Knihy
E-knihy

Testy z biológie na prijímacie skúšky na vysoké školy 1

  Aktuell, 2010

  Doplnková učebná literatúra slúži na overenie si vlastných vedomostí zo všeobecnej biológie. 1 700 testových úloh sú vhodnou pomôckou pre študentov, ktorí sa chystajú na vysoké školy so širokospektrálnym biologickým zameraním, ...

  Čítaj viac

  9,05 €

  Bežná cena Bežne 9,50 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do piatich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  9,05 €

  Viac o knihe

  Doplnková učebná literatúra slúži na overenie si vlastných vedomostí zo všeobecnej biológie. 1 700 testových úloh sú vhodnou pomôckou pre študentov, ktorí sa chystajú na vysoké školy so širokospektrálnym biologickým zameraním, napríklad humánna a veterinárna medicína,
  farmácia či prírodné vedy. Predložené testové otázky vychádzajú z takých biologických disciplín, akými sú napr. evolučná biológia, história biológie, biológia ako veda, cytológia, všeobecné vlastnosti živých sústav, bakteriológia, virológia, fylogenéza, fyziológia, morfológia a systém rastlín, húb a živočíchov a ekológia. Otázky majú každému uchádzačovi uľahčiť prípravu na úspešné zvládnutie prijímacích skúšok testovou formou overenia si teoretických znalostí z preberaného gymnaziálneho učiva. V testových úlohách sa vyskytuje jedna alebo viacero správnych odpovedí podľa typu úloh. Testové otázky sú rozčlenené podľa náročnosti. V závere publikácie sú správne odpovede na všetky otázky, ktoré efektívnejšie uľahčia kontrolu a používanie publikácie.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Testy z biológie na prijímacie skúšky na vysoké školy 1 -
  Testy z biológie na prijímacie skúšky na vysoké školy 2 -
  17,55 €
  Ušetríte 0,45 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  356
  Hmotnosť
  439 g
  Rok vydania
  2010
  Väzba
  brožovaná väzba
  Jazyk
  slovenský
  Vydavateľstvo
  Aktuell
  Rozmer
  145×205 mm
  ISBN
  9788089153756
  Naše katalógové číslo
  97242

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?

  4,3 / 5

  7 hodnotení

  5
  1
  0
  0
  1

  Juraj
  28.1.2018
  Neskutočne veľa chýb v správnych odpovediach, veľa otázok je veľmi nepresne formulovaných. Korunu tomu dávajú otázky, kde máte určiť, či je správne alebo nesprávne prvé a druhé tvrdenie a netušíte, čo chce autor počuť, keď druhé vyplýva z prvého. Naozaj neodporúčam.
  Čítaj viac
  Daniel Dulla
  4.2.2017
  Názor čitateľa
  Spravne odpovede casto nekoresponduju s odpovedami v knihe. Je tam prilis vela chyb. Otazky su fajn, ale odpovede by som casto nepovazoval za smerodajne.
  Čítaj viac
  Daniel Harčarik
  18.5.2014
  Názor čitateľa
  na strane 34 konkrétne 4 úloha .. vzadu sa píše že správna odpoveď je B ale nieje to tak .. správna odpoveď je D ..tok látok znamená aj výdaj látok z organizmu do vonkajšieho prostredia.
  Čítaj viac
  Petra Podstavská
  9.2.2012
  Názor čitateľa
  Kúpila som si túto knihu pred niekoľkými mesiacmi a je detailne spracovaná a môžem ju odporučiť všetkým, ktorí sa chcú dobre pripraviť na prijímačky z biológie. Je tam všetko, čo na prijímačky potrebujete.
  Čítaj viac

  Kúpte spolu
  Testy z biológie na prijímacie skúšky na vysoké školy 1 -
  Testy z biológie na prijímacie skúšky na vysoké školy 2 -
  17,55 €
  Ušetríte 0,45 €

  „Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

  Človek na ulici - Ivan Horváth
  Človek na ulici
  Ivan Horváth