Vedeli ste, že...? Každý deň do všetkých kútov Slovenska (a sem-tam i sveta) rozpošleme niekoľko tisíc kníh.

Knihy od: Pavol Tarábek

Od autora Pavol Tarábek máme v ponuke 4 tituly

1.
Ladislava Dvořáková, Pavol Tarábek a Kateřina Vance  ·  Didaktis ČR (2007)
Je určen k rozvoji jazykových kompetencí čtení a psaní. Poskytuje další formy procvičení slovní zásoby, frazeologie a gramatických základů. Umožňuje plánování a zdokonalování vlastního učení. Svojí strukturou.... (viac o knihe)
Naša cena: 6,53 € posielame do 5 dní
2.
Pavol Tarábek  ·  Didaktis ČR (2004)
Kompletní přehled středoškolského učiva fyziky – mechanika, kinematika a dynamika, termika a termodynamika, molekulová fyzika, elektřina, magnetismus, optika, teorie relativity, fyzika mikrosvěta a astrofyzika. (viac o knihe)
Naša cena: 8,60 € posielame do 5 dní
3.
Dagmar Kolářová, Marta Mičánková a Pavol Tarábek  ·  Didaktis ČR (2007)
Nová řada moderní učebnice anglického jazyka pro 3. ročník ZŠ, která odpovídá požadavkům RVP ZV na osvojení klíčových kompetencí, očekávaných výstupů a průřezových témat, je určena dětem, které se anglický jazyk začínají učit ve 3. třídě ZŠ nebo... (viac o knihe)
Naša cena: 8,88 € posielame do 5 dní
4.
Pavol Tarábek  ·  Didaktis (2015)
Učebnica čitateľa postupne zoznámi s poznatkami fyzikálnych disciplín od základov klasickej fyziky až po najnovšie poznatky modernej fyziky. Publikácia je spracovaná v súlade s Katalógom cieľových požiadaviek na a vedomosti ... (viac o knihe)
Naša cena: 10,49 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Viac Menej
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Nikdy som nemyslel na to, aby som písal pre povesť a poctu. Čo mám na srdci, musí von, a preto píšem. (Ludwig Van Beethoven)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 500,21 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička