Joga pre stuhnuté vtáčatá - Marion Deuchars, Slovart, 2024

Zúžiť výberu

Sladkosť zabúdania - Kristin Harmel, Fortuna Libri, 2024
Novinka
Sladkosť zabúdania

Nádherný príbeh o rodinnej súdržnosti, spolupráci náboženských skupín pri záchrane prenasledovaných počas druhej svetovej vojny a vernosti...

  • Knihapevná väzba
    17,17 €
    -14 %
    Predobjednávka,
    vychádza 15. 3. 2024

Kniha stratených mien

Nezabudnuteľný román, inšpirovaný skutočným príbehom z druhej svetovej vojny, o mladej žene, ktorá pomáha židovským deťom utiecť pred nacistami Eva, knihovníčka na polovičnom dôchodku na Floride, si raz ráno všimne fotografiu...

  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    12,50 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Knihapevná väzba
    Vypredané

Dcéra Paríža - Kristin Harmel, Fortuna Libri, 2023
Dcéra Paríža

Strhujúci príbeh o dvoch matkách, ktoré počas nacistickej okupácie Francúzska musia spraviť nepredstaviteľné rozhodnutie...

  • Knihapevná väzba
    19,90 €
    Na sklade 5 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    13,90 €
    Ihneď na stiahnutie

Les miznúcich hviezd - Kristin Harmel, Fortuna Libri, 2022
Les miznúcich hviezd

Jona, ktorú ešte ako malé dievčatko uniesla jej bohatým nemeckým rodičom záhadná žena a vychovávala ju v neľútostnej divočine východnej Európy, sa v roku 1941 ocitá v lesoch na pomedzí Poľska a Bieloruska sama. Jej osamelú existenciu naruší stretnutie...

  • Knihapevná väzba
    17,44 €
    -8 %
    Na sklade 2 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    13,20 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    15,12 €
    -20 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Vinárova žena - Kristin Harmel, Fortuna Libri, 2023
Vinárova žena

Krásny príbeh o láske, nádeji a prežití. Severovýchodne od Paríža v slnkom zaliatych viniciach stojí dom šampanského Maison Chauveau, ktorý skrýva tajomstvá súvisiace s obsadením Francúzska nacistickým Nemeckom počas druhej svetovej vojny...

  • Knihapevná väzba
    17,44 €
    -8 %
    Na sklade 1 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    13,20 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    15,12 €
    -20 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Kniha ztracených jmen - Kristin Harmel, Motto, 2022
Kniha ztracených jmen 
CZ

Eva Abramsová chtěla nechat minulost navždy za sebou. Fotografie v novinách v ní však oživí vzpomínky na události staré přes šedesát let. Jen ona ví, že v objevené knize je zašifrován nejen osud desítek židovských dětí, jimž se díky padělaným dokladům...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    18,49 €
    Na sklade 4 ks
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    15,64 €
    Ihneď na stiahnutie

Počkej na mě v Paříži - Kristin Harmel, Motto, 2020
Počkej na mě v Paříži 
CZ

Když se Američanka Ruby v roce 1939 přestěhovala za manželem do Francie, netušila, že nastanou těžké časy a ta skutečná láska na ni v Paříži teprve čeká. Po smrti jejího muže se u dveří nečekaně objeví sestřelený britský pilot Thomas, který...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    13,99 €
    Do 4 – 6 dní
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    12,21 €
    Ihneď na stiahnutie
  • Čítanávýborný stav
    9,79 €
    -30 %
    Na sklade
Ďalšie formáty

Vinařova žena - Kristin Harmel, Motto, 2021
Vinařova žena 
CZ

Po sňatku s Michelem se mělo vinařství Maison Chauveau pro Ines stát novým domovem. Idylu ale brzy narušila invaze německých vojsk a hrozba války. Kraj Champagne má ovšem pro nacisty velký význam kvůli bohatství, které ukrývají zdejší...

  • Knihapevná väzba s prebalom
    16,49 €
    Do 4 – 6 dní
  • E-knihaPDFEPUBMOBI
    14,66 €
    Ihneď na stiahnutie

Takto som mohla žiť - Kristin Harmel, Ikar, 2016
Takto som mohla žiť

Jedného dňa Kate Waithmanová vyprevadí svojho milovaného manžela Patricka do práce a viac ho živého neuvidí. Do taxíka, v ktorom sa Patrick vezie, narazí opitá vodička. Kate sa zrúti celý svet...

  • Čítanávýborný stav
    11,61 €
    -10 %
    Na sklade
  • Knihapevná väzba
    Vypredané

Sladké zapomínání - Kristin Harmel, Motto, 2013
Sladké zapomínání 
CZ

Se šestatřicetiletou Hope se život zrovna nemazlil: nedávno jí zemřela matka, manžel ji opustil kvůli dvaadvacetileté blondýnce, její účet zeje prázdnotou a ona se ze všech sil snaží vychovávat dospívající dceru...

  • Čítanámierne opotrebovaná
    8,24 €
    -25 %
    Na sklade
  • Knihabrožovaná väzba
    Vypredané

Nenašli ste titul, ktorý ste hľadali?

Napíšte nám a my sa ho pokúsime zohnať

The Book of Lost Names - Kristin Harmel, Welbeck, 2021
The Book of Lost Names 
EN

Throughout the 1940s, forgers helped thousands of children escape Nazi France. In this instant New York Times bestseller, Kristin Harmel reimagines their story... Perfect for readers of The Tattooist of Auschwitz, The Librarian of Auschwitz and The...

  • Knihabrožovaná väzba
    11,90 €
    -5 %
    Viac ako 30 dní


Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Nie je možné meniť veľkosť písma, formát je preto vhodný skôr pre väčšie obrazovky.

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na zariadeniach:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartfón či tablet s príslušnou aplikáciou
  • Počítač s príslušnou aplikáciou

Viac informácií v našich návodoch

Prečítate na:

Neprečítate na:

  • Kindle
Ako čítať e-knihy zabezpečené cez Adobe DRM?

„Knihy sú ako korenie. Zvýrazňujú naše dni, nepripomínajú nám našu všednosť, ale umožňujú nám zreteľne si uvedomiť, koľko cestičiek môže každý nájsť vo svojom živote. Cestičiek k radosti, láske, pokoju či dobrodružstvu.“