na sklade 2 ks
  • Čítanávýborný stav
    15,96 €
    -20 %
    Na sklade
Certain Dark Things - Silvia Moreno-Garcia, Jo Fletcher Books, 2022
Certain Dark Things 
EN

Welcome to Mexico City, an oasis in a sea of vampires. Domingo, a lonely garbage-collecting street kid, is just trying to survive its heavily policed streets when a jaded vampire on the run swoops into his life...

  • Knihabrožovaná väzba
    12,34 €
    -5 %
    Na sklade 2 ks

The Beautiful Ones - Silvia Moreno-Garcia, Jo Fletcher Books, 2022
The Beautiful Ones 
EN

The Beautiful Ones is a charming tale of love and betrayal and the struggle between conformity and passion, set in a world where scandal is a razor-sharp weapon...

  • Knihabrožovaná väzba
    12,74 €
    -2 %
    Viac ako 30 dní


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

  • Kindle
Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

„Možno je to náš osud - nemať otcov, akých by sme si želali, ale stále dúfať, že tí­, ktorých máme prerastú samých seba a prekonajú svoje chyby. “

Kráľovstvo z popola - Sarah J. Maas, 2020
Kráľovstvo z popola
Sarah J. Maas