Vedeli ste, že...? Martinus.sk je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku.

Knihy od: Louis de Bernières

Od autora Louis de Bernières máme v ponuke 34 titulov

1.
Louis de Bernières  ·  Tympanum (2013)
Příběh o lásce, cti a pomstě, jenž je neobyčejně vtipný a zároveň hluboce tragický, zdařile absurdní ve stylu Hellerovy HLAVY XXII, uměřeně sentimentální a laskavý, ale v popisech italského tažení až bezděčně naturalistický... (viac o audioknihe)
Naša cena: 12,92 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
2.
Louis de Bernières  ·  Slovart (2016)
Louis de Bernières sa narodil v Londýne. Spočiatku pracoval ako záhradný architekt, mechanik, učiteľ a dôstojník na vojenskej škole. Mandolína kapitána Corelliho je jeho najznámejší román... (viac o knihe)
Naša cena: 14,20 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
3.
Louis de Bernières  ·  Vintage (2010)
Extravagant, inventive, emotionally sweeping, Captain Corelli's Mandolin is the story of a timeless place that one day wakes up to find itself in the jaws of history... (viac o knihe)
Naša cena: 10,44 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
4.
Louis de Bernières  ·  Slovart (2010)
Louis de Bernières sa vo svojich spomienkach vracia do malej anglickej dedinky, kde v šesťdesiatych a sedemdesiatych rokoch vyrastal, a sprevádza nás Anglickom, ktoré sa pomaly vytráca, prostredníctvom pôvabných príbehov... (viac o knihe)
Naša cena: 9,45 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
5.
Louis de Bernières  ·  Vintage (2002)
In early 1998 I went to Perth in Western Australia in order to attend the literature festival, and part of the arrangement was that I should go to Karratha to do their first ever literary dinner... (viac o knihe)
Naša cena: 8,96 €  (teda ušetríte 6%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
6.
Louis de Bernières  ·  Vintage (2016)
A return to the epic romance, heroism, history and warm and eccentric cast of characters that made Captain Correli's Mandolin such an extraordinary hit (2.5 million copies sold). In the brief golden years before the outbreak of World War I, ... (viac o knihe)
Naša cena: 7,13 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
7.
Louis de Bernières  ·  Slovart (2016)
Louis de Bernières je autorom slávneho románu Mandolína kapitána Corelliho. V roku 1993 ho Granta Magazine označil za jedného z dvadsiatich najlepších britských autorov. Sestry McCoshové vyrastajú počas krátkych ... (viac o knihe)
Naša cena: 14,20 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
8.
Louis de Bernières  ·  Plus (2015)
V roce 1941 idylický řecký ostrov Kefallénie okupovali Italové. Mezi nimi je i kapitán Antonio Corelli, člověk kultivovaný a vtipný, navíc skvělý mandolinista. Shodou okolností je nakvartýrován do rodiny doktora Jannise, jehož dcera Pelagia je sice od... (viac o knihe)
Naša cena: 11,39 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 6 dní
9.
Louis de Bernières  ·  Random House (2010)
Welcome to the village of Notwithstanding where a lady dresses in plus fours and shoots squirrels, a retired general gives up wearing clothes altogether, a spiritualist lives in a cottage with the ghost of her husband, ... (viac o knihe)
Naša cena: 8,36 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
10.
Louis de Bernières  ·  Vintage (2015)
Love is a temporary madness, it erupts like volcanoes and then subsides'. It is 1941 and Captain Antonio Corelli, a young Italian officer, is posted to the Greek island of Cephallonia as part of the occupying forces... (viac o knihe)
Naša cena: 8,08 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
11.
Louis de Bernières  ·  Vintage (2000)
Naša cena: 11,00 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
12.
Louis de Bernières  ·  Vintage (2017)
When a family tragedy means Mick is sent to the outback to live with his Granpa, it looks as if he has a lonely life ahead of him. The cattle station is a tough place for a child, where nature is brutal and the men must work hard in the heat and dust... (viac o knihe)
Naša cena: 10,40 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
13.
Louis de Bernières a Donald Sammut  ·  Random House (2016)
Of Love and Desire is a rich collection of love poems from Louis de Bernières, written over a lifetime, and capturing its many forms – from rapture, infatuation, urgency, to sorrow, heartache and disillusion... (viac o knihe)
Naša cena: 14,73 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
14.
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 30.6.2018
15.
Louis de Bernières  ·  Vintage (2008)
Dionisio Vivo, a young South American lecturer in philosophy, is puzzled by the hideously mutilated corpses that keep turning up outside his front door... (viac o knihe)
Naša cena: 13,42 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
16.
Louis de Bernières  ·  Vintage (2009)
Chris is in his forties: bored, lonely, trapped in a loveless, sexless marriage. He's a stranger to the 1970s youth culture of London, a stranger to himself on the night he invites a prostitute into his car. Roza is Yugoslavian, recently moved to London. (viac o knihe)
Naša cena: 7,55 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
17.
Louis de Bernières  ·  Random House (2004)
Birds Without Wings tells of the inhabitants of a small coastal town in South West Anatolia in the dying days of the Ottoman empire... (viac o knihe)
Naša cena: 25,19 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
18.
Louis de Bernières  ·  Vintage (2005)
Set against the backdrop of the collapsing Ottoman Empire, the Gallipoli campaign and the subsequent bitter struggle between Greeks and Turks, Birds Without Wings traces the fortunes of one small community in south-west Anatolia ... (viac o knihe)
Naša cena: 9,45 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
19.
Louis de Bernières  ·  Vintage (1995)
When the Axis powers reach the Greek island of Cephallonia, a young Italian captain is billeted in the doctor's house... (viac o knihe)
Naša cena: 12,25 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
20.
Louis de Bernières  ·  BB/art (2002)
Jak už jsme u Bernierese zvyklí – vtipný i dojemný příběh vypovídá jak o psech, tak především o nás, o lidech... (viac o knihe)
Naša cena: 9,92 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
12

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
V knihách je ukrytá všetka minulosť. (Thomas Carlyle)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 256,11 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička