Vedeli ste, že...? Každý týždeň Vám posielame knižky, DVD a hry v hmotnosti priemerného slona.

Knihy od: Pavol Tarábek

Od autora Pavol Tarábek máme v ponuke 4 tituly

1.
Pavol Tarábek  ·  Didaktis (2015)
Učebnica čitateľa postupne zoznámi s poznatkami fyzikálnych disciplín od základov klasickej fyziky až po najnovšie poznatky modernej fyziky. Publikácia je spracovaná v súlade s Katalógom cieľových požiadaviek na a vedomosti ... (viac o knihe)
Naša cena: 9,97 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
2.
Pavol Tarábek  ·  Didaktis ČR (2004)
Kompletní přehled středoškolského učiva fyziky – mechanika, kinematika a dynamika, termika a termodynamika, molekulová fyzika, elektřina, magnetismus, optika, teorie relativity, fyzika mikrosvěta a astrofyzika. (viac o knihe)
Naša cena: 8,60 € posielame do 5 dní
3.
Ladislava Dvořáková, Pavol Tarábek a Kateřina Vance  ·  Didaktis ČR (2007)
Je určen k rozvoji jazykových kompetencí čtení a psaní. Poskytuje další formy procvičení slovní zásoby, frazeologie a gramatických základů. Umožňuje plánování a zdokonalování vlastního učení. Svojí strukturou.... (viac o knihe)
Naša cena: 6,53 € posielame do 5 dní
4.
Dagmar Kolářová, Marta Mičánková a Pavol Tarábek  ·  Didaktis ČR (2007)
Nová řada moderní učebnice anglického jazyka pro 3. ročník ZŠ, která odpovídá požadavkům RVP ZV na osvojení klíčových kompetencí, očekávaných výstupů a průřezových témat, je určena dětem, které se anglický jazyk začínají učit ve 3. třídě ZŠ nebo... (viac o knihe)
Naša cena: 8,88 € posielame do 5 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Viac Menej
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Dobré knihy, ak sú skutočne dobré a múdro napísané, sú cibrením ducha, pilníkom súdnosti, masťou na oči, lievikom múdrosti, zrkadlom cudzích myšlienok a činov, našich vlastných myšlienok a činov potom vodidlom. (Komenský)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 398 427,61 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička