Vedeli ste, že...? U nás nakupujete naozaj bezpečne. Celý objednávkový proces je chránený šifrovaním.

Andrea Bercik Nitkulincová

Autorka sa narodila v Košiciach, vyštudovala odbor Teória a riadenie kultúry na Filozofickej Fakulte Prešovskej Univerzity v Prešove. Jedenásť rokov pracuje ako redaktorka kultúry a šoubiznisu v redakcii denníka Korzár, predtým pôsobila v denníku Košický Večer a ako manažér v Krajskom osvetovom stredisku. Momentálne je na rodičovskej dovolenke, takže potrebu realizácie pretavila do písania knihy. Jej ambíciou je potešiť čitateľov sviežim perom a nemalou dávkou humoru.

Viac informácií

Od autora Andrea Bercik Nitkulincová máme v ponuke 2 tituly

1.
Andrea Bercik Nitkulincová  ·  MERIDIANO-press (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
On je šéfredaktorom miestneho denníka, ona jeho podriadená. On je ženatý chlap v najlepších rokoch, ona atraktívna bulvárna novinárka pracujúca na svojej kariére. Zapliesť sa zo zábavy so svojím šéfom je pre ňu hračka... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
2.
Andrea Bercik Nitkulincová  ·  MERIDIANO-press (2017)
On je šéfredaktorom miestneho denníka, ona jeho podriadená. On je ženatý chlap v najlepších rokoch, ona atraktívna bulvárna novinárka pracujúca na svojej kariére. Zapliesť sa zo zábavy so svojím šéfom je pre ňu hračka, ale ani jeho zákonitá nie je žiadn (viac o knihe)
Naša cena: 8,89 €  (teda ušetríte 11%) zvyčajne posielame do 3 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Niet horšieho zlodeja než zlá kniha. (Talianske Príslovie)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 399 101,96 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička